Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 5. 2019 09:23

Tohle funguje jen těm co mají i jiný účet u Creditas než Richee?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod OnderCZ 20. 5. 2019 09:35

Asi ano, mám běžný účet i spořící u Creditas. Po přihlášení vidím komplet všechny tři účty a dvě karty (jedna Creditas, jedna Richee).
OnderCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bodyczech 20. 5. 2019 09:36

mikeencz: nejsem si jist, jestli ti rozumím, ale máš přihlašovací údaje k Richee účtu a chceš vstoupit s nimi do IB Creditas? Pokud to myslíš takto, tak to fungovat nebude. Zřiď si účet u Creditas a k tomu přístup do IB. Pak Richee účet v Richee app provážeš s Creditas a on se ti přepíše od IB Creditas, pak jde bez problému ovládat. Myslel jsi to takto?
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod mikeencz 20. 5. 2019 10:11

Ano super, přesně tak jsem to myslel. Chtěl jsem vědět jestli lze ovládat Richee i jinak než přes tu aplikaci. Samozřejmě ideálně bez zřízení dalšího účtu.
Potvrdili jste mi, že to nejde, což jsem si i myslel. Takže založím případně samostatný spořící nebo platební účet u Creditas a propojím. Díky
mikeencz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod razputyn 20. 5. 2019 10:46

A jde to take na dalku?
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod milanBrno 20. 5. 2019 11:04

Omlouvam se, opraveno:
Za vyuziti meho kodu nabizim 200kc ze sve odmeny.
Naposledy upravil milanBrno dne 20. 5. 2019 15:32, celkově upraveno 2
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 20. 5. 2019 11:26

Proč na pobočce?
My založili přes aplikaci a dostali 300+300 Kč
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod razputyn 20. 5. 2019 11:46

Asi ale ne ucet primo u Creditas, ale jen Richee.
razputyn
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Markil 20. 5. 2019 12:09

Kdo se podělí o odměnu za doporučení Richee, pošlete mi SZ. Zítra budu žádat, takže stačí během dneška...
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod A1rh- 20. 5. 2019 12:59

jen připomenu, že odměnu za doporučení lze získat jen v případě, že doporučený nemá ještě v Creditas žádný produkt, tedy buď Richee nebo jiný Creditas účet.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 20. 5. 2019 16:21

Markil píše:Kdo se podělí o odměnu za doporučení Richee, pošlete mi SZ. Zítra budu žádat, takže stačí během dneška...


V mem profilu je kod a je to tam i zduraznene. Ze nesmis mit ucet v bance / 2250. Staci kliknout na jmeno.
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Markil 20. 5. 2019 20:26

S Creditas ani Richee jsem nikdy nebyl v žádném kontaktu, takže bez obav.
Markil
Nadšenec

Odeslat příspěvekod evelista 21. 5. 2019 08:50

byl jsem vcera na pobocce na hlavaku, mezi reci jsem zjistil ze uz jsou nejaky interni rumory o zmene te akce doporuceni, mozna bude nejaka zmena, za vic penez z doporuceni bych se nezlobil :D
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ccyklista 21. 5. 2019 09:24

Ode dneška už fungují platební karty v Google pay. Kartu jsem přidal, odpoledne vyzkouším.
ccyklista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A1rh- 22. 5. 2019 07:55

pro info, před časem jsem reklamoval nepřipsání odměny Richee a dostal tuto informaci:

... zde došlo ke změnám v průběhu trvání akce, v počátku náležela odměna i klientům Banky CREDITAS, od 11.4.2019 náleží odměna pouze všem novým klientům ...

Takže pokud vám nepřipsali za doporučení před tímto datem, můžete zkusit reklamovat.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků