ČEZ KARTA

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 30. 4. 2019 05:08

Jako pesimista, očekávám, že bonusy vždy zaúčtují až do řádného vyúčtování. Případná výpověď karty by na to nemusela mít vliv (Ale ta je bezplatná bez podmínek, ne? takže ta se dá držet bez obratů.), ale u dřívější výpovědi služeb (elektřina, plyn) bych očekával nezaúčtování bonusů. A v podstatě se s tímto postupem vejdou do svých "podmínek".
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod ROlda78 3. 5. 2019 18:22

Dobrý den,
déle než 3 roky vracíme klientům v ročním vyúčtování energií zpět 2 % z plateb ČEZ KARTOU. Nyní bychom Vás
rádi informovali, že načítání tohoto bonusu k 31. 8. 2019 končí. Připravili jsme však pro Vás nové výhody z oblasti
zvýšení komfortu bydlení, úspor při vytápění nebo při řešení nečekaných životních situací.
Jak získat výhody?
▪ Vyberte si z níže uvedené tabulky ty, které Vás nejvíce zajímají.
▪ Zavolejte na vybrané tel. číslo (uvedeno níže u každého produktu/služby).
▪ Nejpozději 31. 8. 2019 nás kontaktujte.
▪ Při kontaktu s námi použijte heslo ČEZ KARTA.
tabulka:
ČEZ ASISTENT za 0,
FOTOVOLTAIKA NA KLÍČ sleva 10 000,
TEPELNÉ ČERPADLO sleva 5000,
ČEZ SERVIS VYTÁPĚNÍ sleva 500,
MOBIL OD ČEZ sleva 25 %

Budoucnost Vaší ČEZ KARTY:
▪ Platnost Vaší ČEZ KARTY končí během srpna 2019 nebo v následujících měsících. Nejpozději ve stejném
měsíci konce její platnosti dostanete novou kreditní kartu, která už nebude obsahovat logo ČEZ.
▪ Bonus 2 % se během srpna bude ještě načítat, a to i v případě, že budou transakce prováděny s novou kreditní
kartou. Slevu Vám odečteme ve Vašem ročním vyúčtování energií. Poslední den načítání bonusu je 31. 8. 2019
a tímto dnem také tento bonus končí.
▪ Úvěrová smlouva se společností ESSOX zůstává nadále platná za stejných podmínek jako při jejím sjednání.
▪ Pokud o kreditní kartu od společnosti ESSOX již nemáte zájem, můžete smlouvu bezplatně ukončit.
Veškeré otázky k výhodám pro majitele ČEZ KARTY Vám rádi zodpovíme na tel. čísle 371 100 351 nebo na e-mailu
sluzbyprozakazniky@cez.cz. V případě dotazů spojených s úvěrovou smlouvou kontaktujte společnost ESSOX na tel. čísle 389 010 400.
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MiASX 3. 5. 2019 18:31

Takze neomezene volani a SMS za 225 Kc po sleve 25% ? To se mi zda stejne moc drahe oproti zahranici.

https://mobilenet.cz/clanky/cez-pri-odberu-jeho-energii-nabidne-tarif-s-neomezenym-volanim-a-sms-za-299-kc-37786
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod noi2 3. 5. 2019 20:03

Obávám se, že za 225 to nebude. Je tam poznámka:
Slevu můžete uplatnit po dobu 12 měsíců na hlasový balíček dle vlastní volby. Slevy nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami. Například tarif „Volání do všech sítí“ za 400 Kč měsíčně Vám nabízíme za 300 Kč měsíčně.
noi2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod MiASX 3. 5. 2019 20:25

No ja bych ho nevzal ani za 225 Kc. Ale te ceny dle me dosahnout jde, v internetovem uctu CEZ je nabizen v sekci CEZmobil balicek neomezeneho volani (pry 2000 minut) za cca 300 Kc myslim a se slevou 25% dosahnes cenu 225 Kc. Asi v tom jsou i neomezene SMS, ale nestudoval jsem to blize, zajimaji me jen mobilni data a ta ma CEZ draha, takze zustavam s daty u Kaktusu.

Prisel vypis CEZ karty, max bonus uz mam dosazen, takze ukladam CEZ kartu do supliku. 8-)
MiASX
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2019 10:18

Kdo přemýšlí, jak dosáhnout max bonusu před koncem ČEZ karty, občas jsem "omylem" poslal o nulu víc za vyúčtování Vodafonu, po telefonátu bez problému poslali na účet :)
anonymni

Odeslat příspěvekod nobo.dy 7. 5. 2019 10:34

Jo, ale az po 60 dnech. :-\
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2019 12:01

Nevím co má Vodafone v podmínkách, ale z praxe 1-2 týdny...
anonymni

Odeslat příspěvekod nobo.dy 7. 5. 2019 12:27

Ja pisi z delsi praxe.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jan.za 7. 5. 2019 12:53

Jirka_k1 píše:Kdo přemýšlí, jak dosáhnout max bonusu před koncem ČEZ karty, občas jsem "omylem" poslal o nulu víc za vyúčtování Vodafonu, po telefonátu bez problému poslali na účet :)

Kolik jsi jim tam poslal? 25tis? ;-]
jan.za
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 13. 5. 2019 21:23

ČEZ karta nefunguje ani v Benzina aplikaci pro platbu QR kódy přímo na stojanu, ikdyž se nejdřív tváří, že funguje. Problém je pravděpodobně opět v tom, že nepodporuje předautorizace, ještě že už končí :mrgreen:
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 13. 5. 2019 21:36

Tak to je dobrý, hlavně že jde do aplikace přidat...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 6. 2019 17:24

Dnes mi nechodej sms notifikace. Má to také někdo tak?
anonymni

Odeslat příspěvekod retron 1. 6. 2019 17:37

ano v 15:01 ještě chodily, zhruba od 4 nikoliv
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomáš Marný 5. 7. 2019 15:59

Nevím, jestli to ještě někomu pomůže, když za chvíli je stejně Game over, ale karta se na terminálech Euro Oil tváří jako karta ČSOB, takže je na ni slevička 0,40 Kč na litr PHM...
SZ přijímám pouze od lidí s IQ vyšším, než mám sám ;-).
Tomáš Marný
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků