Eurosojuz chystá tzv. Kyperský scénář vyrabování vkladů

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených témat

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dropino 28. 4. 2019 08:54

" mám štastný privátní život"
Ty máš h...., jinak by si tady neblil ty tvoje chujoviny. Někdo už tě tady psychologicky rozkryl, tak si neplácej játra. Sprostý nebudu, ale co si o tobě myslím by si si za rámeček nedal...
Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levné věci
dropino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 28. 4. 2019 08:55

neosobne: za to, ze se mas spatne si muzes sam.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod Delitzsch 28. 4. 2019 08:58

neosobně píše:... každý den vidím, jak lidé tahají ve vozích ty nejlevnější blivajzy nadnárodních zločineckých korporací... mám štastný privátní život...

Asi chodíme do jiných obchodů, já tam nejlevnější produkty ve vozících jiných lidí nevidím. Naopak dle statistik prodejců narůstá spotřeba dražších výrobků.
Jestli žijete šťastný privátní život, můžete posoudit jenom Vy sám. Obecně bych trochu pochybnoval, že by skutečně spokojený člověk byl schopen produkovat tak nenávistné příspěvky a vyjadřoval takovou averzi ke společenským poměrům. Pravděpodobnější by bylo, že to spíše bude člověk osamělý nebo s narušenými mezilidskými vztahy, "zapomenutý" společností, nešťastný a zoufalý.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 28. 4. 2019 09:11

Jj., máte pravdu bydlím ve sluji v hlubokých hvozdech a živím se jehličím a kůrou a ted i kůrovcem, takže mám i bílkoviny :D
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 28. 4. 2019 09:20

jeste jedna vec: uz se to nevrati, fakt, muzes snit, ale ne .. nevrati.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 28. 4. 2019 09:26

:D :D S kapitálismem na věčné časy a nikdy jinak ! Zpátky ni krok ! :love: :love: :D :D :D :D 8-D

https://www.youtube.com/watch?v=_1qqFvEQ42o

Karel Kryl přesně, přesně věděl co je to za Zločinecký režim hned někdy v roce 1991....

Čím větší majetky a Jidášské groše jste nepoctivě získali vy Zločinci či jejich poskoci, tím dříve o ně přijdete vy nebo vaše zparchantělé děti...to je zcela historická zákonitost tzv. kyvadla..arogance moci Zločinců dosahuje vrcholu, brzo masám dojde i jídlo, voda a povstanou.


Kulturní vložka: Název nové strany familie Tuneldědků - SSSR (Strana svobodného selského rozumu) nebo KKK (Klaus Klaus klan) 8-D 8-D :D 8-D

https://www.novinky.cz/domaci/503505-na ... -sssr.html
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod treborit 28. 4. 2019 12:34

ne, zustane to tak a je to tak spravne, dokonce moralne spravne, kapitalismus je moralni.
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 28. 4. 2019 12:57

Končíte soudruzi kapitááálisté... :D :D :D

https://ekolist.cz/cz/publicistika/nazo ... -internetu
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 28. 4. 2019 13:00

neosobně píše:...
Ano, jsem velmi potěšen jak mi přejete, přátelé, mám štastný privátní život, vypsdám o 20 let mladší a tělo mi i tak funguje, neb jsem nikdy neholdoval neřestem...

Telo sice funguje, ale mozek trvale vynechava co?
:D :D :D
Naposledy upravil MiASX dne 28. 4. 2019 13:03, celkově upraveno 1
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Havers 28. 4. 2019 13:26

Určitě trpí nějakou psychickou poruchou. Stejným stylem se prezentoval už před mnoha lety na fóru mBank.

Psal jsem to tady v roce 2015 -> viewtopic.php?f=325&t=1159957&p=10620786#p10620786

Mrusnok píše:Neosobně je Petrem Chelčickým dnešní doby.

Vtipné. :D Jo, je mi jasný, že jsi to myslel vážně...


Dost legrace, něco ke čtení.

Československá ekonomika v osmdesátých letech 20. století
:arrow: https://www.vse.cz/polek/download.php?j ... df=176.pdf
Havers
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 28. 4. 2019 17:20

Není manželka mladší o 18 let už trochu stará? Nechceš to ještě změnit na 30 let? :)
Jinak doporučuji požádat o azyl v Severní Koreji, tam budes moci užívat tvůj milovaný režim dotažený k dokonalosti ;-)
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod neosobně 28. 4. 2019 19:34

Soudruzi dříve kovaní bolschevici, dnes kovaní demoKraDi, vysvětlete mě laskavě, jak, jak je možné, že když žijeme v takové době "nikdy jsme se neměli lépe", že nenáviděné "komunistické králikárny" si nebožáci lidé kupují na hypotéku na 30 let i více za mnohamilionové kupní ceny a ceny konečných hypoték krát dvě a více...jakto, že si nekoupí krasné nové tak nějak demokratické byty a domy za hypotéku na třeba 10 let ? :D :D :D :D :D :D :D :D

nejak tomu nerozumím, vždyt za zlého, velmi zlého socíku, mladí dostávali podnikové byty po snatku, k tomu novomanželskou bezúročnou půjčku až 50 000Kčs (tj. jako dnes 500 000) + nevratná dotace v případě výstavby nového RD 150 000Kčs !!! v druhé půli 80. let.

https://www.novinky.cz/ekonomika/503494 ... omeru.html

Nebude to jen můj pocit...koukám že se vám spekulantům byty stahuje kolem krku smyčka .... :D :D :D :D
Naposledy upravil neosobně dne 28. 4. 2019 20:02, celkově upraveno 2
neosobně
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 28. 4. 2019 19:58

To jsou neustále stejné úvahy, které ale k ničemu nevedou. Není možné se vrátit o 30 let zpátky. Zkuste uvést, ke které současné zemi byste si představoval, že bychom se měli systémově přiblížit? Velmi jednoduše, věcně, bez zdůvodnění. Ke které zemi nebo zemím?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod taylor729 29. 4. 2019 21:46

Kde je pokracovani? Tesil jsem se na dnesni davku legrace :D
taylor729
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 29. 4. 2019 22:08

@Delitzch - zadna takova zeme neexistuje :-) proste jen potrebuje ventilovat frustraci :-) o 18 let mladsi manzelce uz nemuze stacit :-))
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků