Podraz macešské rodiny.

Stavební spoření, hypoteční, překlenovací a jiné úvěry, normy a předpisy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod dr._lukas 5. 3. 2019 21:27

Když to tady čtu, tak se musím opravdu smát :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 5. 3. 2019 22:05

Jenze ono je to k placi.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 5. 3. 2019 23:32

dr._lukas píše:Když to tady čtu, tak se musím opravdu smát :-D

Znamka schopnosti empatie blizici se nule, coz neni zadne prekvapeni.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod radecekh 6. 3. 2019 07:40

octaviampi píše:Jenze ono je to k placi.


Otázkou je, jestli je k pláči chování rodiny, nebo je k pláči chování "stěžovatele". Čím dál víc se přikláním k tomu druhému.
radecekh
Diskutér

Odeslat příspěvekod MiASX 6. 3. 2019 08:16

Je to docela tragedie takove vztahy v rodine a v pribuzenstvu.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 3. 2019 14:06

taylor729 píše:Znamka schopnosti empatie blizici se nule, coz neni zadne prekvapeni.

Empatický být dokážu, ale baví mě, když někdo měří lásku k bližnímu svému, podle toho co zdědí a hlavně kolik :-D.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 6. 3. 2019 14:14

To je ale jen dusledek vychovy jeho rodicu, co si navarili, to maji.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Klient ps 6. 3. 2019 14:54

Chlapci, co se tu navážíte do zakladatele vlákna. Hlavně, abyste měli podobně osvícené názory, až budete mít dědit a budete koukat, jak rodič cpe prachy do preferovaného dítětě a jeho životního partnera. A více méně se Vám vysmívá.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod treborit 6. 3. 2019 15:21

To je mentalni nastaveni, ja od rodicu nic nechci, od 18 let. Pokud mi neco odkazi, dobra, do kose to nehodim. Jestli na nich sestra parazituje a bere si od nich? Nesleduju to, je mi to jedno. Myslenkovy konstrukt - mamo, ja ti nepomuzu, protoze jsi poslala sto litru sestre, at prijede ona, je mi cizi ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 6. 3. 2019 15:24

Bratr měl jít bydlet do matčina bytu a ani minutu mě nenapadlo řvát, že bude bydlet “zadarmo” a zaplatí si jen inkaso, zatímco já platím jak mourovatý hypotéku a mám manželku na rodičáku. Je to otázka výchovy ;-). A i kdyby mě nějaké dědictví leželo v hlavě, tak se s tím nejdu vybrečet na internetové fórum.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 6. 3. 2019 15:27

Jsou lide, co dedictvi resi vrazdou, takze internetove forum je jeste OK.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Klient ps 6. 3. 2019 15:28

Treborite, fascinují mě borci jako ty. Co si už v 18 letech od rodičů nic nebrali. Jak jsi mohl vystudovat střední? Většina lidí od rodičů dnes bere ještě v 25. Zdá se mi, že tu prezentuješ své vlhké sny.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod treborit 6. 3. 2019 15:40

Stredni skolu jsem dostudoval v 18. letech a nastoupil na VS, v prvnim semestru mi bylo 19. Myslim, ze to splnuje interval "od 18 let". Od te doby jsem se zivil sam, resp. neziju s matkou a otcem v jedne rodine, nasim vztahum to jen prospelo. Financne sobestacny jsem od 17. Co to ma ale spolecneho s tim, ze nespolehat na dedictvi a nekadrovat vztahy v rodine ve forme ma-dati/dal, povazuji za spravne?
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Klient ps 6. 3. 2019 15:42

Mně se zdá, že jsi komik.
Klient ps
Poslední varování

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků