Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod horva 12. 4. 2019 13:33

Pripisuje kk Style bonus za platbu pojisteni? (u ceske poj.). V podminkach maji napsano ze bonus neni pripisovan za platby financnim institucim.
horva
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Cmmm 12. 4. 2019 14:25

Když jsem se díval na účet (KK Billa - končí v červnu), tak tam už byla jakási aktivace KK Style, zatím nic nepřišlo. Dá mi RB nějakým způsobem vědět, že se mění typ KK, tj. smouvu? Abych tu "krásnou" příležitost mohl odmítnout. Nebo to řeší vyhnitím?
Má už někdo zkušenosti?
Díky, Karel.
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 4. 2019 15:07

Cmmm píše:Když jsem se díval na účet (KK Billa - končí v červnu), tak tam už byla jakási aktivace KK Style, zatím nic nepřišlo. Dá mi RB nějakým způsobem vědět, že se mění typ KK, tj. smouvu? Abych tu "krásnou" příležitost mohl odmítnout. Nebo to řeší vyhnitím?
Má už někdo zkušenosti?
Díky, Karel.


Absolvoval jsem změnu z Billa karty na Style - tohle je standardní postup.

Asi měsíc před koncem platnosti pošlou info, že Billa kartu už neobnovují a že místo toho vydávají Style.

Ale karta Style je zadarmo, ne? Tak je to jedno a nechal jsem si ji.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod maeth_u 12. 4. 2019 15:17

Normálně Style stojí 50Kč/měs. Jako náhrada za Billa kartu je zdarma?
maeth_u
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 12. 4. 2019 15:23

maeth_u píše:Normálně Style stojí 50Kč/měs. Jako náhrada za Billa kartu je zdarma?


Mám dojem, že ano, raději ověřit u RB, ale vím o jednom případu, kdy to tak je a zároveň nevím o žádném případu, kdy to tak není. (Takže vzorek je sice malý, ale nasvědčuje to tomu).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod suram 12. 4. 2019 16:00

Pokud má účet eKonto Komplet, tak je Style také zdarma, možná bude zdarma i s účtem eKonto Smart?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod Cmmm 12. 4. 2019 17:14

Aha. Mám jen KK Billa. Takže to asi bude za 50,-. Až se ozvou, dám vědět.
Díky
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 13. 4. 2019 13:25

suram píše:Pokud má účet eKonto Komplet, tak je Style také zdarma, možná bude zdarma i s účtem eKonto Smart?


Jo, to asi bude podmínka mít eKonto, bez toho to zadarmo nejspíš nebude.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Cmmm 16. 4. 2019 20:59

Jo, tak je to tak. Právě přišlo oznámení o změně na STYLE s tím, že už není možné poplatek vracet :shock: ... Takže jim zítra oznamuji nesouhlas se změnami. 8-)
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MP007 17. 4. 2019 12:10

Dobře vědět. Mne to čeká za rok a mám za to, že to budou jedny z posledních Billa KK. Škoda, slouží dobře.
MP007
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cmmm 17. 4. 2019 14:05

Oops, začíná mě to bavit 8-D . Oni vůbec netuší, co mají dělat :roll: . Pořád tvrdí, že mám KK aktivně zrušit sám a podobně. Nesouhlas se změnou podmínek vůbec nemají v itineráři - to si asi žádný klient NIKDY nedovolí 8-) .
Cmmm
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 4. 2019 14:18

To má takhle hodně bank, že nemají nastavený proces pro případ nesouhlasu. Je to až zarážející.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 17. 4. 2019 14:56

Cmmm píše:Nesouhlas se změnou podmínek vůbec nemají v itineráři. 8-)

RB je tím známá..
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod olousek 18. 4. 2019 17:10

Vratka 2% za platbu pojištění mallkartou u Directu připsána.
olousek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod motley 22. 4. 2019 20:36

Taky kupuju novej gril a skončil jsem v mall.cz :-)

Co se toho bonusu 2000 CZK týče, prošel jsem si podmínky a jestli to chápu správně, tak tu kreditku musím mít minimálně 12 měsíců + je tam poplatek za vedení 50 Kč/měs., tudíž výsledná sleva činí 1400 Kč ?
motley
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků