Povinné ručení-u koho založit?

Povinné ručení, životní pojištění, cestovní pojištění, pojištění domácností, penzijní fondy

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod jkbstpnk 11. 4. 2019 14:40

mojmax píše:U mě Klubovka vychází cca o 30 % dráž než mám teď u Directu, bez nehody bych se dostal cca na cenu Directu, takže zatím nepřecházím.

Požádal jsi o nabídku, nebo jsi použil jejich kalkulačku? Mně v kalkulačce vyšlo také asi o 20 % více, ale požádal jsem o nabídku mailem a jako podklad pro výpočet přiložil současnou smlouvu od Directu a cenu dorovnali. Uvidíme, kolik na konci roku vrátí, ale co jsem viděl, tak v minulých letech to byla zajímavá procenta. Pokud chcete někdo pozvánku, napište.
jkbstpnk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mojmax 12. 4. 2019 07:05

Pokud by nabídku pouze dorovnali, tak nemá cenu přecházet, nic neušetřím, museli by jít ještě níže, což pochybuji.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 12. 4. 2019 07:18

Asi jsi nezapočítal ještě tu výhodu, že při bezeškodním průběhu část zaplaceného pojistného vrátí. Samozřejmě je to výhoda jen pro ty, co nebourají.

https://www.prvniklubova.cz/cs/jak-to-funguje.aspx
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod mojmax 12. 4. 2019 20:30

To jsem právě započítal, jak jsem psal, vyšlo by to šul nul.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod MMilan4 6. 12. 2019 20:22

prvniklubova - je to jen marketingový chyták, aby lidé měli pocit, že získají něco, co jiní nemají. Ale souhlasím, že nejlepší srovnavač povinného ručení je epojištění. Proč ztrácet čas s jednou pojišťovnou, když můžete za stejný čas zjistit ceny u všech?
Odkaz na online kalkulátor povinného ručení zde:

httsp://www.epojisteni.cz/poptavka?pid=1035

Je to jednoduché porovnání VŠECH ověřených pojišťoven = nejlevnější povinné ručení online.
MMilan4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suram 7. 12. 2019 10:10

Co je to za pojem "všech ověřených pojišťoven"? Kdo je ověřoval a jak?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 7. 12. 2019 10:19

e-pojištění mě nikdy nenabídlo nejlevnější pojištění na trhu. Chce to vyzkoušet všechny kalkulátory, většinou jsou nejlevnější ty které hned v kalkulátoru neloudí tlf. číslo a kontakt na potencionálního klienta. Ovšem nabídky nejlevnějších produktů pojištění se poslední roky tak vzájemně přiblížily, že rozdíl u nejlevnějších sazeb PR je kolem 100-200Kč za roční PR, což už je na uvážení každého soudruha že.
redhaven
Diskutér

Odeslat příspěvekod tmx643 7. 12. 2019 15:38

Však to je reklamní post, že ho vůbec řešíte. :)
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod zivan 7. 12. 2019 22:06

Hlavne jsou neskutecne otravni, volaji na dovolenou, tak je slusne odpalkuji, ze jsem na dovolene a 2x oznamim, ze ted nic nechci resit. Druhy den volal dalsi, ze jak jsem se rozmyslel...poslal jsem ho do pr.. a odmitam pres ne neco resit.
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Diskutér

Odeslat příspěvekod octaviampi 8. 12. 2019 09:53

Od dob, kdy pri ruseni brokerjetu ukradli databazi klientu, me prubezne vola milion vlku z Wall Street. Nejlepsi je u hovoru vypnout mikrofon a bavit se tim, jak nejsou schopni reagovat na nestandardni situace. Nekteri dokazou zvanti minutu bez toho, aby cloveka pustili ke slovu a pak se divi, ze na druhe strane nikdo neodpovida..
octaviampi
Diskutér

Předchozí stránka