mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 12. 3. 2019 17:19

Hello je jistota, kurzy na Visa Svět zatím nikdo nezkoušel. Jestli máš možnost zaplatit oběma, tak to udělej a poreferuj.
Více ale sázím na Hello.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Korzaik 12. 3. 2019 17:26

Zatim mi Visa neprisla, ale pak to mohu zkusit.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 12. 3. 2019 18:42

Zatím jsem vyzkoušel jen omezeně, ale zdá se, že KK HB vychází lépe. Ale i mBank je dobrá.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 3. 2019 19:34

Kurzy MC vycházely vždy (ale pouze nepatrně) lépe, než Visa (nepočítaje extrém, kdy někdy v roce 2014 rozšířila karetní asociace spread na 2 %) i bez dodatečné marže banky. Pro klienty, kteří mají obě karty bude na přímé platby vhodnější kreditka HB!...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod philmencz 12. 3. 2019 21:06

Cvičně jsem provedl platbu mKartou Svět i KK HB! za stejné zboží, tedy i stejnou cenu a překvapilo mě, že kurz na mKartě byl ještě o něco lepší než ten, který měli na webu...rozdíl byl mezi mK a HB! na 1€ pouze 0,07Kč...u mé 8€ platby celkově rozdíl 0,56 Kč ve prospěch HB! (nepočítáno s vratkou 1%, to u těchto malých částek ani nepočítám). Takže za mě mKarta Svět je použitelná a kurz je tedy ten, který je na webu ( v mém případě ještě o 0,02 Kč/€ lepší).
Pro lidi, kteří nechtějí KK, je toto velmi dobrá volba, od 15.3. i debetka Creditasu bez poplatku za výběr bude konkurenceschopná. Takže za mě debetka VISA o mBank a debetka Creditasu jsou teď dobrá volba, abych měl karty obou asociací. KK HB! mám také a využívám spíše na vyšší částky.
philmencz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod stepano 12. 3. 2019 21:07

Nemá mBank momentálně nejakou skrytou akci/bonus za založení běžného účtu?
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 12. 3. 2019 21:20

Já jsem si otevření nového účtu nakonec klikl s bonusem 250 Kč na plné peněžence, za vyzkoušení té Visa Svět jsem se uskromnil, než čekat na něco lepšího... stejně většina akcí měla nějaké omezení na ex-klienty.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 13. 3. 2019 08:17

Mbank stale pripisuje az po 9 hodine?

Vcera ve 13h jsem posilal z Richee a stale to tam neni... s cimz souvisi i dotaz, v kolik presne Creditas dela neoficialne export... (mohlo to tam byt vcera)

Oficialni je myslim 10:00, i to bez zaruky
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod penav 14. 3. 2019 18:15

Tak dnes vybráno na zkoušku z bankomatu v NDR 100 Eur, v IB zatím strženo 2574,40 což odpovídá kursu uvedeného u mKarty Svět. Tož já su spokojený, něco podobného mě chybělo, chtěl jsem zřídit Creditas nebo Hello, asi nebudu muset. Ten kurz je lepší než v mé oblíbené směnárně.
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 14. 3. 2019 23:13

Kartou Revolut by jsi měl kurz 25,68 Kč/Eur takže mBank pozitivně překvapila.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Finmxpert 15. 3. 2019 07:59

A pokud by byl vikend, tak by se Revolut s 0,5% prirazkou dostal jeste pod mBank.
Finmxpert
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fremantle 15. 3. 2019 08:34

Jenže Revolut o víkendu neúčtuje oficiálně deklarovanou přirážku 0,5 %, ale nejméně dvakrát takovou... To vycházely výhodněji i kurzy Banky Creditas (spread u eur rovná 2 %), mKarta Svět by na tom měla být ještě o něco lépe.
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod dr._lukas 17. 3. 2019 14:38

Dělal někdo pokus i s kartou creditas? Jak vychází v porovnání s visa svět

-- 17. 3. 2019 14:43 --

Tak koukám na kurzovní lístek, rozdíl byl u eura v pátek 0,20,- na euru.. takže karta na dovolenou je jasná
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 3. 2019 13:40

Dovolím si sdílet tabulku z facebooku, který hezky ukazuje výhodnost jednotlivých karet vůči kurzům.
Přílohy
7282C3D8-332C-45B0-88B4-E98712C8A643.jpeg
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 18. 3. 2019 14:11

tabulka pěkná, ale o víkendu bude vypadat jinak.. + chybí tam CRV
a otázka: lze Revolut nabíjet kartou, která něco vrací (a vrátí)
Twisto takto hradit lze, což ho dost zvýhodní
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků