Curve karta

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Lafayette16 30. 5. 2019 09:12

Ne, už to nejde, naposledy to šlo loni.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 31. 5. 2019 08:05

Tak chyba v aplikaci u zobrazování provedeného gbit, kterou jsem zde popsal výše (26.5.), byla sice poslední Android aktualizací opravena, ale jen velmi povrchně. Nyní je provedené gbit správně graficky a textově zobrazeno, ale pouze u naposledy provedeného gbit. U dřívějších gbit (klidně i z téhož dne) je to stále chybně (stejná karta zdroj-cíl). To je tedy oprava-neoprava :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 31. 5. 2019 14:04

Potvrzuji, že i na České poště už lze nyní zaplatit Curve s RB Mall.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 31. 5. 2019 23:29

A jak je to s bonusem?
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 1. 6. 2019 21:14

Nevíte někdo, kolik si počítá KB za výběr Curve kartou ze svého bankomatu?
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HNF-01 1. 6. 2019 21:15

Schwarzie píše:Nevíte někdo, kolik si počítá KB za výběr Curve kartou ze svého bankomatu?

Nic, jen některé bankomaty otravují s DCC.
HNF-01
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wit.cz 3. 6. 2019 06:49

ROlda78 píše:
wit.cz píše:No vida, tak to vypadá, že budu moct svůj návrh vzít skoro po roce zpět :)

Neměl bys to nechat doběhnout? Přece jen to RB dlouho cíleně blokovala, tak by si pokutu zasloužila. Tím, že to teď spustila (aniž by se něco u CRV změnilo) sama přiznává, že to nemohlo být kvůli bezpečnosti!

Nejspíš ne. Jednak bych z toho nic neměl, (i když se nabízí srovnání např. s Vodafonem, který nedávno dostal pokutu od regulátora za to, že účtoval služby, přestože smlouvu zákazník osobně vypověděl a po reklamaci bylo vše uvedeno do původního stavu - čili pokuta i když je už všechno "cajk" může být udělena, ale v případě RB x Curve nejde o agresivní obchodní praktiku jako v uvedeném příkladu a nevím, na základě čeho a u koho bych se to mohlo řešit, ostatně stačilo mi to tady to skoro rok trvající sepisování a návštěvy FA) a potom na straně CRV změny probíhaly rovněž (předávání MCC kódů je jen jeden díl skládačky).

Dnes jsem otevřel datovku, k výzvě k vyjádření, zda považuji svůj nárok za uspokojený, je měsíc stará příloha, ve které RB pak píše toto:
Obrázek.

Nejspíš si ještě pro pořádek vyžádám zbytek spisu od února do května, napíšu vyjádření a bude hotovo :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 3. 6. 2019 09:14

Cili nejdriv to fungovalo OK, pak jim to zacalo vadit, tak to blokli, potom byli po nekolika mesicich donuceni uznat svoji chybu, ja bych trval na exemplarnim potrestani, jinak si to priste dovoli znovu.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 3. 6. 2019 19:23

Karta přišla z Německa šestý pracovní den od objednání.
Po úspěšné změně PINu jsem chtěl provést první transakci, která však neproběhla. Jako podkladovou kartu jsem nastavil Hellobank kreditku a chtěl jsem vybrat 1200 Kč z bankomatu ČSOB. Transakce byla zamítnuta z důvodu nedostatku prostředků na účtu, což je nesmysl, protože z kreditního limitu 50000 Kč nemám nic vyčerpané. Takže asi Hellobank blokuje výběry z kreditek pomocí Curvy. V IB Hellobank není o této transakci samozřejmě nic. Z Curví apky zmizela po odhlášení a opětovném přihlášení. Poslal jsem dotaz do Hellobank, tak jsem zvědavý, co odpoví.
EDIT: Problem asi identifikovan. Na Hellokreditce jsem mel nastaveny limit pro platby na internetu na 1000 Kc. Zvedl jsem jej a zitra to zkusim znovu.

Zvyseni limitu pro transakce na internetu pomohlo, zkusebni vyber proveden.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 6. 6. 2019 10:08

Dnes a zítra je poslední šance zařadit se do slosování o iPhone XS Max při registraci do Curve
Pokud má někdo zájem může použít můj odkaz včetně bonusu na 5£:
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 6. 6. 2019 17:18

co je to za akci?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod retron 6. 6. 2019 19:57

akce pro nově registrované do Curve, pro zájemce kdyžtak SZ
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 7. 6. 2019 15:33

jak je to vlastně s těmi 5£, Curve pokud se nepletu nemá vlastní účet, na kterém by byla evidována hotovost, nebo z něj šlo provádět převody, případně platit. Jak tedy budu moci využít ten evidovaný bonus? Dnes jsem teprve nainstaloval app, provedl úvodní registraci a připojil kartu AIR Bank, tak mě čeká ještě nějaká doba tápání.
Vidím tam černou kartu Curve REWARDS, u které v pohybech je +500C (Pending +5£). Tam se časem asi objeví další možnosti? Díky.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 7. 6. 2019 16:07

Az provedes prvni platbu, tak potom budes moct pouzit i tech 5 GBP, jsou proste prednabite na te karte Curve Rewards a jen ji pred platbou zvolis v appce jako podkladovou. Ovsem hodnota nakupu pak nesmi presahnout tech 5 GBP logicky, ale na nakup nejake drobnosti na ebayi v cene do 5 GBP je to dobre.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 7. 6. 2019 18:11

Já jen doplním, že není třeba ani provádět první platbu. Stačí třeba v libovolném bankomatu změnit PIN, který Curve kartě přiřadila, na libovolný tebou zapamatovatelný. To je zdarma a Curve se tím aktivuje a bonus 5GBP (neboli 500 pounds, tedy 500 Curve rewards bodů) se tím zpřístupní k použití.
minarjo
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků