Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 3. 2019 12:20

ROlda78 píše:podle data přidání karty?

Určitě ne.

Tak a dneska už nemám ani co řadit, všechny karty jsou pryč... stěžoval jsem si na řazení, ale aspoň jsem je tam měl, dneska už nemám... 8-S
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 15. 3. 2019 12:32

Také mi zmizely všechny karty...

Dá se aspoň aktivní kartou platit?
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 15. 3. 2019 12:42

Už je mám zpátky...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 15. 3. 2019 13:16

Zrovna jsem šel k bankomatu a bam, karty fuč. Tak jsem vytáhl debetku a zjistil, že jsem zapomněl PIN :D
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 15. 3. 2019 13:24

We are currently aware of a display issue in app affecting all customers. You can still make payments, but you won’t be able to switch cards. Our Engineering Team is working on this and will have it fixed as soon as possible. We apologise for any inconvenience caused.

edit: Between 10:42 and 11:41 GMT, we experienced a disruption to our service causing all customers to be unable to see their payment cards in their app wallet. This issue has now be resolved. We apologise for the inconvenience caused.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 16. 3. 2019 12:40

Skusenost z USA kde sa plati za benzin pri stojane.
Curve black minimalist (neembos) nepresla, stara embos Curve beta ano :-)
Vo vseobecnosti oproti ceskym kartam lepsia akceptacia, napr.bezkontakt. (vyhoda, ze nenuti DCC)
Teraz sa tu rozmohlo objednavanie vsetkeho (napr.Mc) cez mobilne aplikacie, tam sa obcas stane, ze minimalist nechce pridat a embosku ano

Inak bankomaty chcu poplatky, tak ak ma niekto tip, ktore ATM poplatky neuctuju, prosim o radu. Napr. Wells Fargo chcel $5 (neponukal DCC), Bank of America $3 pripadne $0 s ich DCC do GBP
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod retron 16. 3. 2019 13:46

problém na benzín stojanu je u všech evropských někdy dokonce i kanadských karet, protože vyžaduje zip code, někdy prý funguje 99999 někdy směrovačka co máte, mě tedy nikdy neprošlo nic u jakékoliv karty (2x RB KK DK, UCB, původní embos prepaid Curve).
bezkontakt je v USA kosmická technologie, viděl jsem to tam vloni asi 2x, ale možná se to s Apple pay zlepšuje
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 16. 3. 2019 13:55

Bezkontakt už je takmer všade, dokonca aj na ATM, akurát na bankomatoch to funguje len s mobilom, kartu treba strčiť dnu.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Prologer 18. 3. 2019 10:44

alfas123 píše:Inak bankomaty chcu poplatky, tak ak ma niekto tip, ktore ATM poplatky neuctuju, prosim o radu. Napr. Wells Fargo chcel $5 (neponukal DCC), Bank of America $3 pripadne $0 s ich DCC do GBP


Ohledně bezkontaktu je zajímavé, jak se to v USA strašně rychle mění. Ještě před rokem to nebylo nikde, před půl rokem už jsem to viděl skoro u půlky obchodníků. Teď předpokládám, že to bude ještě výraznější.

S placení Curve jsem tam obecně nikdy problém neměl, ale na pumpě jsem to ani nezkoušel, tam je se zahraničníma kartama často problém. Pokud to bude chtít ZIP, tak přesně jak píše retron, pomáhá napsat 99999.

Bankomaty účtují poplatky v USA prakticky vždy. Kdysi jsem si na to hodně zjišťoval a našel jsem tyto no-fee nebo low-fee ATMs. Je to tak 2,5 roku starý přehled, mohlo se to od té doby změnit. Teď už vybírám přímo z US karty, tak to už je bez problémů.

No-fee ATMs:
• Capital One 360 Cafes
○ BOSTON 5x, PHILADELPHIA 1x...
• First Niagara: NY, PA, CT, MA
• Quick Chek:  NY, NJ only
• MSU Federal Credit Union: MI only
• Rutters: PA only

Low-fee ATMs:
• Universities
• Inside of buildings
• Smaller credit unions
• Aldi supermarkets
• Cardtronics ATM inside CVS locations
• Costco: $1.25 per withdrawal
• Cathay Bank: $2 per withdrawal
• McDonalds: $1 per withdrawal, maximum of $300 cash out
• Western Federal Credit Union: $2 per withdrawal, $400 maximum
Rád vás doporučím do Crypto.com, Revolut, Plutus apod. Napiště PM
Prologer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 18. 3. 2019 19:19

Tak placeni na samoobsluzne cerpaci stanici je blokle i v CR, ale na mou zadost poslanou pres appku to bez problemu odblokovali.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rogen 18. 3. 2019 22:01

Mně Curve platby na bezobslužné pumpě fungují v ČR bezproblémově aniž bych o nějaké odblokování žádal.
Rogen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S7berg 18. 3. 2019 22:07

Mně také... a dokonce i ve Španělsku
S7berg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod retron 18. 3. 2019 22:12

Placeni na samoobsluzne cerpaci stanici se odblokuje automaticky hned s prvnim zvýšením úvodních limitů.
Prologer: Capital One má aktuálně asi nejlepší portfolio účtů bez poplatků a cashback kreditek, bohuzel pouze na východním pobřeží
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S7berg 18. 3. 2019 22:20

Nooo nevím, mám kartu cca 2 měsíce, utráceno jen cca 7000kč, původní limity
S7berg
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 19. 3. 2019 08:12

Co se stane až dosáhnu (přesáhnu) limit 50000 GBP ročně? Budu muset doložit příjmy a pak mi naskočí opět nový čistý roční limit?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků