Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod taylor729 28. 3. 2019 21:20

O jake akce se jednalo?
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 3. 2019 21:37

Vasek06 píše:Jenom pozn. na okraj - věřím, že existuje nějaký black list těch "správných uživatelů CK ", protože mi byly zamitnuny dvě akce, kde jsem splnil bez problémů všechny nutné podmínky - jedna u ERY a druhá u ČSOB. Zamítnuto - důvod neuveden ...

Nedoprošuj se a běž o dům dál, je snad z čeho vybírat. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Vasek06 28. 3. 2019 22:03

Mě už nikde nechtějí .... :-D
Vasek06
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 28. 3. 2019 22:17

Tak počkat, až vám zruší účty úplně všechny banky, a pak požádat o založení povinného "základního účtu" v libovolné bance... :-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod čulibrk 28. 3. 2019 23:20

Vasek06 píše:Jenom pozn. na okraj - věřím, že existuje nějaký black list těch "správných uživatelů CK ", protože mi byly zamitnuny dvě akce, kde jsem splnil bez problémů všechny nutné podmínky - jedna u ERY a druhá u ČSOB. Zamítnuto - důvod neuveden ...


To jsem rád, že nejsem sám. Předschvalenou KK Poštovní spořitelny mi zamítli, ne kvůli registrům, ale z interních důvodů banky. ČSOB konto Plus mi odmítli online založit. Dnes mi odmítli na pobočce založit ČSOB Premium. Tak končím a ruším vše u ČSOB.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 29. 3. 2019 06:20

Black list na nové produkty, black list na nechlupaté e-maily, hmmm

čulibrk: co ještě mimo jedné CK, co ti nezrušili v ČSOB máš?

Vašek06: to jsi na jednotlivých black listech ve všech bankách, nebo na tom centrálním společném pro všechny banky? :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Korzaik 29. 3. 2019 11:04

Tak na pravdive vypisy z Hello bank dorazila vypoved z duvodu nestandartniho pouzivani karet. Mesicni vypovedni lhuta, takze jeste snad podojim brezen a duben. Co jste jim posilali za vypisy? Z kreditky nebo bezneho uctu?
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 29. 3. 2019 11:37

@Korzaik:
To sotva, měsíční výpovědní lhůta znamená okamžitou trvalou blokaci karet, ta výpověď je jen na doběh případných nezaúčtovaných plateb (je to zde opakovaně, i ve VOP, po přihlášení na webu Cool karty to uvidíš i ve statusu karty). Jen při dvouměsíční výpovědi (bez udání důvodu) by karta ještě měsíc fungovala, druhý také ne.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 3. 2019 12:14

No, prostě se jasně ukazuje, k čemu celá ta akce sloužila. :) Jen nevím, proč se s tím tak mořili, když mohli všem hned dát 2M výpověď a měli by klid.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 3. 2019 13:20

No nekteri meli stesti.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Korzaik 29. 3. 2019 13:23

minarjo píše:@Korzaik:
To sotva, měsíční výpovědní lhůta znamená okamžitou trvalou blokaci karet, ta výpověď je jen na doběh případných nezaúčtovaných plateb (je to zde opakovaně, i ve VOP, po přihlášení na webu Cool karty to uvidíš i ve statusu karty). Jen při dvouměsíční výpovědi (bez udání důvodu) by karta ještě měsíc fungovala, druhý také ne.

Je to tak, karty jsou v háji, hlavně, že jsem jim posílal tu výplatní pásku. ]:-<
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 29. 3. 2019 13:27

Nevím, zda je to "štěstí", protože HB! už bude od května nepoužitelná a zbyde snad jediná možnost, kde CK uplatnit. Otázka je, zda to má smysl, protože se používáním CK člověk dostane na blacklist a zamezí si cetu pro další případně zajímavé produkty, viz teď někdo psal, že mu už po používání CK nedali kk od poštovky, nebo ČSOB Premium.

Takže za mě, přestávám dvoje CK používat (mám ČSOB Premium, které není špatné a nechci o něho přijít a jsem rád, že mě neblokli) a budu používat troje CK na manželku a zbytek se zařídím jinak.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 3. 2019 13:30

Srabe. :D
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod cz01 29. 3. 2019 13:37

No jo no, nemám to zapotřebí... :D
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 3. 2019 13:57

Ale na cizího, to klidně, co? Že se nestydíš. :D
Já od ČOBky nic využitelného nečekám, takže se nějak blacklistu nebojím. Účet mi nevypověděli, a krom toho, že bych musel všude možně nahlásit jiný, by mě to ani nezasáhlo. Zajímavý je, že mi zatím (ještě nedoběhla ta měsíční výpověď) zůstávají aktivní zbylé 2 CK.
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků