ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod marvy 29. 3. 2019 19:50

fremantle píše:Snad MMB má nyní cut-off pro platby D+0 až do 15:00,


tusim do 14h uvadela MMB
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod stepano 30. 3. 2019 17:12

Už vám taky někomu připsali úrok za březen? Mně jo, a se zítřejším datumem :hm . Každopádně to neodpovídá těm slibovaným 2% .
stepano
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Akciový Klokan 30. 3. 2019 17:44

Chce to vyčkat. Bude to extra položka.

Úrok je připisován na ING Konto s platnou a účinnou smlouvou vždy do 10 pracovních dnů po skončení kalendářního měsíce, za který je úrok počítán. Úrok je připisován souhrnně za všechny zvýhodněné vklady ze všech měsíčních cyklů kampaně a je připisován jako samostatná položka mimo rámec běžných úroků z ING Konta vyhlášených v Oznámení o úrokových sazbách. Transakce bude označením snadno rozeznatelná.
Nevěřte lidem nad 30 let. Mohli by mít znalosti a zkušenosti ! :-)))
Akciový Klokan
Diskutér

Odeslat příspěvekod regin 1. 4. 2019 07:29

Zrovna na to koukám. Úrok asi polovina toho, co mělo být. Skoro to vypadá, jako by ta 2 % byla jen na 1 měsíc místo slibovaných 6. Zkusím tedy pár dní počkat. Za leden jsem úrok dostal až 6.2. a to jsem si o něj ještě musel říct. Na infolince byli dost překvapení, že se mi nic nepřipsalo.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 1. 4. 2019 07:32

Mně ten výpočet sedí přesně.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chrudimi 1. 4. 2019 07:33

Je přeci 1.4., prostě si z Vás ING vystřelilo, zkuste ještě pár dní počkat, řekl bych tak aspoň 10, aspoň budete mít dost času si přečíst podmínky akce.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod regin 1. 4. 2019 09:06

To je právě problém. Četl jsem je několikrát a na různých místech. Z každých jsem pochopil něco jiného.

Zkusme třeba konkrétní příklad:
Na konci prosince 2018 jsem uložil řekněme 250 000 Kč. V lednu jsem neuložil nic a na konci února 150 000 Kč. Z jaké částky bych tedy měl mít 2% úrok za březen? Veškerou reklamou se ING snaží vzbudit dojem, že by to mělo být ze 400 000 Kč (2 % z 250 000 Kč od ledna do června a 2 % ze 150 000 Kč od března do srpna). Ale podle připsané částky to vypadá na 2 % ze 150 000 Kč a 0.5 % z 250 000 Kč (nebo nějakou podobnou kombinaci).

Ještě mne napadá, že na konci roku 2018 to byla akce jen pro nové klienty a teď je pro všechny. Jestli při tom nezměnili i další podmínky.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 4. 2019 09:52

Hlavně to byly 2 zcela různé akce s různými podmínkami od počátku.
Naposledy upravil drkarel dne 1. 4. 2019 09:54, celkově upraveno 1
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod chrudimi 1. 4. 2019 09:53

Jedná se o různé akce, jedna nastaví dočasně lepší úročení, druhá pracuje s vklady, za které je úrok připisován později - do 10 dnů, viz podmínky jednotlivých akcí:
https://www.ing.cz/files/cz/obchodni-podminky_pravidla_reklamace/20181201-akvizicni-kampan.pdf
https://www.ing.cz/files/cz/sporeni/podminky/pravidla-chytrejsi-sporeni_2019_02_26.pdf
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tom brava 1. 4. 2019 11:29

Chrudimi&regin: no hlavně veselé to bude, až vám dojede platnost AKCE1 pro nová konta, jaký vliv to bude mít na AKCI2 chytřejší spoření, ani jedny podmínky tuto specifickou situaci neřeší a uvádí se v podm. AKCE2: Zůstatek na ING konto však nesmí klesnout pod jeho výši ke dni 31.1.2019, z čehož plyne, že prostředky z AKCE1 nebudou po doběhu AKCE1 zvýhodněně úročeny AKCÍ2.
tom brava
Diskutér

Odeslat příspěvekod Navstevnik123 1. 4. 2019 12:09

Že je akce chytřejší spoření výhodná pouze pro ty, co neměli k 31.1. na účtě vysoký zůstatek je přece jasné už od začátku. AKCE1 mi končí v polovině dubna, takže v ten moment zároveň vyberu veškerý zůstatek i z AKCE2 a nechám na ING nulu - dál by to nebylo výhodné.
Promo kódy v mém profilu nebo SZ.
Navstevnik123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod regin 1. 4. 2019 12:58

Tak to jsem zvědavý, jestli se tam do týdne ještě něco připíše. V každém případě na začátku července vše přesunu jinam, kde to pak bude výhodnější. Rozhodně má ale ING nejnepřehlednější úročení ze všech bank, které jsem vyzkoušel. I samotné založení účtu byl problém, který se neobešel bez několikanásobného volání na infolinku.
regin
Diskutér

Odeslat příspěvekod chrudimi 1. 4. 2019 13:44

Už mi to svítí i jako zpráva v IB:

máme pro vás dobrou zprávu. V rámci kampaně Chytřejší spoření jsme vám právě připsali první část zvýhodněného úroku odpovídající standardnímu úročení ING Konta. Zbylou část vám připíšeme do 10. 4.


Ale ty zprávy seřazené od nejstarší se stránkováním po šesti nejsou zrovna moc přehledné.
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xls 1. 4. 2019 15:31

To tak někoho zajímá připsat nějaké standardní úročení 0,01 % nebo kolik to je, místo toho, aby to holandští skrblíci připsali celý.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 1. 4. 2019 15:52

.... to je chaos, mně v IB nic nesvítí.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků