Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mareka 13. 3. 2019 17:50

HB na webu oznámila (a teď rozesílá i mailem) info, že od 14.5. končí vyplácení odměn za dobíjení peněženek a předplacených služeb (Revolut, CK....).

Teď už může ČSOB postupně odblokovat CK všem.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 13. 3. 2019 17:56

Ano, citaci emailu jsem uvedl ve vláknu Hello bank zde:
viewtopic.php?f=316&t=1258394&p=12213000#p12213000
Dle ní tedy jen v HB napravují špatný stav zařazování plateb z minula :)

Souvislost mezi analýzou Cool karet ze strany ČSOB a této reakci Hello sice může být náhodná, ale je možné, že si to ČSOB u Hello "zařídila" :(. No to vědí jenom oni...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod ripper6 13. 3. 2019 20:28

mareka píše:Teď už může ČSOB postupně odblokovat CK všem.

To neudela, protoze takovej uzivatel by to zas mohl spatne pouzivat, kdyz to neumi a pouziva nestandardnim zpusobem ;-) ale me ve skole nikdo neucil tyto veci do zivota, tak to hold neumim :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 14. 3. 2019 14:27

MiASX píše:
PatrikChrz píše:ČS

Jsem myslel, ze jeste ta Business kreditka Monety?

tu fungovalo tak možná v listopadu 2017, tam jsou vyloučené předplacené karty atd. už dlouhou dobu
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 14. 3. 2019 16:24

A pres co ji tocis? Pres postu?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 14. 3. 2019 17:35

netočím, používám na normální nákupy, protože nemá horní limit
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod muf2muf 14. 3. 2019 19:49

Když sleduju dění kolem předplacenek, jsem rád, že jsem se jich zbavil. Z tohodle člověk ani nemůže mít radost. Dobře už bylo, a ačkoliv ještě nějaké drobky zůstávají, už to není ono. Takže díky moc za všechny ty Citi, UniCredit, RB, Cetelem/HB a další karty, je na čase se podívat po jiné zábavě. :-)
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 15. 3. 2019 07:59

Ktere jine zabave?
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lenka_2 15. 3. 2019 08:35

A co si založit občanské sdružení Proti chudobě, členy by byli tři protáčeči. Sdružení by mělo tři účty, každý člen by byl disponentem právě k jednomu účtu. Na něj by si posílal peníze složenkou přes Twisto a obratem by si je zase poslal zpátky z účtu sdružení na svůj soukromý účet. :-)
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 15. 3. 2019 11:58

Tak až dnes (od 22.2.2019) se mi změnila "dočasná" blokace u mých 3 ks CK na "trvalou". Jedna CK mi stále žije :-)
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 3. 2019 15:42

Nakonec jsem měl karty zablokovány, protože je neumím používat, přitom v telefonu nějaká telefonní pracovnice tvrdila, že důvodem bylo nedodání pracovní smlouvy :-). Poplatky taky nevrátí..No nic, tak je budeme štvát českou poštou :-) Kdybych si založil Equabank, tak to mám nakonec dražší o 12,- :-D
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomasfinance 16. 3. 2019 10:36

Ahoj,
existuje nějaká předplacená karta, která se dá dobít kreditkou a z té předplacené karty si vybrat peníze bez poplatků / s minimálními poplatky? Nebo s možností poslat peníze na běžný účet v ČR? Něco trošku jako Revolut?

Díky
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MiASX 16. 3. 2019 11:35

Cool karta
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tomasfinance 16. 3. 2019 15:48

A to musím být klientem ČSOB, nebo stačí přijít na ČSOB nebo na poštu?
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 16. 3. 2019 16:30

Pokud vím, lze Coolkarty objednat pouze přes Internet a musíš být klientem ČSOB nebo Poštovní spořitelny.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků