Richee (účet u Creditas)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod dmfzd 25. 5. 2019 15:17

Ahoj, podelim se o promo kod pro nove uzivatele:

Získej Richee účet s odměnou 300 Kč! Nainstaluj Richee app na http://www.richee.cz a zadej kód censored do pole Promo kód nebo v sekci Odměny ve tvém profilu.
dmfzd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 5. 2019 15:34

dmfzd píše:Ahoj, podelim se o promo kod pro nove uzivatele:...

Ježíš díky, to jsi hodnej, to jsem zrovna potřeboval.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod dmfzd 27. 5. 2019 14:15

dmfzd píše:Ahoj, podelim se o promo kod pro nove uzivatele


Aha, kod je cenzurovan :-] . Ale rad se podelim v soukrome zprave :-)
dmfzd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Aleš P. 31. 5. 2019 09:15

Budu zakládat, kdo první pošle promo kód, toho zadám.
Aleš P.
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vpe 31. 5. 2019 11:00

Kod je v profilu
Klikni na jmeno vlevo


Ps: Jde se vam TED prihlasit do app? Jaky je nejzassi cut time pro platby?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 31. 5. 2019 11:10

při přepnutí na účty v Richee hubu: "Ups, došlo k neočekávané chybě ..."
A tvrdí že nemám žádnou kartu Richee, kterou mám.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 31. 5. 2019 22:16

Platba zadana po 12 hodine nedosla, jaky je deadline richee?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 1. 6. 2019 07:33

Kdy pripisuje Richee ucet uroky? Ostatni banky maji uroky jiz pripsany, na Richee uctu zatim nic.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod __Pavel 1. 6. 2019 10:07

Copak úroky, ty už připsané jsou, ale jejich převod na spořičák mi už hodinu visí v zadaných platbách s dnešní splatností. Přitom to mezi účty Creditas chodilo pokaždé online.
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2019 13:28

Vcera se neco asi pokakalo

Zadne pohyby na richee uctu dosud tento mesic nevidim, tedy ani uroky
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 1. 6. 2019 17:09

Zdravím, oslovil mě běžný účet u Creditas a aplikace Richee (do které bych si chtěl dát účty z Creditasu, Equa a Air Bank). Chci se zeptat, jestli mám prvně založit účet u Creditasu a pak si stáhnout tu app Richee, nebo zvolit nějaký jiný postup. Díky za odpověď. :-)
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod branator 1. 6. 2019 17:57

vpe píše:...Zadne pohyby na richee uctu dosud tento mesic nevidim, tedy ani uroky


Před pár minutami převod úroků za květen z Richee na Spořák Creditas proběhl okamžitě.
branator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fremantle 1. 6. 2019 19:00

Dopoledne jsem si z Richee účtu posílal úroky okamžitou platbou do Air Bank, platba proběhla hned, akorát po převodu se mi zobrazoval disponibilní pořád původní zůstatek (účetní ale správný), nějak mě to netrápilo, tak jsem ani nesledoval, jestli to je už správně...

Leeroy Jenkins píše:Zdravím, oslovil mě běžný účet u Creditas a aplikace Richee (do které bych si chtěl dát účty z Creditasu, Equa a Air Bank). Chci se zeptat, jestli mám prvně založit účet u Creditasu a pak si stáhnout tu app Richee, nebo zvolit nějaký jiný postup. Díky za odpověď. :-)

Řekl bych, že jednodušší si je otevřít účet na pobočce Banky Creditas a pak se teprve zaregistrovat do Richee - založení Richee účtu je pro klienty Banky Creditas zjednodušená. Nicméně pokud chceš využívat pouze běžný účet Creditas a ještě s aplikací Richee, nedává mi smysl si zakládat běžný účet u Banky Creditas a pak ještě zvlášť Richee účet, protože budeš mít v konečném důsledku téměr dva stejné produkty (podmínky Richee účtu jsou prakticky totožné s Richee účtem a navíc je nyní úročen 1,5 % p.a. do zůstatku 300 tisíc Kč).

V neposlední řadě pokud nejsi klient Banky Creditas si můžeš Richee účet otevřít se vstupním bonusem 300 Kč s doporučovacím kódem (stejnou odměnu získává i doporučitel, takže tě kdokoliv ochotně doporučí). Na pobočku teddy prakticky není důvod vůbec chodit. Na druhé straně klient s Richee účtem automaticky nezískává možnost využívat IB Banky Creditas, což osobně považuji spíše za negativum (aplikace není obecně považovaná za nějak povedenou) a ani nemá zpřístupněné některé funkce, které můžou využívat Banky Creditas (například okamžité platby do Air Bank nebo ČS)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod vpe 1. 6. 2019 20:07

branator píše:
vpe píše:...Zadne pohyby na richee uctu dosud tento mesic nevidim, tedy ani uroky


Před pár minutami převod úroků za květen z Richee na Spořák Creditas proběhl okamžitě.


Jenze uroky vidim, ale v kvetnove zalozce 31.5., predtim jsem se nedival do kvetna (v app je vzdy zobrazen aktualni mesic), takze toto je vyreseno, ale co nebylo odpovezeno, jaktoze se neprovedly platby zadane v patek po 12 hodine, kdy je ten cut time?
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jaanemann 1. 6. 2019 21:08

Asi se vcera opravdu neco pokazilo. Ucet u Creditas uz mam, tak jsem si vcera zalozil Richee ale Richee ucet v aplikaci nevidim. Tak me to rozhodilo, ze jsem si jich nakonec zalozil sest ale nevidim ani jeden! :) Ucty existuji, na jeden odesla platba a dnes mi prisel ze vsech mesicni vypis. Psal jsem jim uz nekolikrat ale zatim se neozvali.
jaanemann
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků