ČSOB

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod nobo.dy 7. 5. 2019 07:20

Kazdy si snad dokaze domyslet, o co tu kraci.
nobo.dy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod blackwork 7. 5. 2019 07:31

Každej ví o co jde ale někdo se v tom musí rejpat :D

Tak oprava:
Ví někdo jak se zbavit podmínky točení 10000 aby byl účet u ČSOB zdarma? :-))

odpovědi NE psát nemusíte ... 8-)

že mám omládnout taky ne ... 8-S
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dlouhy.dejw 7. 5. 2019 09:05

Já točím, není to jediný účet, kde to musím dělat, mám takové pěkné každoměsíční kolečko na sebe navazujících příkazů. Dá se s tím žít, neboj.
dlouhy.dejw
Nadšenec

Odeslat příspěvekod TnT2 7. 5. 2019 10:04

ČSOB má tzv. Motivační program, který umožňuje zaměstnancům firem zapojených do programu mj. mít Plus Konto bez poplatků za vedení.
Curve karta promo kód na £5: RG7YB | Bondster promo kód: 0539 | Mintos kód: 21GMHB | Portu na 3 měsíce zdarma? Stačí SZ.
TnT2
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mojmax 7. 5. 2019 11:24

To je opravdu takový problém nastavit trvalák?
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 7. 5. 2019 11:34

TnT2 píše:ČSOB má tzv. Motivační program, který umožňuje zaměstnancům firem zapojených do programu mj. mít Plus Konto bez poplatků za vedení.


Jé díkec :idea: 8-D , na to jsem úplně zapomněl. Ve čtvrtek tam skočím, podle infolinky by to mělo klapnout ... :-D 8-)

-- 7. 5. 2019 12:34 --

mojmax píše:To je opravdu takový problém nastavit trvalák?


Není ale chci to jinak ... 8-)

-- 7. 5. 2019 12:35 --

dlouhy.dejw píše:Já točím, není to jediný účet, kde to musím dělat, mám takové pěkné každoměsíční kolečko na sebe navazujících příkazů. Dá se s tím žít, neboj.


Já měl taky a už mě to nebaví tak ho ruším ... :D
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 7. 5. 2019 13:05

Podmínkou pro účast v motivačním programu je nechávat si do ČSOB nebo do Poštovky posílat mzdu. Posílat si tam celou výplatu je asi větší zlo, než si tam posílat jenom 10 000, ne?
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod blackwork 7. 5. 2019 15:27

Já dostal jinou informaci ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 5. 2019 16:18

nobo.dy píše:Kazdy si snad dokaze domyslet, o co tu kraci.

Každý ne, kurňa o co tedy jde?
anonymni

Odeslat příspěvekod suram 7. 5. 2019 16:25

Jak mít účet u ČSOB zdarma bez nutnosti posílat na něj 10000 Kč měsíčně.
suram
Diskutér

Odeslat příspěvekod blackwork 7. 5. 2019 17:11

Lenka_2 píše:Podmínkou pro účast v motivačním programu je nechávat si do ČSOB nebo do Poštovky posílat mzdu. Posílat si tam celou výplatu je asi větší zlo, než si tam posílat jenom 10 000, ne?


Když už bych tam musel točit 10 000,- tak bych to dělal zhruba tak s tisícovkou ať si to užijou ...
Denní trvalák na 1000,- na ČSOB i tom protiúčtu by měl stačit :potichu 8-D
Protiúčet by byl buďto prázdnej nebo 1000,- CSOB prázdnej nebo 1200,-

Míním tam mít zůstatek tak 200,- - potřebuji ho jako přeposílací a kvůli vkladomatu ...

třeba to někdo zvládne i s pětikilem - pomůcka kolikrát to vyjde v měsíci je v těch trvalácích co se zadávali kvůli bodům v Programu odměn děleno dvěma - tam je vidět kolik těch příkazů za měsíc zhruba klapne ...
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackwork 9. 5. 2019 11:54

Byl to boj. Sice očekávám ještě menší komplikace než to naběhne ale Plus konto bez obratové podmínky založeno. Kolik firem to tak v Motivačním programu má to nevím, na infolince by to měli vědět po nahlášení IČO. ;-)
blackwork
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DrumSession 28. 5. 2019 21:36

Lenka_2 píše:Dneska mi přišel k vyplnění průzkum s otázkami, jak by se mi líbilo, kdyby vznikly takové minipobočky ČSOB na poštách.
Mj. tam byly i obrázky, jak takové pobočky budou vypadat.

Pobočka ČSOB na poště.jpg


Pobočka ČSOB na poště 2.jpg


Pobočka ČSOB na poště 3.jpg


Vcelku pěkné designové oživení (pg.55) v pořadí 1, 3, 2. Ale dojem poněkud kazí představa okolo se vinoucí fronta, když pošťačka nebude za přepážkou, ale povídat si se mnou u stolečku a všichni kolem stojící mi budou čumět do karet, možná i kibicovat....
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elinor 29. 5. 2019 18:09

Pro děti 8 -18 let lze od 1. 6. 2019 do 31. 8. 2019 sjednat plus konto a získat po 6 měsíců po 100 Kč jako kapesné, podmínka - jedna platba kartou nebo jeden výběr z bankomatu. Více na https://www.csob.cz/portal/lide/ucty/kapesne a https://www.csob.cz/portal/documents/10 ... apesne.pdf
elinor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 30. 5. 2019 05:32

https://kartoulevneji.cz/
To jsem zvedavy na kurz HRK, co si nasadi.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků