Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod blackwork 27. 3. 2019 09:01

Leží v šuplíku a čeká ... rušit ji nemá cenu dokud je zdarma jelikož nové akce nikdy neplatí na staré klienty ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 3. 2019 09:27

Ak niekto ma napad, ako tocit peniaze cez Diners, napiste mi, prosim SZ :-)
Vdaka
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 29. 3. 2019 09:47

To by mě taky zajímalo, DC skoro nikdo nebere :(

S tou je problém zaplatit normálně.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dalich 29. 3. 2019 17:22

alfas123 píše:Ak niekto ma napad, ako tocit peniaze cez Diners, napiste mi, prosim SZ :-)
Vdaka

Existuje jedna pohodlná cesta od nebanky, jejíž jméno začíná na T a končí na O :-)
dalich
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Lafayette16 24. 4. 2019 09:41

Jak přesně funguje Premium Rewards?
V podmínkách je: Stačí, když máte na své kartě i po ukončení 55-denního bezúročného období otevřenou částku v minimální výši 12 500 CZK s nejvýhodnější RPSN na trhu – 8,66 %.
Znamená to, že stačí jeden den po skončení bezúročného období? Takže třeba ten následující den zaplatit celou částku a aktivuje se v daném měsíci úroveň Premium? Nebo až v tom následujícím?

Není mi to vůbec jasné - má to někdo prakticky vyzkoušeno?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 4. 2019 10:46

Lafayette16 píše:Jak přesně funguje Premium Rewards?
V podmínkách je: Stačí, když máte na své kartě i po ukončení 55-denního bezúročného období otevřenou částku v minimální výši 12 500 CZK s nejvýhodnější RPSN na trhu – 8,66 %.
Znamená to, že stačí jeden den po skončení bezúročného období? Takže třeba ten následující den zaplatit celou částku a aktivuje se v daném měsíci úroveň Premium? Nebo až v tom následujícím?

Není mi to vůbec jasné - má to někdo prakticky vyzkoušeno?


Neví někdo? Opravdu bych to rád věděl...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 25. 4. 2019 12:21

Zkrátka utratíš prachy a 12500 necháš nesplacených po skončení bezúročného období. Přijde ti výpis, na kterém bude napsáno, že sbíráš body v rámci Premium. Pak už to můžeš klidně doplatit, ale na další měsíc už zase budeš mít jen standard.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 4. 2019 13:05

Tomason87 píše:Zkrátka utratíš prachy a 12500 necháš nesplacených po skončení bezúročného období. Přijde ti výpis, na kterém bude napsáno, že sbíráš body v rámci Premium. Pak už to můžeš klidně doplatit, ale na další měsíc už zase budeš mít jen standard.


Čili nestačí, abych těch 12500 dlužil jeden den po skončení bezúročného období, ale musí to být do dalšího výpisu. Prostě v době vystavení výpisu musí být ten dluh 12500 (alespoň).
A body Premium jsou pak od toho výpisu po celé období do dalšího výpisu.

Je to tak správně?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 25. 4. 2019 13:28

To je tedy fakt výhoda mít půjčené peníze za 9 nebo kolik % a sbírat rychleji body do systému odměn, kde skoro nic není.
DC se rapidně zhoršili, před 5ti lety se body sbírali daleko snadněji a mnohokrát jsem program rewards využil.
Nakonec po změně podmínek sbírání bodů jsem kartu DC zrušil
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 25. 4. 2019 14:43

No stačí to dlužit jeden den, respektive do vystavení výpisu. Ale bude to platit jen na ten aktuální měsíc. Pokud chceš sbírat kontinuálně, musíš tam mít úročený dluh permanentně.
Jinak jsou to docela svině. Původně ta podmínka byla 10k, pak ji bez upozornění zvedli 12,5k, takže mi to na měsíc vypadlo.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 4. 2019 15:30

Tomason87 píše:No stačí to dlužit jeden den, respektive do vystavení výpisu. Ale bude to platit jen na ten aktuální měsíc. Pokud chceš sbírat kontinuálně, musíš tam mít úročený dluh permanentně.


To přece není stejné - buď jeden den, nebo do vystavení výpisu.
Výpis mám 18.dubna, bezúročné období končí 14.5., když zaplatím 14.5. minimální částku a vše pak 15.5. (takže dluh bude nula), tak na výpise vystaveném 18.května bude Premium Rewards, nebo ne? Čili v období od 19.5. do 18.6. budu mít možnost sbírat 600 bodů?
Pokud by to bylo takhle, tak nemusím dlužit permanentně, stačí vždy ten jeden den po bezúročném období, ne?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 25. 4. 2019 15:44

Ano, ale potom dalsi mesiac uz nebudes v premium rewards, pretoze takto uz nebudes nic dlhovat z predosleho obdobia
Ak si prisiel na sposob tocenia Diners tak, aby si dal 600b za mesiac, napis mi, prosim, SZ :-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Tomason87 25. 4. 2019 17:12

Bude to fungovat na období od 19.5., ale pokud splatíš, potom ztratíš možnost využívat od 19.6. :) Jinak uměle bych to moc netočil, jsou na to hákliví...
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 4. 2019 18:13

Pokud by stačilo dlužit jeden den po konci bezúročného období, tak by to šlo.

Ale to je to, co pořád nevím a na co se pořád ptám - stačí dlužit jeden den po konci bezúročného období, nebo je potřeba dlužit v den vystavení výpisu?


https://ibb.co/wQj44WL

Nějak takhle...
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 25. 4. 2019 19:37

Fakt nevím, kdy ti co zaúčtujou, to je třeba vyzkoušet, bavíme se tu o pár korunách. Neoficiálně trvá bezúročné období do vystavení výpisu...takže asi tak.
Tomason87
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků