Předplacené platební karty v ČR

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Korzaik 29. 3. 2019 13:57

Tak jsem volal na linku kvůli vybití karet a hovor 11 minut! Jsem myslel, že si slečna dělá *****, musel jsem ji odcitovat ten mail, aby vůbec pochopila, že karty neruším já, ale oni. Snad tyhle hovory nevedou poprvé, ne? Výpovědi běží měsíc...
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod čulibrk 29. 3. 2019 14:09

MirekM. píše:čulibrk: co ještě mimo jedné CK, co ti nezrušili v ČSOB máš?


Mám účet u Poštovní spořitelny, kam mi asi 100 let :-)) chodí výplata a všechny platby (SIPO, energie, mobil, obědy, internet). Ale včera jsem si v IB Air Bank založil nový účet, všechny inkasa a trvalý platby zkopíroval tam a u dodavatelů nastavil v jejich portálech, aby přeplatky posílali na nový účet v Airbank. CK si nechám do května kvůli Hello a ještě mám u ČSOB jednu pojistku, tak kouknu jak ji lze ukončit a jestli někde není lepší. Molochům typu ČSOB , ČS nebo KB nenechám ani halíř. :lol:
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 3. 2019 16:55

Pojistovna uz jedine prvniklubova.cz.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Korzaik 3. 4. 2019 22:24

Zkousel nekdo nakoupit nove CK po vypovedi? Neni problem s plnou identifikaci? V podstate se to vyplati uz po prvnim mesici.
Korzaik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 4. 2019 08:06

Pokud ti je prodají, tak je i identifikují

-- 4. 4. 2019 08:07 --

Bohužel některým je odmítnou prodat - po vyplnění údajů vyskočí, že "z interních důvodů..."
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 4. 4. 2019 08:57

Nekdo tu nedavno nabizel k prodeji uz koupene a neaktivovane CK.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 4. 4. 2019 09:02

To je pak risk. Když ti ji odmítnou prodat, víš že jsi na blacklistu. Když si přijedeš svoji, nevíš, jestli registrace projde.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 4. 4. 2019 09:07

Ta zakladni aktivace asi projde vzdy, to je defakto anonymni, otazka je, jestli dojde k plne identifikaci pro navyseni transakcnich limitu.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 4. 2019 05:54

Dotaz na ty, co jim trvale zablokovali všechny karty a již vypršela měsíční výpovědní doba:
mám již cca 3 týdny po vypršení měsíční výpovědní doby a stále mám k trvale zablokovaným kartám přes IB Cool přístup.
Psal jsem i do banky, údajně zrušení smlouvy a přístup ke kartám přes IB Cool karet spolu nesouvisí. :-) Kdyby se přistupovalo na Cool karty přes "obecné" IB, neměl bych samozřejmě žádné připomínky či dotazy ...
Jste někdo ve stejné pastavu?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 4. 2019 08:15

No, mně nějak zapomněli zrušit 2 CK z 5, takže nejsem ve stejné situaci. :) Každopádně bych se pak dotazoval, jak mám vypovědět to IB. Ale možná to funguje tak, jak psal osobne u Poštovky … že ho zruší po 6 měsících bez přihlášení.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod MiASX 15. 4. 2019 09:58

Ja mam pristup k IB, kde je jen 5 expirovanych CK uz cca 9 mesicu po expiraci, ale nevadi mi to.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 15. 4. 2019 14:21

Mmch, pokračují v žádostech o dokládání (u jiné osoby) - za březen.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod .357 15. 4. 2019 18:21

Dnes mi taky přišel email, a to jsem tu kartu přitom nijak nezneužil. Co je to za buzeraci??
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dr._lukas 15. 4. 2019 18:47

Jsou to blbci :-) Raději to většině nesmyslně zruší, než by museli klientům vracet peníze za platné karty při předčasném zrušení produktu.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 4. 2019 18:55

.357 píše:Dnes mi taky přišel email, a to jsem tu kartu přitom nijak nezneužil. Co je to za buzeraci??

Přesně takto bych se zeptal :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků