Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz


Odeslat příspěvekod alfas123 7. 5. 2019 15:28

To som cital, ale ako ich clovek kontaktuje
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 7. 5. 2019 16:33

Já si s nimi psal mailem, ale nereklamoval jsem, řešil jsem problém s aplikací. support@imaginecurve.com

-- 7. 5. 2019 17:36 --

Ale asi od té doby změnili doménu, protože (překvapivě) na stránce Kontakty https://www.curve.app/en/contact mají support@curve.app
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 7. 5. 2019 17:31

funguje obojí a celkem promptně
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vklatil 9. 5. 2019 04:17

Musím Curve pochválit. Reklamoval jsem částku, kterou jsem vybíral z bankomatu s tím, že u ní byl vyšší kurz, než při platbě v obchodě 15min před výběrem. Napsali mi, že účtovali 2% za překročení limitu pro výběr, odepsal jsem, že limit jsem nepřekročil, výběry z bankomatu jsem měl v dubnu 150£ a pak v květnu 100£, a že dle jejich terms&use je limit měsíční, ale není tam specifikovano, že měsíc je 30dní od 1 transakce. Vím, že Revolut má 30 denní okno, ale u Curve jsem myslel, že je míněn kalendářní měsíc. Uznali to a rozdíl mi dali do Curve Rewards. Nečekal jsem tak vstřícný přístup po zkušenosti z bankami v ČR.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 5. 2019 06:26

@vklatil:
Doporučuji se na tento limit dívat v aplikaci v menu Card, položka Curve Card limits, otevřít See details. Tam ty limity jsou hezky rozdělené na obchodníky a ATM, no a u ATM právě ten druhý je "Last 30 day window", kde dosažení 200 GBP by mělo být pro tento poplatek klíčové (tedy jen při používání kreditek v ATM toto účtují), těch v tomto limitu uvedených 3500 GBP je limit funkčnosti výběrů pro Curve Blue, víc by to nepovolilo. Jinak mají tam v témže přehledu dole odkazy na Fees a FUP a pozor na to, že možných poplatků je více (například i za překročení deseti výběrů z ATM za měsíc pak může být poplatek 0,5 GBP za další výběry).
Pravdou ale je, že ve FUP dokumentu u té hranice 200 GBP za výběry kreditkou vysloveně píšou za kalendářní měsíc, takže jsi se hádal správně :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod vklatil 9. 5. 2019 07:55

Toho políčka 30 day window jsem si všiml, ale procházel jsem před výběrem ještě jejich podmínky, protože jsem si nebyl jist, tam jsem se dočet, že limit je měsíční tak jsem to neřešil a vybral. Kdybych to věděl vybral bych Mbank. Když jsem je upozornil, že v podmínkách je jasně psáno měsíční limit, nehádali se, napsali, že to předají na příslušné oddělení a dali mi 3£ do Rewards (hádal jsem se o 60Kč),takže spokojenost.
vklatil
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 9. 5. 2019 10:38

V tom sjednocení časových oken by si skutečně v Curve měli udělat pořádek. Dle Curve cards limits v aplikaci by každý řekl, že všechny limity jsou plovoucí (last 30/365 day window), ale třeba v textu Fair user policy odkazovaném tamtéž skutečně u některých věcí jako ten limit 200 GBP pro bezplatné ATM výběry z kreditky píšou o kalendářním měsíci.
Tak třeba retron by jim mohl dát podnět, ať si toto (kalendářní/plovoucí období) sjednotí a hlavně ať to účtuje dle toho, co je psáno :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod čulibrk 9. 5. 2019 12:57

Curve jsem přestal používat, časem asi zruším. Nevidím žádný důvod k použití, když mám Revolut a KK Hello bank a když posílají "správný" MCC.

Teď mi přišel email, že když si někdo stáhne Curve aplikaci s mým referal kódem na iPhone, že budeme oba zařazeni do slosování o iPhone SX Max 256 GB. Už neví jak by navýšili počet klientů?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 9. 5. 2019 13:46

Curve iOS 3.0.11 appka je venku
- zlepšení zobrazovaní vratek
- registrační proces by měl být zjednodušený
- pokud přidáváte kartu s nedostatečným zůstatkem pro ověření, appka na to upozorní

Ano probíhá soutěž o iPhone XS MAX 256 GB jak pro doporučeného nového klienta, tak pro doporučujícího. Pokud by měl někdo zájem o doporučení tak může použít referral kód: 7BGCX

minarjo: Both the 0FX and ATM free fee limit are on the same 30 day rolling window. Have put in a request to make this clear in the terms. The limit will be visualised in the mid/long term alongside your Curve card spend limit. Update: It will be incorporated in the next update.
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 5. 2019 13:49

Přišla mi obnovená karta RB Life. Kupodivu nemá ale stejné číslo jako původní. Znamená to, že ji budu muset znovu registrovat do Curve. Je něco nového v Curve s kartami RB?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod nobo.dy 10. 5. 2019 15:01

Jo, s aktivaci nespechej, dokud funguje stara, bud rad.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 10. 5. 2019 15:11

To je jasné, ale stará je platná jen do konce května... :-|
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod nobo.dy 10. 5. 2019 15:23

Tak to vyuzivej do konce kvetna, protoze pak to uz nepujde.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ROlda78 10. 5. 2019 15:36

také jsem měsíc zpět skončil s (uspesným kombem) CRV+RB MALL :-|
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků