Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod retron 31. 5. 2019 09:31

Curve vychazí i pro evropské měny většinou o něco lépe, minimálně v týdnu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jumpmans 31. 5. 2019 10:11

@culibrk rozdil v kursu mezi curve a revolut v podstate neresim. Jak jsem psal u revoluu mne obtezuje to dobijeni. Curvu mam napojenou na moji hlavni kreditku - hlavne pro pracovni cesty.
Soukrome casto platim cetelemkou, ale tam se apple pay asi moc brzo cekat neda...
jumpmans
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 31. 5. 2019 14:17

IvetaS píše:Děkuji, takže jiná možnost není ?

jiný doklad ? (pas), jiné světlo, ne bodové, které vytváří odlesk, ale rozptýlené, očistit objektiv fotoaparátu telefonu.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod uphoun 31. 5. 2019 14:22

Vcera se mi nedarilo pridat Revolut Mastercard (535298) do Apple Pay. Dnes jiz uspesne pridano.
uphoun
Návštěvník

Odeslat příspěvekod berta21 31. 5. 2019 18:25

Zdravím, omlouvám se za hloupý dotaz, ale revolut kartu mám krátce.... Jedu na dva týdnu do Turecka.... Bohužel přilétám o víkendu, původně jsem si myslel, že na letišti nebo někde směnim EURa na Liry... Ale s revolut kartou?

Mohu na letišti z bankomatu vybrat liry (do limitu) a až se budu vracet tak je přes nějaký vkladomat nabít na kartu?
berta21
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 5. 2019 20:14

U Revolutu je TRY podporovaná měna - směň si tedy peníze předem a z bankomatu si vyber již bez konverze (samozřejmě pozor na DCC). Ten limit na výběr je nicméně natolik směšný, že na dva týdny to rozhodně stačit nebude - abys se vešel do ekvivalentu 4500 Kč, bude to odpovídat tak 1000 lirám a u těch rozhodně nemusíš řešit dilema, jak se jich zbavit (on to ledajaký šikovnější turecký šmelinář vyřeší za tebe)... Pochopitelně vkladomaty fungovat nebudou.

Spíše bych ti doporučil, aby sis k Revolutu pořídil ještě debetku mKarta Svět k běžnému účtu mKonto od mBank anebo debetní kartu od Creditas (buďto ke klasickému běžnému účtu anebo Richee účtu - pokud nejsi klientem Creditas, tak ho můžeš získat s bonusem 300 Kč, pokud se necháš od někoho doporučit (stejnou odměnu získá i doporučitel, takže tě spousta lidí ochotně doporučí)) - obě mají výběry v bankomatech v zahraničí bez poplatku a poměrně rozumné kurzy (mKarta Svět je o chlup lepší, než debetka Creditas a navíc je to Visa, což může být zajímavější doplněk k Revolutu, který nyní snad vydává klientům v ČR zase spíše MC)...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 6. 2019 10:09

Dobití RV přes CRV s RB Mall je nějak sankcionováno? Potřebuju směnit a odeslat pár set eur.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 6. 6. 2019 10:54

není, ovšem vzápětí mě za to blokli účet a musel jsem dokládat, ale když budeš měnit tak to bude asi v pohodě
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 6. 2019 11:21

Ok, díky za info. A náhodou, jestli to RB neúročí rovnou a nebo je za to naopak vratka, někdo neví? Mám v tom trochu zmatek zrovna.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 6. 6. 2019 11:38

dle mého, neúročí a bez vratky
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 6. 6. 2019 12:58

přesně tak, alespoň se to tváří jako "Platba na internetu"
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 6. 6. 2019 13:15

MCC 6012
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 6. 6. 2019 13:29

Takže dobrý, bez vratky, ale pořád to jde bez úročení. Super, díky!
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 6. 6. 2019 22:01

kupoval jsem drobnost na eBay v AUD, platba Revolutem přes Paypal, kurz vydavatele karty.
Revolut ukazuje aktuální kurz 15,84xx, po přepočtu stržené částky je skutečný kurz 15,8888 Kč /AUD. Proč to není v tom kurzu, který ukazuje Revolut v Kurzech? Vidím, že jsou tam samozřejmě nějaké drobné výkyvy, ale tolik to nebylo.
O ty halíře mi fakt nejde, jen na jaký kurz se u platby můžu spolehnout.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 6. 6. 2019 22:08

V dobe transakce na zadny, kdyz se to zauctuje jindy.
e-osobne
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků