Česká spořitelna

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 2. 2019 06:08

Jake mistni osazenstvo? Ze tu jsou mezi nami dva nebo tri paranoici je jiste statisticky normalni, ale nelze to vztahnout na cele osazenstvo.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MekliCZ 19. 2. 2019 07:16

Špatně jsem se vyjádřil. Jen přesně ti samí lidé, kteří jsou paranoidní, tak se brání SMSkám.
MekliCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod audiobullys 19. 2. 2019 21:48

Pak jsou tu exoti co by chtěli George klíč a nemohou ho mít.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 19. 2. 2019 22:26

Já zatím na zbývajícím účtu, co ještě u ČS mám, nemohu mít ani George, ani klíč, ani bankovní identitu. Pěkně starý dobrý S24. Kdykoliv se přiblížím k pobočce, poradci mně o své vůli a bez mého pokynu chtějí dělat bankovní identitu, ale marně. Převedou mě prý někdy letos... :-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod akcius 25. 2. 2019 20:38

od pátku 22.2.2019 spustila Spořka také okamžité platby( zatím jen do Air Bank, další banky jsou v jednání).Překvapili mne, jak to elegantně vyřešili: do těchto "dohodnutých" bank bude každá zadaná platba automaticky okamžitá, (protože je to zdarma u účtu MZF), a řekli mi na infolince, že by to stejně každý chtěl
zadat " okamžitě", tak to bude standart a běžné platby už ani nejdou zadat! Za tohle palec nahoru, příjemně překvapili ,jsou dokonce lepší než Air Bank!
Jinak další , třetí bankou do "spolku" bude asi v březnu Creditas. Jen tak dál..
akcius
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 25. 2. 2019 20:57

Že se to automaticky použije je fajn, ale bylo by ještě lepší, kdyby ještě před odesláním formuláře systém ukázal, jestli platba bude okamžitá nebo ne; to záleží nejen na bance a případně na typu účtu (ČS sama prý neumí přijímat okamžité platby na firemní účty), ale i na momentálním stavu (systém pro okamžité platby může být v bance příjemce nedostupný / v údržbě).

Taky je zvláštní, že limit pro okamžité platby je 400 tisíc, ale ČS je bude posílat jen do 100 tisíc.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod taylor729 26. 2. 2019 00:20

Zkusil jsem ted zadat z George Go platbu do Airbank. Misto aby hned dosla zustala v Georgovi v planovanych platbach :-/

Edit: uz se provedla, ale do airbank stale nedorazila. Nejspis default okamžité platby zapomelu v mobilnim georgovi zapnout
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod fc70 7. 3. 2019 05:51

V George přibyly reklamy, mj. na Bitcoin… někdo se zbláznil.

-- 7. 3. 2019 05:54 --

… a ČS spustila Apple Business Chat.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 3. 2019 07:37

neni to jenom personalizovana reklama?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod fc70 7. 3. 2019 08:26

Jsou to dlaždice na hlavní straně George, ve stejném rozměru jako ty ostatní zhruba čtvercové.

Jestli je to personalizované nevím, nechci tu říkat všechny reklamy, co to ukazuje, kvůli identifikaci – ale několik z nich vypadá docela rozbitě, je možné, že jsem v nějakém A/B testu; máte je tam taky?

Každopádně pustit na hlavní stránku banky pro „zdravé finance“ reklamu na bitcoin, ať už všem nebo jenom někomu, je totální nezodpovědnost (nebo nezájem o zodpovědnost, což je ještě horší).

-- 7. 3. 2019 08:31 --

Update: nedávno jsem se přihlásil znovu a reklamy tam zase nejsou.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod qwertz375 7. 3. 2019 09:03

Vzhledem k setrvalé hlouposti a ignoranci, kterou banka předvádí v oblasti funkčnosti i bezpečnosti George to ještě někoho překvapuje?

Reklamní dlaždice lze sice zavřít, ale po odhlášení a opětovném přihlášení se zobrazují znova. Bitcoin je tam hned vedle reklamní dlaždice na MZF.
qwertz375
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Markil 7. 3. 2019 10:05

Kde tu reklamu přesně máte? Aplikace george na mne po zapnutí chce jen otisk, pak vidím normálně účet atd. Žádná reklama... Na internetu taky nic... Jediné, co jsem tam kdy viděl, jsou ty moje zdravé finance od ČS, což dává smysl (myslím tím, že to nabízí, samotná služba je pro mě nesmysl)
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod pobert 9. 3. 2019 12:01

Přišel jste někdo na to, jak fungují okamžité platby do Airbank o víkendu? V aplikaci George pro android, ve webovém George i Servis24 - vždy mi mění datum splatnosti na pondělí...
pobert
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fc70 9. 3. 2019 12:06

Zatím to funguje jen v pracovní dny do 23:00, o víkendu a v noci to má fungovat až někdy později.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod xls 9. 3. 2019 13:31

qwertz375 píše:Bitcoin je tam hned vedle reklamní dlaždice na MZF.


To je právě logicky rozumný umístění, obojí je opravdu super výhodný.
xls
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků