EQUA Bank & Investice

Podílové fondy, akcie, komoditní trhy, spekulace, aukce. Kam a jak nejlépe investovat volné finanční prosředky

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod JPT666 26. 3. 2019 10:49

To bohužel nemůžu, protože už si to nepamatuju. Čtu toto fórum, P2P fórum (jsou tam vlákna i o ETF a akciích), různé finanční weby a blogy. Ani jsem to nečetl v nedávnu, ale toto mi utkvělo v paměti. Žádné knížky o investování jsem nečetl, takže jen tak co pochytím na netu.
JPT666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Klient ps 26. 3. 2019 11:49

[quote="JPT666"]Klient ps,

V EQUA se neinvestuje přes IB, ale osobně/telefonicky ? Přes IB by se to mělo dát prodat na kliknutí a vypořádání do pár dnů automaticky ne ?

JPT, ty budeš asi velkej vodborník. Taková platba kartou se zpracovává v Equa ručně nebo automaticky?
Klient ps
Poslední varování

Odeslat příspěvekod JPT666 26. 3. 2019 12:23

Odborník nejsu, ale ty ses ptal na vypořádávání investic a ne následné řešení reklamace po nějakém nefunkčním vypořádání. Ty reklamace budou buď probíhat stejně jako u karty a nebo uplně jinak :-) , pokud aspoň u investic bude sedět někdo znalejší.
JPT666
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 26. 3. 2019 21:04

Vstupní popl.
- standard dříve bylo 2,30% z objemu
- akční nyní až do 31.3. 0% z objemu
- realné budou od 1.4. 1,90% z objemu
Roční poplatek různě, fond od fondu, ale 1-2% z objemu
Výstupní poplatek - není

Veškeré info jsou zamlžené, poschovávané, a uvedeny v důležitých info prospektech fondů :o((
Opravte mě jestli to není dobře. Vše samozřejmě raději ověřit předem. Duwenblejt! Slušně řečeno za mě nic moc, k tomu zavádějící nefér rekalma, podstatně lepší jsou ETF (do 0,15%) a koupit jinde. A zlatýho kapra z ruky nepustím, nenechám si zase něco nakukat.
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 26. 3. 2019 22:08

TaK napis presne jake ef a kde budes kupovat.


JPT jednapaniTlachala: Tak hele, reklamace se obvykle nepodava telefonicky.
Telefoncky se jen spojis na prvni level, ktery toho casto vi mene, nez laik. Kazda banka to odlisuje a podle me to resi jine oddeleni.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků