Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Delitzsch 30. 4. 2019 22:35

Tak prosím, jestli by bylo možné pak výsledek reklamačního řízení uvést sem. Diskuse na komunitě HB totiž nevyústila v žádný jednoznačný závěr. I když je možné, že podnět uznají bez dalšího jako oprávněný, protože je to nejsnažší řešení, a tak se přesný způsob výpočtu nedozvíme.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 4. 2019 22:40

Určitě se ozvu.
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vklatil 2. 5. 2019 08:35

Funguje vám 3D secure na kreditkách Hello? Už 2 dny se snažím dobít Coolkartu, ale nepřijde mi SMS.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 2. 5. 2019 08:41

Nestras. :shock: :hm
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Kittyhawk 2. 5. 2019 08:54

Já jsem dobíjel dnes ráno bez problémů.
Kittyhawk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vklatil 2. 5. 2019 09:09

Kittyhawk píše:Já jsem dobíjel dnes ráno bez problémů.

Hm.., tak jestli to nebude tím, že nemám IP z ČR, zkouším to z Vietnamu už 2 dny jak přímo, tak přes Masterpass a SMS ani po opakovaném vyžádání nepřišla...
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 2. 5. 2019 09:25

Já z Indonésie nekoupil ani kávovar v obyčejným eshopu. Musel jsem se připojit na svou VPNku domů a okamžitě bez problému.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 2. 5. 2019 16:57

Budeme soutěžit.
https://www.hellosoutez.cz
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod xls 2. 5. 2019 17:22

Používám teď KK HB druhý měsíc k placení v obchodech v Thajsku a naprostá pohoda - většinou stačí přiložit, občas podpis, 1x to chtělo PIN. Platil jsem přes internet i něco v Čechách a fungovalo to i s SMS bez problémů.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod alfabetagama 2. 5. 2019 17:28

Stala se mi zajímavá věc, platil jsem v půlce dubna v Sasku CRVou s podkl.Cetelemkou (měna Kč) asi 1000E
a doma potom BITem přeúčtoval na kartu od EUR účtu u UCB, aby tam nebyla konverze.
Přesto mi HB včera připsala bonus cca 250 Kč, nespárovala vrácenou platbu kartou proti zaplacené ?
Možná to tak bylo proto, že částky obou pohybů nebyly shodné, ale lišily se o desetníky, kvůli nepatrné změně kurzu? Kdyby byly oba pohyby ve stejné měně (CZK), bonus by nepřišel?
alfabetagama
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MiASX 2. 5. 2019 18:13

HB (ani Cetelem) nikdy neodecitala bonus za refundovanou platbu.
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod dr._lukas 2. 5. 2019 20:07

Delitzsch píše:Tak prosím, jestli by bylo možné pak výsledek reklamačního řízení uvést sem. Diskuse na komunitě HB totiž nevyústila v žádný jednoznačný závěr. I když je možné, že podnět uznají bez dalšího jako oprávněný, protože je to nejsnažší řešení, a tak se přesný způsob výpočtu nedozvíme.

Odpověď banky:
“Dobrý den,
dle Vašeho požadavku jsme provedli kontrolu výpočtu úroků na Vašeho Hello spoření za duben 2019.
Na účtu Vám byl připsán úrok 12,5 Kč za 29.4.2019 a úrok za 30.4.2019 bude zohledněn v tomto měsíci.”
dr._lukas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delitzsch 2. 5. 2019 20:23

Díky moc za informaci. Proto se odečítá ve výpočtu první měsíc jeden den. Příští měsíc to bude v pořádku, ale kvůli tomu, že se tam připočte první den předcházejícího měsíce, který vyrovná chybějící poslední den aktuálního měsíce. Zajímavé řešení. :-)
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod audiobullys 2. 5. 2019 20:48

To jsem zvedavej jestli se do soutěže počítají platby i na Praze 5..koukám že krom lístku do cinestaru pridavaj i 10 procent max 500 Kč při platbě kartou v hypermarketech globus, Lidl, Tesco, Kaufland.... Který pak pripisou na kreditku.
audiobullys
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 3. 5. 2019 08:12

Taky jsem se zaregistroval :).
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků