ING konto

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MiASX 29. 4. 2019 08:14

Nesmysl, najeli na novy system a ma to chyby.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 4. 2019 09:25

Přesně tak. Z objemu klientů je to marginálie a to, že to trvá, je jen důsledek toho, že to musí frantíci nejdříve opravit, otestovat a pak postupně všude nasadit. Můžou to vyvíjet in-house a nemít původní lidi/dokumentaci nebo naopak externě a třeba to soutěží...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 29. 4. 2019 12:53

ví o tom od nasazení nového systému, psal jsem to zde už v lednu:
viewtopic.php?f=316&t=301520&st=0&sk=t&sd=a&start=2885
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 30. 4. 2019 09:19

Cekam zas dnesni story kdo a co jak zkazil posledni mozny den do ing.

Ja dneska poslal 250, vic uz proste nemam. :)
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 4. 2019 10:26

Mně k tomu rozhodnému dni v lednu běžela ještě akce 2% na 6m, která dnes končí, takže od zítřka se mi první vagónek bude úročit jen za 0,5%, což dost snižuje celkový výnos. Měsíc vydržím a pak zvážím přesun mezi jiné ústavy (HB, Moneta, Richee), které v součtu dají asi o stovku víc.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 30. 4. 2019 10:47

Hned 2.5 bych to vyvedl ven.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 30. 4. 2019 10:56

A kdyz tam ted poslu 300 a vyberu 1.6. tak se neco zkazi?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 4. 2019 13:43

wit.cz píše:Mně k tomu rozhodnému dni v lednu běžela ještě akce 2% na 6m, která dnes končí, takže od zítřka se mi první vagónek bude úročit jen za 0,5%, což dost snižuje celkový výnos. Měsíc vydržím a pak zvážím přesun mezi jiné ústavy (HB, Moneta, Richee), které v součtu dají asi o stovku víc.

Stejný případ, jen s tím rozdílem, že už mám peníze v Hellobank..za 0,5% p.a. bych nepůjčil žádné židovské organizaci.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boromir (novy) 30. 4. 2019 15:01

Taky budu z INGu přesouvat peníze až mi 2% vyprší a šoupnu je tam, kde to bude lepší.. Nevím proč ING udělal takto koncipovanou akci, člověku to znesnadňuje, aby své peníze u nich pozapomněl, ale na nás si nepřijdou :-)
boromir (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 4. 2019 15:19

Mně zase nestojí za to udělat tři příkazy a rozeslat to na tři další nádraží kvůli tomu. Není to ani tak o lenosti jako spíš o malé přidané hodnotě.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 30. 4. 2019 17:49

wit.cz píše:Mně k tomu rozhodnému dni v lednu běžela ještě akce 6m, která dnes končí, takže od zítřka se mi první vagónek bude úročit jen za 0,5%, což dost snižuje celkový výnos. Měsíc vydržím a pak zvážím přesun mezi jiné ústavy (HB, Moneta, Richee), které v součtu dají asi o stovku víc.

Dle sazebníku:
Úroková sazba do výše 300 000 Kč (včetně) 0,5 % p. a.
Úroková sazba nad 300 000 Kč 0,1 % p. a.

Nebude se Ti první vagónek od zítřka úročit jen 0,1 %?
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 4. 2019 17:56

Imho ne. První vagónek, resp. 300k vklad k rozhodnému lednovému dni, by nyní měl být právě těch 0,5% p.a. a měsíční přívklady nad tento vklad pak těch 0,1% p.a., které jsou ale každý jednotlivě na 6m úročeny 2% p.a. Alespoň takto jsem pochopil ten skvělý úrokový systém ING.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 1. 5. 2019 06:49

Myslel jsem, ze te 2% akci rozumim, ale opak je pravdou.
Do vcera jsem mel urokou sazdbu 2%, dnes vidim 1,05%...
Vcera jsem poslal 300 000 privklad. WTF?


//
Tak ono to souvisis tim, jak se pise nahore. Mel jsem soubeh akci, nevedel jsem, ze koncila vcera. K 31.1. jsem tam mel cca 185k, k 28.2. 275k(a ted ctu, ze mam v inboxu spravu z 15.3., ze od 1.3. se mi 90 000 uroci 2% na pul roku v ramci te druhe akce...).
K 31.3. tam mel 300k a vcera privklad , teda celkem 600k.

Co ted s tim?Staci vybrat tech puvodnich 185k a urokova sazda bude zpatky 2%? A ke konci kazdeho mesice dalsi privklady 300k?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod redhaven 1. 5. 2019 07:14

Jestli tento Ústav všude reklamně i info dotazy tvrdí, že vždy na každý měsíční vklad do 300k 2%, tak to tak většina uživatelů očekává. Pokud tomu tak nebude, má ING postaráno o vážný problém...a "reklamu" od zhnusených klientů...
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 5. 2019 07:47

slavo963: pokud vybereš teď 185, tak se ti sníží ten poslední přívklad za 2%, ale těch 185k z 31.1. se ti bude pořád úročit jenom tou základní sazbou (tzn. 185k za 0,5% a 230k za 2% po výběru těch 185k), .. aspoň tak tomu rozumím já, jsme na tom podobně
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků