Diners Club Pure+

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 25. 4. 2019 20:57

Já už tu otázku asi neumím líp položit. Tak to možná vyzkouším a uvidím.
Kdyby na to někdo uměl odpovědět, tak budu rád.

Tomason87 píše:Neoficiálně trvá bezúročné období do vystavení výpisu...takže asi tak.

To je z vlastní zkušenosti? To by mě opravdu maximálně překvapilo, skoro jsem si jist, že to tak není.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 26. 4. 2019 09:11

Ano, běžně splácím po termínu, někdy je to zaúčtováno do aktuálního výpisu, někdy do příštího, ale penalizace za to není.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ripper6 26. 4. 2019 18:19

pls nezkousel nekdo zaplatit kartou Diners v SoftComu? :)
edit: konecne Diners pokrocil, kupodivu s nim dokazu uz nekde zaplatit :tleskani
ale zas krachnul jejich web, zmena pin pripadne test poslani penez na ucet nefunguje a hodi to chybu :(
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Tomason87 28. 4. 2019 15:30

ten web je poslední dva týdny v dost velký krizi, nejde skoro nic.
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 28. 4. 2019 16:03

Jde už platit čip + PIN v nějakém supermaketu s potravinami?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 4. 2019 16:18

Rohlik nejde vobec, v Penny to sice prejde, ale nejako nemaju prisposobene pokladne, takze podpis sa vyzaduje tam, kde su aj jednotlive polozky nakupu ;-)
Inak bezkontakt skusam hodne malo, lebo som snad takto nikdy este nezaplatil.
Inak zo supermarketov funguje este napr. Kaufland, Norma a Makro.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 28. 4. 2019 16:32

A Kaufland je s PIN, nebo podpisem?
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfas123 28. 4. 2019 16:43

Kaufland ma iny terminal, takze zasunies, vyberies, potom podpis. Ziadne zdrzania ako s chip, fallback, magnet.
alfas123
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Delitzsch 28. 4. 2019 16:46

Díky! V Bille pořád chip, fallback, magnet, podpis...
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod MekliCZ 10. 5. 2019 08:06

Jak dlouho od zadosti trvalo, nez vam vyrobili a dorucili cipovou kartu?
MekliCZ
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Delitzsch 10. 5. 2019 08:51

2-3 týdny.
Delitzsch
Diskutér

Odeslat příspěvekod Tomason87 10. 5. 2019 09:09

Neměli ty čipovky rozesílat automaticky do nějakýho termínu? mě nikdy nic nepřišlo...
Tomason87
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 10. 5. 2019 14:57

Chtělo by to nějakou akci na bezúročný převod z karty, jinak nepoužívám jelikož nemám čip ... :D
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 12. 5. 2019 14:55

Podpis je pro me problem, takze karta nepouzitelna skoro... vyjmecne az na nektery specificke shopy. Protoze stalo se me treba, ze kdysi v Kaufu nejak neprosla karta, normal debetka MasterCard co jsem platil. Meli nejaky problem u terminalu ci komunikaci.
Chteli podpis, no a ten podpis jsem tam snad delal asi 5x a koukali na me, jako kdyz jsem kartu snad ukrad nekomu a ze to porad nesedi.
Nestava se to bezne, ale pokud na to prijde, tak pak je i zaplaceni hotovosti rychlejsi :D
Ted jsi predstavme tuto situaci u Diners karty a za mnou treba fronta lidi. By tam umreli, nez by prodejce srovnal podpis :D

MekliCZ: snad pul roku jim to trvalo! :( To me prisel domu dopis, ze budou menit na chip kartu, rikam ok v poho, super.
Za tu dobu jsem na to zapomel, dopis ztratil a potom jim psal za par mesicu, kde to teda je? Ze me nesouhlasi ani na vypise uz cislo karty s plastem doma?
Tak nastesti reaguji, takze me napsali.
Tudiz zalezi, kdy domu dopis prisel, pokud to byl RIJEN 2018, tak realne bys ji mel dostat BREZEN 2019? :D
ripper6
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MekliCZ 14. 5. 2019 06:58

Ja necekam na vymenu stare magneticke za cipovou, ale na vydani nove cipove, tam hadam ty lhuty budou trochu jine nez pul roku :D
MekliCZ
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků