Prémiové účty u českých bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfas123 29. 4. 2019 17:19

Jak dopadol kamarat.michal?
To uz je ako telenovela ;-)
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mate59 29. 4. 2019 17:23

kamarad. michal - já jsem ti výše psal,že to dělá systém a ne bankéř.No a jak ti to rande dnes dopadlo?
mate59
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tx999 29. 4. 2019 17:58

drkarel píše:Hele, nechceš si založit vlastní vlákno, jako má neosobně? Něco jako "Trampoty kamaráda Michala" ...

On jich tady uz nekolik ma (typicky zalozi vlakno nebo i nekolik a jeste to narve do nejakeho existujiciho). Jen tak namatkou:

kamarad.michal a bezpecnost:

kamarad.michal a platebni karty:

kamarad.michal a ucty:
tx999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 4. 2019 20:51

Neboj, tuším, že jich založil hodně. :) Já mu dal už před lety nálepku "roztleskávač", původně jsem si myslel, že chce rozproudit diskusi.

alfas123, mate59: To víte, že jo, vám to tak akorát bude povídat. :)
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod fremantle 29. 4. 2019 21:14

To bude v novém vlákně, nic se nebojte... ;-)
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod doonio 29. 4. 2019 21:55

Tak kdo je další na řadě - neplní jednu z podmínek a má účet ZDARMA? Volejte rovnou svého bankéře :-D

Zpět k tématu. U ČSOB je pojištění záruky, která rozšiřuje standardní záruku o +1 rok:
https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... zaruce.pdf

Mě by zajímalo, jestli už to někdo zkoušel a pojišťovna plnila, případně se vymluvila na zoxidování, nadmírné užívání, nadměrná vlhkost, apod...Prostě jestli je to jen pozlátko, nebo reálně využitelné pojištění a vyplatí se tedy platit spotřebiče kreditkou?
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfas123 30. 4. 2019 01:18

Pri tom poistení by som sa bál, že oznámia, že spotrebič je neopravitelny a vyplatia jeho zostatkovú hodnotu. Ta bude po 2 rokoch nula nula nič.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod tmx643 30. 4. 2019 06:04

Ne, poskytuje se nová cena. A pokud by mezitím věc zdražila, tak maximálně původní pořizovací cena.
tmx643
Diskutér

Odeslat příspěvekod KoulK 1. 5. 2019 00:54

PatrikChrz píše:To není úplně přesné. Nemůžeš si 1 věc nechat zaplatit dvakrát (kromě újmy na zdraví), ale není problém, aby ti část zaplatila jedna pojišťovna a část druhá (a navzájem se podělili dle výše limitu, jaký máš sjednaný).
Samozřejmě jak by to fungovalo v praxi je věc druhá.


Kdysi jsem nekde cetl, ze kazdy klient pojistovny ma povinnost informovat pojistovnu, pokud ma uzavrene obdobne pojisteni u jine pojistovny. Delate to nekdo?
KoulK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 5. 2019 13:19

CSOB Premium - dojmy a zkusenosti :)
zalozeno, velmi prijemna bankerka proti treba Erste ci UCB :)
kreditku davaj skoro jak housky, jsem cumel, jen to chce mit s sebou 2 doklady totoznosti a ne jako ja co tam pak predklada kde co :D A urcite je to pro ty co jsou jako "zamestnanec", u toho OSVC pokud nekdo ma, to uz muze delat problemy :)
Ani neresi co kde clovek ma, dalsi kreditky, pujcky. Treba me rekla... od kdy bydlite tom a tom byte? Staci nejaky cislo...
vejplata? potrebuju ""nejaky cislo" :D
Proti UCB je fakt to lepsi.
Na dotaz ke KeyLounge, ze se asi bude menit Priority Pass, rikala ze to neni ofiko, takze zatim nemuze nic potrvrdit ani vyvratit.

zdarma? Uplne nebylo, stalo to ten cas, cos je cca 50 az 60min a taky se musi na tu pobocku predem objednat :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 5. 2019 13:27

Změna PP na KL je v návrhu produktových podmínek, žádný není ofiko...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 5. 2019 14:14

tmx643 píše:Ne, poskytuje se nová cena. A pokud by mezitím věc zdražila, tak maximálně původní pořizovací cena.

Me by zajmalo, jestli to skutecne nekomu zaplatili, ci nekdo tuto zaruku uz vyuzil? :-) Takto se to napise hezky, ale praxe je casto jina.

-- 2. 5. 2019 14:17 --

a jeste mam dotaz na pojisteni a to osobni ke kk CSOB Premium

Pojisteni internet rizik - zde by me zajmalo, zda to skutecne pak funguje v praxi? Napalim se, zaplatim kk od CSOB zbozi treba zde v CR a obchod doda cihlu ci neco jine a nebo pres aukro, kde me Petr Mazany zasle padelanou pametovku SD kartu (100GB) s realnou kapacitou 4GB, pripadne pevnej disk co za tyden odejde? To taky pak hradi CSOB? :-))

Pravni konzultace v teto sekci sloupecek 4, to skutecne funguje zdarma neomezene email / telefon?
Jako ze zavolam do CSOB a zeptam se, na nejakou radu ci smlouvu? A nebo jen v oblasti internetu – eshopu?


Pojisteni obcanske odpovednosti - to je pouze kdyz ja nekomu zpusobim neco? Driv jsem chtel tuto pojistku na blbost v obcanskem zivote, ale bylo mi vysvetleno, ze nahrada vyplacena nebude.
V priklade, ze mi kamos pujci fotak, ja udelam krok, spadnu do potoka a fotak utopim :(

Priklad:
Ujma zpusobena cloveku na zdravi nebo usmrcenim zni hezky, tam byse to veslo i krytim, ale pochybuju ze to bude hrazeno viz zmlaceny cisnik v restauraci cizincema z Holandska :) Kdybych ja teda mlatil v Holandsku, tak staci zavolat do CSOB? Ze lezi v Holandsku cisnik a maj to zaplatit? :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 5. 2019 14:20

Jo jasně, na úmyslné jednání se pojištění vztahuje především :D
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 2. 5. 2019 15:00

Neni umyslne, proste pudu s kamosema treba v Holandsku po ulici, trochu se pripiju, ci budu mit nervy ten den v kyblu.. do toho me rekne poznamku nejaky cisnik / nebo kolemjdouci, tak to ten vztek na nem vytlucu v afektu ne? :)
Je to v tu dobu jednani v afektu, ne umyslne ci planovane ne? :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod slavo963 2. 5. 2019 19:21

na prokazany trestny cin/prestupek se nevztahuje zadna pojistka
slavo963
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků