letištní salónky

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Peťo6 1. 4. 2019 15:35

Mňa v Bukurešti pred pol rokom tiež do MasterCard nepustili, ešte som skúšal tuším nejaký Unicredit salónik, ale tiež že len rumunská Unicredit.
Peťo6
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 17. 4. 2019 21:40

Tak v Zurichu jsme byli nakonec v Aspire Lounge (https://www.prioritypass.com/en/lounges ... rld-lounge), jsou tam na patře dva salónky vedle sebe, Aspire je víc obsazený (my tam měli tak 20 lidí včetně nepříjemně běhavého dítěte) a má teplé jídlo, ten druhý (tuším Dnata Skyview) je prý tichý a jen se studeným jídlem, ale hosteska se s námi stejně moc nebavila a na Priority Pass nás prostě poslala do Aspire.

Nemám se salónky moc zkušeností, ale přišlo mi to jako průměr. Pití i alkoholu celkem dostatek, ale teplé jídlo s dost malým výběrem (dvě podobná jídla - nějaké rizoto nebo co), polévka, cheesecake a možná tak dva tři druhy nějakých sendvičů, které mě nezaujaly. Když došel cheesecake, tak ho nikdo delší dobu nedoplnil a moje radosti toho dne tím skončily :D
Mr.Scully
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod octaviampi 30. 4. 2019 22:24

Berou ve Vidni male deti zdarma a nebo dite = host = 23Euro? Manzelka ma jenom zrusenou kartu, takze by to stejne nedavalo moc smysl, ale vzal bych v nejhorsim decko na dzus.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 1. 5. 2019 04:13

Podle info na Prioritypass mají děti do 3 let vstup do Sky i Jet Lounge zdarma. Předpokládám, že to samé platí i na vstup přes MC karty
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tulum 1. 5. 2019 08:47

V červenci mě s rodinou čeká cca 4 hodinový přestup ve Francii - letiště Orly - terminál 3, nemá prosím někdo přímo zkušenosti?Salonek či salonky by tam dostupné měly být.
Předem díky za případné postřehy..
tulum
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mirec Vrabec 22. 5. 2019 04:46

MC salonek v Kyjev Borispol (KBP) osobne vyskusane minuly tyzden bezplatny vstup s MC World Elite od CSAS (akceptuju aj len MC World), je im jedno aka krajina tu kartu vydala. Podla internetu by tam mal byt aj +1 doprovod zadarmo, ale zabudol som sa na to spytat nech to overia.
Mirec Vrabec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xls 22. 5. 2019 06:02

Dubaj terminál D, salónek Marhaba. Ráno naprostá katastrofa: plné lidí, vázl úklid, tvrdý alkohol, mizerné kafe, z teplého jídla míchaná vajíčka, ze studeného tak 2 druhy zákusků, banány, staré gumové croissanty. Bída, bída, bída.

Je zvláštní, že jen v jiném terminálu byl ten samý salónek naprosto v pohodě.
xls
Inventář

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 22. 5. 2019 19:39

Bangkok - mohu vřele doporučit salónek Air France / KLM, concourse G, v takové podchodu (jedna úroveň pod odletovým patrem).
Platí tam Priority Pass i LoungeKey.
Výborné čerstvé jídlo a fakt skvělé ovocné zákusky, velká sprcha, velmi rychlý internet, dobré víno :)
Měl jsem nárok na klasický Menzies business salónek, díky letence, ale nepoužil jsem, vím z dřívějška že je pouze průměrný a na PP mám volné vstupy...

A perlička z Doha - letěl jsem s Qatar Airways, letenka sice business, ale formou upgrade z economy, a ta prý nemá nárok na salónek. Na letišti tedy salónků asi 12, a pravděpodobně i dost kvalitní, ale pro Priority Pass / Loungekey byl dostupný pouze jeden a tam nikoho nepouštěli, protože bylo plno.

Takže v Doha bych se salónky moc nepočítal.
Radek.Hulan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x54321 31. 5. 2019 19:05

Má některá česká banka *kreditku*, na kterou se dá jít zadarmo (nebo za cca stovku) do salónku v T2 v Ruzyni? Vypadá, že to umožňuje pouze Erste Premium a RB Premium u svých *debetek* a ani do jedné z nich se mi běžný účet a finance přesunovat nechce.
x54321
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cz01 31. 5. 2019 19:45

Co vím, tak ne. Leda jít na priority pass, ale to se moc nevyplatí, takže buď Erste, nebo RB debetky.
cz01
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fremantle 31. 5. 2019 20:50

Tak do salonku RB lze vstoupit bez poplatku i s kreditkou, ale jen MC World Elite FWR vydávanou klientům privátního bankovnictví.. :-) https://www.premiumbanking.cz/produkty- ... karta-gold
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod retron 1. 6. 2019 20:53

FWR uz cca rok MC World Elite nevydava jako kreditku nybrz jako debetku, další karty už kopírují standardní portfolio RB karet
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirec Vrabec 3. 6. 2019 03:40

Je možnosť navštíviť niektory salonik vo Viedni po prilete z mimo schengenu? Niečo ako tranzit zona alebo pod.?
Mirec Vrabec
Návštěvník

Odeslat příspěvekod libol 3. 6. 2019 19:13

Dotaz na Vídeň:
- normálně tam chodím s Goldkou od UCB, ale teď potřebuji přibrat kolegu
- mám PP od ČSOB, na co se bou v salónku nejméně ksichtit
-- dát jenom PP a nechat si odečíst 2 vstupy
-- jít klasicky na UCB, vzít kolegu na PP
-- jít na ČSOB world elite kreditku a kolegu vzít na PP - asi mi to přide jako enjrozumnější řešení, nebo je něco lepšího?

Díky
libol
Diskutér

Odeslat příspěvekod jir.vesely 11. 6. 2019 14:33

Asi to je trochu blbý dotaz, ale stejně ho položím... :) Musíte mít tu kreditku fyzicky nebo postačí i apple pay?
jir.vesely
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků