MasterCard® Priceless Specials

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

MasterCard® Priceless Specials máte?
Ano a jsem spokojen. :-) 16 %  23%  [ 16 ]
Ano a jsem nespokojen. :-( 38 %  55%  [ 38 ]
Ne, ale uvažuji o tom. :hm 6 %  8%  [ 6 ]
Ne a nechci. :grr: 9 %  13%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 69

Odeslat příspěvekod jujec 20. 2. 2019 09:45

D.roak píše:Nevite jak dlouho trvá pokud jste potvcrzovali pridani kiarty pomoci učtenky partnera


Nákup kartou + registrace přes účtenku 6. 2.
Email o registraci karty a její aktivace v systému - dnes, tedy 20. 2. Zřejmě tedy 2 týdny.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod D.roak 23. 2. 2019 11:57

nákup tri krat u partner pet centrum, zaznamena ne 2tran. ale žádný provize za ne. byly to je malé platby ta to tolik nebolí. jedine co je trrochu pro me pouzitelne jou kupony cashbacku je minimcashbackulne pouzitelne
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 24. 2. 2019 19:12

Zkousel jste to prani
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod D.roak 20. 3. 2019 11:43

nevyuzil by mekdo ty kupony na cd celositovou jizdenku mam dva a asi ani jeden nepouziju
D.roak
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Klient ps 20. 3. 2019 16:39

Při cenách, které mají ČD na akční jízdenky (nebo jak se jmenují), je kupon z priceless úplně na *****.
Jó, kdyby to bylo na víkendovou skupinovou.....
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod blackwork 20. 3. 2019 18:28

Proč neřeknete že SiIveři si mohou opět nechat poslat - Předplacená SIM karta s kreditem 200 Kč ZDARMA :-l

Já tam moc nelezu jelikož mě ***** když jsem dělal pořádek a mazal staré kreditky tak mi umazali i transakce z nich a spadl jsem do Silver z Gold, takže to nedělejte nebo mažte ty s nejmenším počtem - jinak program nah.... :-!
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod francikas 20. 3. 2019 19:27

Klient ps píše:Při cenách, které mají ČD na akční jízdenky (nebo jak se jmenují), je kupon z priceless úplně na *****.
Jó, kdyby to bylo na víkendovou skupinovou.....

bronze ma na celo 150kc, kde je probkem?
Založ Richee účet přes můj kód 10077241 a dostaneš navíc 300,-Kč do začátku.
francikas
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Klient ps 20. 3. 2019 19:49

Jízdenka stojí po slevě 429.
Při cenách ČD nechápu, komu se celodenní jízdenka za 429 může hodit. Respektive kam bys s ní jel, aby se vyplatila.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 20. 3. 2019 21:09

Musel bys ten samý den jet tam a zpět, přes celou ČR a ještě ne mezi velkými městy, kde platí akční jízdné. Takže něco jako Mníšek pod Brdy - Hranice na Moravě a zpět.

Možná nějaké "turné", třeba po hradech a zámcích, tři, možná čtyři by se daly stihnout.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klient ps 20. 3. 2019 21:31

A to se nebavím o tom, že v sobotu a neděli má svět odměn na tuhle jízdenku slevu 50%..... takže nabídka priceless naprosto k nepoužití.
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Taki 20. 3. 2019 21:46

Dobra je ta simka od mobil.cz na net (do mobilu pro nenarocne). 500 MB do zacatku (300 se musi vycerpat do 10ti dnu, zbylych 200 do mesice), pak se z kreditu da koupit dalsich 300MB na 10 dnu za 60,- a 700MB na 30 dni za 130,- a zbyde jeste na 4,5 minuty hovoru. Celkem tedy 1,5 GB netu na az 70 dnu za 0,- kc
Taki
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 21. 3. 2019 09:39

Čekal jsem, že tam bude i něco zajímavějšího, co zvýšili hranice jedn. úrovní. :oops:
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 21. 3. 2019 16:31

Dobrý den,
úroveň členství závisí na počtu transakcí, které jste provedl přidanými a
ověřenými kartami v programu. Když kartu odstraníte, odstraníte ji
společně s počtem. Na tuto skutečnost jste byl při odstranění karty
upozorněn. Detail upozornění naleznete v příloze. Tato ztráta je nevratná.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Mastercard Priceless Specials Team


Tohle napsali ale dle mého názoru to nedává smysl a hlavně si fakt nepamatuju že by tam to upozornění bylo i když teď už je ... :-l :?: :roll:

-- 21. 3. 2019 16:41 --

Taki píše:Dobra je ta simka od mobil.cz na net (do mobilu pro nenarocne). 500 MB do zacatku (300 se musi vycerpat do 10ti dnu, zbylych 200 do mesice), pak se z kreditu da koupit dalsich 300MB na 10 dnu za 60,- a 700MB na 30 dni za 130,- a zbyde jeste na 4,5 minuty hovoru. Celkem tedy 1,5 GB netu na az 70 dnu za 0,- kc


Jenže normálně stojí 200,- a za stejný data zaplatím u Kaktusu oficiálně 50,- (2 za cenu 1) mnohdy od přeprodejců jen 35,- :mrgreen:
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muf2muf 21. 3. 2019 22:33

Při registraci nové karty proběhne kontrolní platba na Kč 1,-. V platební bráně se jako obchodník ukazuje MAFRA. Máte někdo myšlenku, jak je v tomto programu zainteresované mediální imperium našeho "sorry jako" vůdce?
muf2muf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 22. 3. 2019 07:12

blackwork píše:Dobrý den,
úroveň členství závisí na počtu transakcí, které jste provedl přidanými a
ověřenými kartami v programu. Když kartu odstraníte, odstraníte ji
společně s počtem. Na tuto skutečnost jste byl při odstranění karty
upozorněn. Detail upozornění naleznete v příloze. Tato ztráta je nevratná.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Mastercard Priceless Specials Team


Tohle napsali ale dle mého názoru to nedává smysl a hlavně si fakt nepamatuju že by tam to upozornění bylo i když teď už je ... :-l :?: :roll:

-- 21. 3. 2019 16:41 --

Taki píše:Dobra je ta simka od mobil.cz na net (do mobilu pro nenarocne). 500 MB do zacatku (300 se musi vycerpat do 10ti dnu, zbylych 200 do mesice), pak se z kreditu da koupit dalsich 300MB na 10 dnu za 60,- a 700MB na 30 dni za 130,- a zbyde jeste na 4,5 minuty hovoru. Celkem tedy 1,5 GB netu na az 70 dnu za 0,- kc


Jenže normálně stojí 200,- a za stejný data zaplatím u Kaktusu oficiálně 50,- (2 za cenu 1) mnohdy od přeprodejců jen 35,- :mrgreen:

Já jsem na "ztrátu bodů" upozorněn byl, proto jsem si také odstranění karty rozmyslel. Ono by bylo asi logičtější počítat nějaký klouzavý průměr, než stav. Každopádně toto je asi způsob, jak odstranit ty, kdo někdy v minulosti měli moc transakcí a nyní nemají žádné. Faktem je, že by to mělo být více propracované a ty odměny by tomu měly odpovídat.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků