Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 2. 3. 2019 03:53

flightmax píše:Heslo do aplikace není stejné jako pin pro platby.

Je, alespon ja to tak mam tedy.
Naposledy upravil MiASX dne 2. 3. 2019 10:17, celkově upraveno 1
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 2. 3. 2019 05:08

y2key píše:Je to sice zajímavé, že nepřijde autorizační sms, ale hlavně, že to funguje aspoň nějak..

Někdy se platby autorizují SMS kódem, někdy PINem (stejný jako pro přihlášení do apky), jak zvolí aplikace. Mně akorát přijde hloupé, že si aplikace sama "nepřečte" SMS kód. Myslím, že úspěšnou autorizaci platby to nějak signalizuje - fajfkou? textem?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod pavelza 3. 3. 2019 15:48

Zobrazí se nová stránka v textem "Je to tam" (nebo tak nějak) a nabídne to uložení platby do šablon. Funguje to výborně, trochu chybička je, že to předvyplní datum splatnosti i na den, kdy to nejde (třeba neděle) a až při potvrzení platby to napíše chybu v datu splatnosti a je třeba to dát na pracovní den. U jiných bank to obvykle nabízí jako datum splatnosti aktuální den pokud platby fungují pořád nebo, pokud nefungují pořád, první následující den, kdy to jde...
pavelza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomasfinance 9. 3. 2019 16:44

Ahoj, můžete prosím někdo doporučit nebo nedoporučit aplikaci Ritchee? Líbí se mi, že mají lepší úrok než Airbank a výběry zadarmo jako Equa.
Akorát jsem byl vždycky proti mobilnímu bankovnictví kvůli bezpečnosti. Mám pořád prostě takový lepší pocit, když na jednom přístroji si přihlašuji a na druhý přístroj chodí bezpečnostní kód.
Myslíte, že se to vyplatí pro člověka, který suší na účtech max. desetitisíce, ale provádí dost plateb a výběrů? Nebo je lepší zatím zůstat u klasiky jako je Equa nebo Airbank? nebo např. Creditas pro spořící účty? a počkat až někdo vyvine něco lepšího, nebo se Richee zlepší?

Máte to někdo jako hlavní účet, na který si např. necháváte posílat výplatu?

Díky
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 3. 2019 17:11

Aplikaci Richee ti asi nedoporučí nikdo, ovládání je strašné. Ale stejný úrok nabízí na spořáku Hello bank, také do 300 tisíc a mají normální IB pro počítač.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 9. 3. 2019 18:59

Lepsi appku na ovladani utu nez ma Air Bank nema nikdo podle me. Richee je dobry max na sporeni.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 9. 3. 2019 19:40

Ono asi každý má lepší appku, než Richee :). Já bych se spokojil i s tím, kdyby účet byl importován do IB Creditas.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 9. 3. 2019 19:45

Appka UCB je urcite jeste horsi.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod .357 9. 3. 2019 21:42

To, že účet nemá IB, mi taky vadí víc, než když nemá aplikaci, jako např. Wüstenrot. Jinak co se aplikací týče, mám jich v mobilu celkem třináct. Dle mého názoru je z nich nejpovedenější ta od Monety, za kterou následuje mBank a Raiffeisenbank. Naprosto katastrofální jsou pak ty od Sberbank, ING bank anebo Equa bank.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasfinance 9. 3. 2019 21:53

PatrikChrz píše:Aplikaci Richee ti asi nedoporučí nikdo, ovládání je strašné. Ale stejný úrok nabízí na spořáku Hello bank, také do 300 tisíc a mají normální IB pro počítač.

No dobře, ale když bych si založil ještě Hello Bank, tak už bych těch bank měl asi 8, a proto by se mi právě hodila nějaká multibankovní aplikace, což podle mě je teď jenom Richee:-)
Jinak já jsem si zkusil propojit do Airbank i účet Equa a taky to není žádná hitparáda. Člověk tam vidí jenom pohyby, ale zadávat platby nemůže. Navíc, když mám u Equa kontokorent, tak mi to zůstatek ukazuje i s kontokorentem a vypadá to jako že tam mám víc peněz, ale když půjdu do mínusu na Equa tak se to bude tvářit jako že jsem ještě v plusu...
Ono ta multibankovní aplikace je podle mě super nápad, jen to provedení je asi špatné. A taky bych to možná radši uvítal na stolním počítači a ne na mobilu.
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MiASX 9. 3. 2019 21:58

A co sis myslel? Ze pujde aplikaci z jedne banky ovladat ucty v jinych bankach?
:D :D :D
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasfinance 9. 3. 2019 22:14

No já jsem někde četl, že právě Creditas umí (jestli se nepletu) i posílat platby z jiných bank, ale to asi není ta aplikace Richee, ale to se dá asi jenom dělat v klasickém internetovém bankovnictví bez úroku 1,5 %.
tomasfinance
Návštěvník


Odeslat příspěvekod Thom 10. 3. 2019 13:44

Než to budu hledat / psát jim / zkoušet, nevíte, zda by šlo založit dítěti nebo druhý pro sebe? Dcera má na manželku, ale nemám pro syna, samotnému se mi hodí.
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 10. 3. 2019 15:04

Druhý oro sebe by bylo fajn, ale to je pitomost.To bys jich mohl mít 10 nebo 1000 na 1,5 procenta
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků