Rozdíly ve spořících účtech CZK (toto není obecná diskuze)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod drkarel 16. 5. 2019 17:39

Dle ceníku bych řekl, že nabízí běžný účet a základní platební účet (to je ten, co musí), takže to důvodem nebude.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 16. 5. 2019 20:09

Marek Lutonský píše:A co brání po změně podmínek okamžitě přejít jinam? Tohle není termínovaný účet, peníze je možné kdykoli přesunout. Nakonec jsem si to rozdělil takto:

– Trinity
- ING
- Richee
- Hello

Na AirBank nakonec nenechám nic. Mají podmínku pěti plateb kartou a pro mě je to jen vedlejší účet, takže bych si to musel hlídat. To je zbytečná otrava.


mám to podobně, Trinity zakládám teď, Air si nechávám, ale bude tam jen pár kaček, když je možnost vyššího úroku.
Souhlas i s dalším tvým příspěvkem- spořák není BÚ, přesunu peníze a nechám ležet, Richee app jsem pouzil jen na založení a kontrolu zůstatku, tak mě netrápí jak moc je nebo není ok.
A že je ING jen na půl roku? Říkal kdo? Zatím nikdo konec akce nevyhlásil, 2% nedají nikde a za těch 6 měsíců se může vše přesunout na 1,58% Trinity, kde není limit a další měsíc zas postupně ING 2% pokud akce poběží dál.
Richeemu bych se určitě nebránil už jen kvůli slušné debetce a slušnému úroku.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod marvy 19. 5. 2019 07:58

Je ten spořák Výhoda+ od Trinity bez poplatků? Myslim odchozí platba z účtu. Měla by. Koukal sem do sazebníku a mají to takové chaotické, nikde nic jednoznačné. :D
marvy
Diskutér

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 19. 5. 2019 11:38

Trinity se hodně řeší tady: viewtopic.php?f=316&t=1296326 V posledních příspěvcích tam bylo něco k odchozím platbám.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod __Pavel 19. 5. 2019 11:42

A1rh- píše:mám to podobně, Trinity zakládám teď, Air si nechávám, ale bude tam jen pár kaček, když je možnost vyššího úroku.
Souhlas i s dalším tvým příspěvkem- spořák není BÚ, přesunu peníze a nechám ležet, Richee app jsem pouzil jen na založení a kontrolu zůstatku, tak mě netrápí jak moc je nebo není ok.
A že je ING jen na půl roku? Říkal kdo? Zatím nikdo konec akce nevyhlásil, 2% nedají nikde a za těch 6 měsíců se může vše přesunout na 1,58% Trinity, kde není limit a další měsíc zas postupně ING 2% pokud akce poběží dál.
Richeemu bych se určitě nebránil už jen kvůli slušné debetce a slušnému úroku.

A ty máš vyzkoušeno, že to tak u ING funguje? Např. v dubnu všechno vyberu a do konce května znovu vložím prvních 300k, tak budou od června úročeny 2%?
__Pavel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 19. 5. 2019 11:49

Co si pamatuji, dle podmínek by to mělo jít.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod A1rh- 19. 5. 2019 15:31

__Pavel: podívej se na obsáhlé téma k ING a taky přečti podmínky akce. Důležitý je stav tuším k 31.1., od toho se vše odvíjí. Já tam měl cca 0. Každý měsíc vklad 300 tisíc na 6 měsíců úrok 2%. Po 6 měsících, když by už nebyl úročen první vklad, lze vše vybrat a dát jinam. Na konci dalšího měsíce zase vložit 300 tisíc (nový přívklad ten měsíc)., což bude současně 300 tisíc nad stav k 31.1. (tj. první podmínka) a budou se úročit od dalšího měsíce zase 6 měsíců. Další diskuze lépe ve vláknu ING konto.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod FinanciaCZ 20. 5. 2019 16:59

Tak to mam smolika, kdyz jsem do ING vlozil prachy uz v listopadu, to bych musel dolit dalsich 300k a protacet ty novy prachy. Zatimco ty puvodni by se mi urocily za nula nula nic.
https://www.financia.cz
FinanciaCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod čulibrk 28. 5. 2019 19:09

... a dá se založit jinak než na jejich pobočkách v jižních Čechách?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 28. 5. 2019 19:18

Tohle je velmi dobrý tip, ovšem nutno upozornit, že nabídka je s omezením 1 TV na jednu osobu právě na 12 měsíců a maximálně do 250 tisíc Kč... Dále je podmínkou vedení běžného účtu Populár (bez poplatku při kreditním obratu aspoň 7000 Kč měsíčně) anebo Populár VIP: https://www.wspk.cz/lide/vklady/vkladove-ucty/

Pokud to přesto někoho osloví a najde si cestu na pobočku do konce týdne, tak doporučuji využít nabídky založení běžného účtu Populár přes kodex mobility s bonusem 500 Kč: https://www.wspk.cz/informace/uvodni-st ... i-nabidky/ (nabídka bude možná ještě prodloužena, ona byla už víceméně trvalá)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod redhaven 28. 5. 2019 19:54

Pro založení toho TV se vážně musí lidi trmácet na jih česko-moravska? Není možné založení přes net nebo korespondenčně?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lopatickaCZ 28. 5. 2019 20:09

O limitu 250 tis. a uctu Popular jsem nevedel (nedocetl se o tom nikde). Diky za info!
lopatickaCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod eosobne 28. 5. 2019 20:55

Vonicem.
eosobne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pan Jan 3. 6. 2019 12:19

Kdo si chce hrát s penězi u ČSOB... https://www.penize.cz/sporici-ucty/4068 ... ro-kazdeho
Pan Jan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 3. 6. 2019 14:39

Sasci.
e-osobne
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků