Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod tomasfinance 19. 3. 2019 19:02

Ahoj,

dá se coolkarta dobíjet i jinou kreditkou než je ČSOB?

Díky
tomasfinance
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MiASX 19. 3. 2019 19:05

Jo.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod nikko 19. 3. 2019 23:22

Co je vhodné ČSOB odpovědět na dotaz, jaký je účel využívání předplacených karet tak, aby banka předplacenky odblokovala?
Děkuji :-)
nikko
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Korzaik 19. 3. 2019 23:36

Tak jsem je nechal trochu vycukat, ale na původní myšlenku chtít po nich komunikaci dopisem do vlastních rukou (jelikož posílat citlivé údaje mailem většina bank zakazuje) jsem rezignoval a stejně jsem jim poslal výplatní pásku i výpis + nějaké pohádky okolo, tak jsem zvědav. Když to zruší, tak se nepodělám, za dva měsíce je stejně game over.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 20. 3. 2019 06:41

Když zde sleduji toto vlákno, je evidentní, že některým za dobíjení CK přes bonusové KK karty CK vůbec nezablokovali, některým CK trvale zablokovali a některým CK odblokovali po zaslání stejné pohádky.
Asi záleželo, ke které pracovnici se se konkrétní případ dostal a jak se předchozí noc vyspala, jak již někdo zde dříve napsal.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 20. 3. 2019 09:18

mě zablokovali za nebonusové KK :D odblokovali až na druhý pokus
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 20. 3. 2019 10:06

Korzaik píše:Tak jsem je nechal trochu vycukat, ale na původní myšlenku chtít po nich komunikaci dopisem do vlastních rukou (jelikož posílat citlivé údaje mailem většina bank zakazuje) jsem rezignoval a stejně jsem jim poslal výplatní pásku i výpis + nějaké pohádky okolo, tak jsem zvědav. Když to zruší, tak se nepodělám, za dva měsíce je stejně game over.


Proč game over? ČS kreditka pořád funguje a snad zatím fungovat bude.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 20. 3. 2019 13:12

Mysleno u Hello, CS kreditku nemam.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod alfabetagama 22. 3. 2019 12:30

a hele 3.model chování flexibilního dua Ivana & Martina :
"...v souladu s článkem 10, odst. 10.3 ...vypovídá smlouvu ...a to s dvouměsíční výpovědní lhůtou. Dočasné pozastavení používání předplacené karty je po dobu jednoho měsíce od oznámení výpovědi Smlouvy zrušeno.
Výše uvedená předplacená karta bude zablokovaná dne 19. 4. 2019 a Smlouva bude ukončena ke dni 19. 5. 2019.
S žádostí o vybití se po obracejte na ...495 800 688

Status karty se v IB změnil z dočasně blokovaná na aktivní, v odpovědi na výzvu k doložení výpisu a prac.smlouvy, jsme jim jen napsali delší zmatečný text o bezpečnosti, dětech, běžné potřeba a podobné obecné bláboly.
alfabetagama
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 22. 3. 2019 18:55

Tak to mi přijde logické: pokud jsi nedodal výpis, nemohli to jako u ostatních navléci na "zneužívání bonusových programů" s měsíční výpovědí pro porušení podmínek, tak zvolili dvouměsíční jako výpověď bez udání důvodu. Zneužití bonusového programu by ti takto bez výpisu zkrátka nemohli dokázat.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Korzaik 28. 3. 2019 10:06

Holky mají jarní spánek, nebo co? Posílal jsem dokumenty 19.3 a nic, takhle březnové dojení nestihnu.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 28. 3. 2019 10:18

Jo vůbec nic nepíší ani neoznamují. Mně se dočasná blokace změnila na trvalou a už mi i vrátili přebytky z CK
z jejich účtu
Název protiúčtu: TU-anonymKartaRefund
Číslo protiúčtu: 264958431/0300
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod taylor729 28. 3. 2019 15:13

Tak jsem dostal dvoumesicni vypoved s moznosti jeste mesic coolkarty vyuzivat. "Vysvetloval" jsem asi na 3x a vyhnul se jakekoliv evidenci ohkedne bonusovych programu.
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 3. 2019 18:37

22. 3. se mnou měla ukončit banka smlouvu se všemi kartami a je 28. 3. a stále se dostanu do IB CK ve stavu karet trvale zablokovány. Na kartách jsem měl v okamžiku blokace čisté nuly, tedy mně nemají co posílat.

Zasílání výpisů transakcí z KK považuji za totální šaškárnu, neboť jak již zde někdo psal, banka z čísla karty při nabíjení CK přes jejich platební bránu musí bez problému zjistit, ke které bance karta patří a o jaký typ karty jde.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 28. 3. 2019 20:34

Jenom pozn. na okraj - věřím, že existuje nějaký black list těch "správných uživatelů CK ", protože mi byly zamitnuny dvě akce, kde jsem splnil bez problémů všechny nutné podmínky - jedna u ERY a druhá u ČSOB. Zamítnuto - důvod neuveden ...
Vasek06
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků