Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 19. 3. 2019 08:27

zažádáš na support@imaginecurve.com o navýšení limitů, nic dokládat nemusíš, žádost posoudí dle platební historie, pak by měli navýšit limit na 100 000 GBP
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 24. 3. 2019 16:30

Žádal jsem o navýšení ročního limitu před půl rokem a cvičně znovu tento týden, pokaždé mi odpověděli:

Hi Milos,

Thanks for getting in touch. You are currently on the highest limits group which we generally offer.

Your enhanced limits are:
• £3,750 spend per day
• £20,000 spend per month (rolling 30 days)
• £1,000 cash withdrawal per day
• £50,000 yearly (rolling 365 days)

For more details about spend limits, please see here - https://support.imaginecurve.com/hc/en- ... ing-limits. Rest assured that we are working with Mastercard to offer an additional enhanced limits group for debit card users in the future.

If there is anything else we can help you with, please don't hesitate to get in touch.
Best wishes,
John F
Team Curve

Je tu někdo, kdo má roční limit větší než 50.000GBP? Pokud ano, jak toho docílil?
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 24. 3. 2019 18:47

a to už jste dosáhl ročního limitu 50tis GBP?
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 24. 3. 2019 19:10

Po půl roce mám vyčerpáno 37.000GBP a dalších 28.000GBP na manželčině druhé Curve kartě. Platby rozděluji na dvě Curve karty z důvodu nemožnosti navýšit roční limit :roll:
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 24. 3. 2019 20:03

limit na žádost navýší až když se narazí nebo blíží na jeho strop po posouzení platební historie
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milos 24. 3. 2019 21:55

OK, zkusím to tedy znovu později.

Nicméně před tím půlrokem jsem měl vyčerpáno asi 46.000GBP, limit mi nenavýšili a jako řešení mi nabídli novou Curve kartu s "resetovanou" dosavadní útratou.
Milos
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 24. 3. 2019 21:56

Zkusil jsem tu "novou" verzi app na androidu a jedinej rozdíl vidím v tom, že je v ní nechutně velký písmo a náhled karty. Fujky
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 25. 3. 2019 09:34

Mam dotaz ohladom GBIT.
Ked som mal napr. platbu v EUR na EUR karte, tak GBIT nefunguje na kartu v inej mene.
Ale co ak som zaplatil v EUR a to kartou vedenou v CZK, bude fungovat GBIT na inu kartu v EUR? Ak ano, akym kurzom sa vrati ciastka na kartu v CZK?
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod maeth_u 25. 3. 2019 10:52

Pokud jsi platil částku v EUR podkladovou kartou, u které máš v Curve nastaveno, že je v CZK, tak směnu provedlo Curve podle svého kurzu a z podkladové karty strhlo částku v CZK. GBiT je pak možno provést na libovolnou kartu, u které je v Curve nastaveno EUR nebo CZK.

Původní kartu to refunduje stejnou částkou v CZK, která byla prvně stržena. Výjimkou (o které zatím vím) je Banka Creditas, která to prožene přes nějakou dvojí směnu (transakce je identifikována jako zahraniční, řeší se to výše ve vlákně) a může vrátit jinou částku.

Z nové karty se ti strhne buď původní částka v EUR nebo částka v CZK odpovídající kurzu v době provedení původní transakce, tj. stejná jako minule.

Pakliže měna podkladové karty nesouhlasí s měnou nastavenou v Curve, tak probíhá směna v režii tvojí banky. To nastavení akorát Curve říká, jakou měnu má požadovat po tvojí bance.
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 25. 3. 2019 11:28

Dik za objasnenie :-)
Ja som mal taky pripad, ze nechceli prijat hotovost, tak som to nudzovo zaplatil s Curve s prirazkou za vikend. Myslim, ze to GBIT bude najjednoduchsi sposob, ako to napravit, akurat ma to bude stat cestu do banky na pokladnu...
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 27. 3. 2019 08:57

Nefunguje mi zaplatit kartou za vyúčtování t-mobile. Někdo podobná zkušenost? Podkladovka mEshop samotná funguje ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 3. 2019 12:32

...a ani fungovat nebude. Pokud je mi z jednoho kdysi čteného článku známo, tak snad všichni 3 naši operátoři umožňují platit na jejich webu online pouze domácími, tedy v ČR vydanými platebními kartami (podobně jako ČSOB na webu Cool karty). Není na této restrikci nic divného, využívá jí hodně platebních bran/e-shopů v ČR, Evropě i třeba USA.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 27. 3. 2019 12:38

Taky vím, že to takto (ne)funguje, ale mi to trochu divné připadá. Cizinec si tedy českou předplacenku kartou nedobije, zato já si třeba slovenské předplacenky českou kartou dobít můžu. Proč to na Hornouhersku jde a u nás ne?
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod _vpa 27. 3. 2019 12:44

Myslím, že je nějaký termín, do kterého tu bude muset být i u nás, pro EU. Tuším evropská regulace.
_vpa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod minarjo 27. 3. 2019 13:04

Proto já Curve kartu na (českých) eshopech nepoužívám, oproti placení u obchodníků to výhodu navíc (nošení jen jednoho plastu) nemá. V českých eshopech raději používám platbu přes aplikaci Masterpass, tu dnes už podporuje většina CZ platebních bran e-shopů a není třeba pokaždé znova vyplňovat čísla karet, Masterpass to má v sobě.

Ono je to i opačně: je hodně USA e-shopů, kde si Evropan s evropskou kartou také neškrtne. Nejde tedy o privilegium ČR/Evropy.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků