Creditas (banka)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod MirekM. 6. 6. 2019 07:16

jisy:
1. Mám stále karet jak do mariáše, i když se snažím počet minimalizovat.
2. S touto bankou již nechci mít nic společného, stačí mně NDA, které mně nechtějí zrušit, i když po několika letech mimo mRadu již dávno žádné aktuální lechtivé informace z banky nemám ...
3. Moc mimo ČR necestuji a v EU jsem si vystačil jako turista s Revolutem.
4. Do Tvého včerejšího příspěvku jsem předpokládal, že debetka Creditas a kreditka HB to jistí. :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod jisy 6. 6. 2019 16:32

MirekM. : Doufám, že výše zmíněná dvojice to bude jistit i nadále - jen je třeba si tu kartu Creditas nechat předem odblokovat. Holt to pánové z Creditasu s tou bezpečností na druhou trochu hodně přehnali ...
jisy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wetherek 6. 6. 2019 18:51

Nejde mi poslat z IB okamžitá platba z Creditas do Air bank - stále mi to píše "Nelze zadat instantní platbu. Instantní platba musí být podporována bankou příjemce a není ji možné využít pro konverze a převody v rámci Creditas.". Samozřejmě zaškrtávám okamžitou platbu, co je instantní nevím ...

Opačně jsem posílal bez problému. Je v tom nějaký fígl?
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 6. 6. 2019 20:44

Neposíláš to ze šablony? Zkus rozkliknout kód banky a zadat jej znovu.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 6. 2019 07:09

wetherek: jeden čas mě to taky zlobilo a nešla okamžitá platba zadat, musel jsem udělat meziklik někam do prostoru zobrazené stránky a chvilku trvalo než zadané info doběhlo zpět na jejich server... divné, ale takhle to fungovalo.
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod wetherek 7. 6. 2019 07:48

Pokus byl učiněn z Běžného i z Richie účtu, ze šablony i manuálně zadaný účet, na dvou různých PC, bez úspěchu. Zkoušel jsem i ten meziklik, nic. Psal jsem do banky. Dám pak vědět odpověď.
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod bodyczech 7. 6. 2019 10:04

Mám pocit, že to bylo tak, že pokud jsem zadal částku a stále problikával kurzor v políčku pro částku a pak jsem zadal odeslat, tak mi to hodilo podobné hlášky jako tobě. Ale když se kliklo kamkoli mimo, aby kurzor zmizel z políčka pro částku, tak po chvilce stránka reagovala a rozpoznala, že se jedná o okamžitou platbu do AB a vše bylo OK...
bodyczech
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Lafayette16 7. 6. 2019 11:37

Nemám s tím žádné problémy, těch okamžitých plateb Creditas-->Airbank jsem už pár desítek udělal a nikdy se mi nic takového nestalo.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod rd261 7. 6. 2019 12:53

Jak tu bylo psáno karta může být byt při použití v některých zemích blokována bankou, proto je dobré před odjezdem informovat banku o tom kde budete kartu používat.
A jakou kartu by jste použili pro platbu výběr hotovosti v Turecku? Při menším výběru účtuje mkarta svět poplatek 29Kč, tak karta od Creditas by mohla vycházet lépe.
rd261
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 7. 6. 2019 13:03

Nejsem velký matematik, ale tak nějak mi vychází, že pro výběr do ekvivalentu 1500 Kč vychází lépe Creditas.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod slavo963 7. 6. 2019 15:05

revolut?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 10. 6. 2019 08:58

Je Richie schopna online upozornit na změny zůstatků na navázaných účtech?
GeneHawkins
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flightmax 12. 6. 2019 07:53

Není
flightmax
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 12. 6. 2019 08:39

A koukám, že ani neumí firemní účet... :(
GeneHawkins
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OnderCZ 12. 6. 2019 09:33

Však firemní účet umí mateřská Creditas. Richee má poněkud jiné zacílení.
OnderCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků