ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod mandak1 27. 3. 2019 11:34

Přesně tak, ještě je čas, v podmínkách to mají jasně napsané.
mandak1
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 3. 2019 11:53

Tak mi volali z ING, jestli jsem pochopil podmínky té jejich akce s 2 %. Jsem jim řekl, že pochopil a proto mám peníze jinde :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 27. 3. 2019 12:07

Vasekpasek píše:Odměnu za doporučení mi (ani doporučenému) ani po 6 týdnech nepřipsali, takže to asi budu muset reklamovat, že? Kde se to tak nejlépe dělá, aby to přistálo ve správných rukou?

Já vždy psal zprávu z IB.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Vasekpasek 27. 3. 2019 12:32

vlaju píše:Počítáte s tím, že se ještě čeká na to, jestli doporučený zainvestuje do fondů? Nevím už jaká to byla doba, je to psáno v podmínkách.

Čekat se mělo 18 dní, doporučoval jsem před šesti týdny...
Vasekpasek
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod čulibrk 27. 3. 2019 12:51

PatrikChrz píše:Tak mi volali z ING, jestli jsem pochopil podmínky té jejich akce s 2 %. Jsem jim řekl, že pochopil a proto mám peníze jinde :)


.... a kde to máš jinde? Nic lepšího na 6 měsíců není, kromě nových zákazníků u Raiffeisenbank.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 27. 3. 2019 13:19

Myslím, že ten 0,5 % rozdíl proti Hello / Richee nebo 0,8 % proti Expobank za to nestojí
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 27. 3. 2019 13:21

PatrikChrz píše:Tak mi volali z ING, jestli jsem pochopil podmínky té jejich akce s 2 %. Jsem jim řekl, že pochopil a proto mám peníze jinde :)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vpe 27. 3. 2019 14:19

PatrikChrz píše:Tak mi volali z ING, jestli jsem pochopil podmínky té jejich akce s 2 %. Jsem jim řekl, že pochopil a proto mám peníze jinde :)


Kde máš za 2% ;-) .
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom brava 27. 3. 2019 15:26

Osobně jsem očekával protireakci do konce března v navýšení úroků na 1d spořáku u JT, která sice nikdy nic negarantovala hloupými sliby jako Air apod., ale pravidelně se reálně dotahovala na nej sazby vkladů od bankovní konkurence...takže poprvé mírné mínus u JT.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod LaNov 28. 3. 2019 07:46

Havers píše:Tak přihlášení do IB už jen přes autorizační kód z SMS. Alespoň u mě.

Hmm, ze dne na den bez varování změnili podmínky ... Se z nich fakt stává druhá mbank >:-(
LaNov
Nadšenec

Odeslat příspěvekod OnderCZ 28. 3. 2019 07:59

To varování měli několik dní na webu - hodně velkým písmem.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 3. 2019 10:22

Bez varování? Vždyť mně i mamce (s odstupem 1-2 dny, posílali to zjevně v dávkách) přišel před změnou email...
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod chrudimi 28. 3. 2019 10:58

minarjo: Mně tedy přišel mail až 2 dny po změně.

Jako by nestačilo, že zadávání jména a hesla není na jednom formuláři, přidání dalšího kroku v kombinaci s neskutečně pomalým frameworkem dělá IB nedobytné i pro samotné klienty. Mobilní bankovnictví radši ani nekomentuji, slušně by to nešlo.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod elfin 28. 3. 2019 12:24

Na spoření to přihlašování SMS tak moc nevadí, teď budu znovu vkládat a jen doufám, že se objeví zase aspoň zpráva o úročení, když tam 2% neuvidím.
elfin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod fc70 28. 3. 2019 12:38

Na druhé straně dát na spoření varování pár dní je dost málo. Kolik lidí se tam přihlásí tak jednou za rok?
fc70
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků