Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 14. 4. 2019 20:19

To bych tedy neřekl, když to srovnám s apkou Air Bank, tak to je tedy rozdil, ta ma uzivatelsky nejlepsi appku a funguje i disponentům.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pospa874 15. 4. 2019 14:19

Nekdo kod k doporuceni k zalozeni Richee kdo se rozdeli o odmenu? Pripadne SZ
Pospa874
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 4. 2019 14:34

Jen takové malé upřesnění - u bonusů není možné poznat za koho je. Alespoň já mám všechny zaúčtování k prvnímu dni v měsíci, s označením "Závazky z titulu provizí" a shodným variabilním symbolem.

Tj. stejný problém jaký byl u akce ING
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod outlier 20. 4. 2019 20:56

Nepřehledné je hodně mírně řečeno. Já jsem ještě nepřišel na to, jak se z té Richee aplikace vůbec dá poslat platba z Richee účtu :)

MiASX píše:To se rozhodne neda pouzivat jako bezny ucet, je to absolutne neprehledne, ale jako sporici ucet dobre.
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 4. 2019 21:07

Stačí kliknout na R dole uprostřed.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod outlier 20. 4. 2019 21:12

myšpulín píše:Stačí kliknout na R dole uprostřed.


Aha, to jsem myslel, že je tam jen na ozdobu :)
outlier
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DoubleSix 27. 4. 2019 15:20

Prosím do SZ kód k doporučení Richeeho. Díky

-- 27. 4. 2019 16:01 --

Tak už kód mám díky
DoubleSix
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod RoMeiRo 28. 4. 2019 10:29

Funguje Vám prosím někomu odesílání peněz? Nechal jsem si na účet zaslat první platbu jako zkoušku a teď si je nemůžu přeposlat jinam... ani na jiný účet Richee (manželky), ani do jiné banky. Vyhazuje to neočekávanou chybu. Kartu nemám, takže se s tím můžu tak maximálně vyfotit.
RoMeiRo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 28. 4. 2019 12:00

Zkontroluj si datum odeslání platby, tak aby nebylo na nepracovní dny, tzn dej tam ručně pondělí.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Havers 28. 4. 2019 12:29

Převody v rámci Creditas probíhají online v režimu 24/7, takže RoMeiRo tam musí mít nějaký problém. Mně to funguje.
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod RoMeiRo 28. 4. 2019 16:18

Měli jsme doma problém u obou účtů na dvou telefonech, nezávisle na sobě. V obou případech neočekávaná chyba - peníze nešly poslat Richee -> Richee / Richee -> jiný / jiný -> Richee .. no prostě nic...

Nakonec jsem deaktivoval aplikaci a znova ji nastavil (nemuselo se naštěstí znova párovat), pak už to šlo najednou bez problémů... U manželky stejný proces, ale chyba přetrvala pokud nechala splatnost na dnešní den (tj. neděli), takže posunula na zítra a šlo to...

Tak jako tak je to zásadní problém, i kdybych to chtěl poslat s dnešní splatností (tak jako v každé jiné bance) tak by to mělo jít a ne aby to vyhazovalo neočekávanou chybu.

Každopádně děkuji za postřehy, alespoň vím, že problém je jen někde..
RoMeiRo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tramin 29. 4. 2019 09:54

Za jak dlouho vám přišel PIN ke kartě Richee po doručení karty?Mám kartu doma už týden,ale PIN nedorazil...
tramin
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 4. 2019 10:02

A určitě chodí poštou? Není v aplikaci? (Sorry, já už si to nepamatuju.)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 4. 2019 10:03

Řekl bych, že PIN ke kartě si nastavuješ sám při aktivaci karty v aplikaci...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod tramin 29. 4. 2019 10:11

Aha,tak to se musím podívat.U ostatních karet to vždy přišlo poštou.

Edit:tak asi jsem slepý,ale PIN tam nikde nevidím...
tramin
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků