Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod y2key 15. 5. 2019 16:45

noi2 píše:Tak jsem založil nový účet přes web (schválili ho rychle, jen jsem musel zas vkládat kopii OP a pasu) a poslal tam peníze. Ze starého to postupně stáhnu, snad to nebudou brát jako porušení podmínek, když to bude opačně. Trochu riskuju, že než to stáhnu nebude část vkladu pojištěná, ale těch pár dní se snad nic nestane.


Toho bych se bál, ale je fakt, že když se to udělá opačně, tak by to mohlo vyjít.

Já jsem naštěstí minulý týden přesunul vše z Trinity jinam, takže teď mohu zpátky do Trinity snad bezstarostně přesunout.
Aktivací slibují ve večerních hodinách. Uvidíme, co jsou podle nich večerní hodiny. Má už někdo zaktivováno, kdo zakládal na dálku?
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zedna1 15. 5. 2019 16:52

Má už někdo zaktivováno, kdo zakládal na dálku?


Znamy, ktery dnes na moje doporuceni zakladal online, tak hlasil, ze uz to ma i aktivni.
Po nahrani OP+ridicaku pry chteli jeste i vypis z uctu. Ted po schvaleni/aktivaci ho vyzvali, at posle 1Kc z jine banky.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod y2key 15. 5. 2019 17:01

Zedna1: To není ještě aktivní účet, ale rozumím ti. (aktivní bude, až ho uvidí v IB, což předpokládám zatím nevidí)
BTW: kolik dávají odměnu za doporučení? Kde jsou nějaká pravidla?
děkuji
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lenka_2 15. 5. 2019 17:17

PatrikChrz píše:veškeré prostředky z Trinity jsem stáhl, abych, až bude zase nějaká nová akce mohl vložit "nový vklad".

Nevím, jestli je to dobrá taktika. Příští akce bude podle mě zaměřená na stávající klienty. Družstevníci mají do 30.6. zafixovanou vyšší úrokovou míru z dob kampeličky, takže bude potřeba udělat něco, aby 1.7. se svými úsporami neutekli ke konkurenci.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 5. 2019 17:51

uvidíme, klientem zůstávám, jen tam nemám aktuálně ani korunu
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suram 15. 5. 2019 17:56

Jak se vůbec vypořádali s členy družstva? Nepotřebují na to tyto "nové peníze"?
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 15. 5. 2019 18:06

ja jsem rad ze se slo cestou rychle strategie pro prvních 8k lidu, ale to nikomu nevadi 1,9kc za odchozi platbu? Vy kolenovrti :D
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 15. 5. 2019 18:16

Tak na běžný bankovní provoz to snad nikdo nepoužívá :)
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 15. 5. 2019 18:22

...a na spořicím účtu je odchozí platba zdarma.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 15. 5. 2019 20:15

Ten me ale vylekal s tim poplatkem, uz jsem to chtel rusit.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod MirekM. 15. 5. 2019 20:34

Nejprve pokus přes Internet, neměl jsem ale u sebe ŘP, tak jsem nahrál 2 x OP, aby žádost přijali s dodatečným pokusem o zaslání ŘP na centrálu, což bohužel nebylo možné - zaslaný ŘP by údajně nešel do systému dodatečně přidat.
Po zrušení elektronické žádosti jsem již raději zašel na pobočku - účet ihned aktivní, IB aktivní za nějakou hodinu. V IB vidím úrok 1,58 %. Také jsem byl upozorněn na odchozí transakce do jiné banky za 1,90 Kč.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 15. 5. 2019 20:43

No ja videl ale v ceniku, ze je to zdarma.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod y2key 15. 5. 2019 20:46

odchozí platba je zdarma. Zpoplatněna je jen u běžného účtu.
y2key
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iglooo 15. 5. 2019 20:56

Mimochodem - v podmínkách akce 1,58 % se hned na začátku píše "Akce probíhá na všech pobočkách TRINITY BANK, a to v úseku Osobní a Privátní bankovnictví." Je internet pobočka? :-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod y2key 15. 5. 2019 21:01

je vidět, že to šily narychlo horkou jehlou a proto nevychytaly všechny detaily. Jinak IB je teď nedostupné!
y2key
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků