Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jumpmans 6. 3. 2019 20:37

Napodobne. Od te doby co v crv prestala fungovat cez karta jsem ji nepouzil
A vzhledem k tomu ze KB zatim Essox karty do apple pay nezahrnula pujde vse pres twisto
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Korzaik 6. 3. 2019 20:42

retron píše:zkusit starý kod při aktivaci původni karty, jinak zatím bohužel asi nic

Já už stejně ten starý kód nevím a starou kartu už mám z CRV vymazanou.

Plánuju pořídit mKreditku, tam tyhle problémy nejsou?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 6. 3. 2019 21:00

@Korzaik: starý kód budeš mít na výpisu od KK Mall, pokud tedy aspoň zhruba víš, kdy jsi ji prvně pod CRV přidal. Já jsem před časem také sice dosud platnou Mallku vymazal a poté šla nahrát znovu a autorizovat tím starým kódem. Ale obávám se, že obnovená Mall, zvlášť jestli má jiné číslo a CVV, tak autorizovat starým kódem nepůjde...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Korzaik 6. 3. 2019 21:06

bodyczech: Tak to jsem dohledal, bohužel to opravdu není kam zadat. :-(
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 7. 3. 2019 01:01

Korzaik píše:
retron píše:zkusit starý kod při aktivaci původni karty, jinak zatím bohužel asi nic

Já už stejně ten starý kód nevím a starou kartu už mám z CRV vymazanou.

Plánuju pořídit mKreditku, tam tyhle problémy nejsou?


s mKreditkou funguje bez problémů
nefunguje akorát s obnovenými RB kartami a ČEZ kartou a případn dalšími ESSOX kartami
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 7. 3. 2019 13:43

retron píše:tak je to dvojnásobek původních limitů :D zatím nevím, že by někdo dostal víc

Nebylo to úplně triviální. Po ověření chtěli vysvětlit některé transakce, k čemu slouží a proč probíhají kartou Curve. Zvláště jim šlo o to, zda nečerpám nějaké bonusy, míle atp. (což nečerpám). Poslal jsem jim nakonec pár screenů z Twisto a dalších karet a limit zvýšili takto:

£ 3750 - den (cca 111 338 Kč)
£ 20 000 - 30 dnů (cca 593 800 Kč)
£ 1000 - hotovost za den (cca 26 690 Kč)
£ 50 000 - 365 dnů (cca 1 484 915 Kč)

A nevynulovalo se to, počítá se i z transakcemi, které jsem už provedl (takže mi zbývá cca £ 40 000)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubocz 7. 3. 2019 17:19

Ahoj,

Pár čerstvých zkušenosti s Curve Card z Vietnamu - skoro nikde nejde vybrat, neboť většina bankomatů jede přes magnetický proužek a to Curve nepodporuje. Loni v Indonésii jsem musel u Revolutu zapínat proužek, takže čekám podobné problémy a doporučuji mít více karet.

Podpora mne odkázala na. Aplikaci Mastercardu https://www.mastercard.us/en-us/consume ... n-atm.html, kde by mělo být vidět bankomaty s podporou chipu, vyzkousim další dny.
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 7. 3. 2019 22:53

dalich píše:
retron píše:tak je to dvojnásobek původních limitů :D zatím nevím, že by někdo dostal víc


£ 3750 - den (cca 111 338 Kč)
£ 20 000 - 30 dnů (cca 593 800 Kč)
£ 1000 - hotovost za den (cca 26 690 Kč)
£ 50 000 - 365 dnů (cca 1 484 915 Kč)


toto jsou ovšem standardní limity po určité době používání
poměrně dost lidí už narazilo na roční limit, který jim byl nakonec zdvojnásoben na 100000£

Curve magstripe podporuje, např. v USA přes něj stále probíhá drtivá většina transakcí
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 7. 3. 2019 23:29

Retron: I tak s tím dělali tyjátr, ale chápu to :-) 100 000 GBP by naprosto stačilo. I když.... ale jo, stačilo :mrgreen:

-- 7. 3. 2019 23:31 --

Btw, kdyby Curve nahodila Diners Club, tak bych vlastně už nepotřeboval jinou kartu :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bubocz 7. 3. 2019 23:56

retron píše:
dalich píše:
retron píše:tak je to dvojnásobek původních limitů :D zatím nevím, že by někdo dostal víc


£ 3750 - den (cca 111 338 Kč)
£ 20 000 - 30 dnů (cca 593 800 Kč)
£ 1000 - hotovost za den (cca 26 690 Kč)
£ 50 000 - 365 dnů (cca 1 484 915 Kč)


toto jsou ovšem standardní limity po určité době používání
poměrně dost lidí už narazilo na roční limit, který jim byl nakonec zdvojnásoben na 100000£

Curve magstripe podporuje, např. v USA přes něj stále probíhá drtivá většina transakcí


Pro platby jo, pro Atm zjevně ne - nebo ne aspoň ve Vietnamu ;-)
bubocz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 8. 3. 2019 06:59

A proč by to ve Vietnamu nešlo. Když dáš v Curve podkladovou KK Hello Bank a nastaviš u ní jako měnu VND, tak by výběry z ATM pomoci Curve ve Vietnamu neměly vycházet špatně, ne?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 8. 3. 2019 07:06

Je třeba číst tu diskusi celou, když na něco reaguju. Jde o magnetický proužek.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 8. 3. 2019 20:40

dalich píše: Btw, kdyby Curve nahodila Diners Club, tak bych vlastně už nepotřeboval jinou kartu :-)

ohledně podpory Diners Club:
Do you plan Diners Club card support?
It’s not on within the short terms (6months plan), however, you can find “More funding sources” on the speculative board of Curve’s Product Roadmap. So we are looking into it and it’s great to see that’s there’s interest in it.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noi2 8. 3. 2019 23:24

Navíc VND nejde u Curve nastavit jako měna karty.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tony321 9. 3. 2019 17:27

Curve už by malo byť dostupné aj na Slovensku. Konečne si môžem bez obáv zmeniť adresu. :-D
Tony321
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků