Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 2. 3. 2019 03:34

Tak to nic neznamena, takhle funguji i expirovane CK, ze cely proces probehne a az potom to transakci zamitne.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mojmax 2. 3. 2019 09:27

Přesně tak, navíc si to můžeš sám zjistit, zda máš kartu stále dočasně blokovanou v nabídce Moje karty --> Moje karta.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 2. 3. 2019 11:55

Tak stále nelze dobít CK pomocí Hello KK. :grr:
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 3. 2019 12:05

Nesmysl, dnes kolem 8h ranní jsem v pohodě CK z Hello KK dobil (24k Kč).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod franko_cz 2. 3. 2019 12:53

A máte vratky i za ty ostataní debetní transakce nebo ne?
franko_cz
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 3. 2019 16:26

mojmax píše:Přesně tak, navíc si to můžeš sám zjistit, zda máš kartu stále dočasně blokovanou v nabídce Moje karty --> Moje karta.

díky, takže blokace no :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 3. 3. 2019 14:00

dr._lukas: spatnej pribeh, musi to bejt sepsanej rvouci dojak (aneb jak klient skoncil skoro pod mostem a v dobe blokace hleda chleba v kontaku a jeho deti...) ;-) :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Bond2 4. 3. 2019 12:29

Vše funguje jak má... Podmínky platí od 1.9.2019, po 6 m holky dělaly kontrolu na základě sjetiny za 5. m. Tak uvidíme, kdy bude další kolo...pokud stejně, vychází to na prázdniny.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 4. 3. 2019 14:13

Vážený kliente,

v souladu s článkem 10, odst. 10.3 „Obchodních podmínek Československé obchodní banky, a. s., pro předplacenou kartu“ (dále jen „Podmínky“) tímto Československá obchodní banka, a. s. vypovídá smlouvy o vydání elektronických peněz (dále jen „Smlouvy“) uzavřené dne 13. 2. 2018, a to s jednoměsíční výpovědní lhůtou z důvodů nestandardního používání platební karty dle ustanovení článku 7.17 (COOL karta) Podmínek z Vaší strany s tím, že předplacené karty jsou trvale blokované dnem oznámení výpovědi Smluv.

Smlouvy budou ukončeny ke dni 3. 4. 2019.

Kundy.. napsal jsem jim email, který si za rámeček nedají..
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 3. 2019 14:16

Ja dal presne jako jiny na doporuceni printscreen, byla tam jen videt castka z hb tj tech 25k a bonbusy zadne. Dal jsem i hb vypis, kde bylo videt cerpani bonusu jasne 0.
Dnes prislo ze neumim pouzivat karty, tak padaka :(
Napsali nestandardni pouzivani.
... ale ja zadnej manual na karty co je standard pouzivani fakt nedostal :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MiASX 4. 3. 2019 15:19

Podle me je nejvic nebezpecne nabit a hned vybrat z bankomatu, je to nestandardni pouziti karty, chce to tam proste par dnu nechat.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 4. 3. 2019 15:21

MiASX: nesmysl, videj to stejne tak co kam slo... a navic ja to tak delal ze jsem par dnu to tam fakt mel i nechany, zaroven tam mel mimo to dobiti i debetni kartou od jineho uctu :)
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod minarjo 4. 3. 2019 15:41

No ale kolik jsi toho tou kartou reálně ZAPLATIL, což je jako u každé karty její reálný účel? A je teď jedno zda platby v obchodech nebo po netu. Pokud měsíční výpis byl velmi krátký, kdy kromě dobití+výběru z atm tam nebylo vůbec nic, nebo jen třeba 3 transakce za pár korun, tak to je nestandardní využití. Proto se snažím mít plateb Cook kartou vždy aspoň 10-15 za měsíc (ne nutně velkých), aby ve výpisu transakcí to dobití a výběr tak nedominovalo tomu seznamu.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod cz01 4. 3. 2019 15:45

Já karty nabil postupně a většinou hned druhý den šel vybrat a karty mi zůstaly, tak nevím, jakým klíčem vypovídají, ale nedělám si iluze, že obhajovací text hraje extra roli, protože chování cool karty vidí v historii a to člověk neokecá.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 4. 3. 2019 16:47

Stále mi nejde nabit CK pomocí Hello KK. Obávám se, že mi to Hello Bank blokuje. V minulých měsících šlo vše bez problémů. A ještě mi taky Revolut blokl účet. To je den. :-(


Edit: Tak jsem našel, že mám 3 ks ze svých 4 ks CK v dočasné blokaci. Pro každou CK se přihlašuju zvlášť. Divný je, že nabití CK pustí až do konce a pak je nesmyslná hláška. No a ČSOB mi ani email nenapsala.
Naposledy upravil čulibrk dne 4. 3. 2019 18:20, celkově upraveno 2
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků