mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod glock69 11. 6. 2019 17:42

Taky žádám o nový účet, měl jsem problémy s emailem, tak jsem musel volat na jejich placenou linku, a světe div se, mají tam stále o mně údaje, i když můj starý účet je už pěknou řádku let zrušený. Tak jsem zvědavý, jestli dostanu odměnu jako nový klient...
glock69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dandík 12. 6. 2019 11:39

A jéje. Tak mám pocit, že s takovým přístupem Poláků to zase půjde od desíti k pěti. Rád bych se spletl a věřil, že ty poslední solidní měsíce neznamenaly poslední nádech mBank v Česku. https://www.penize.cz/bezne-ucty/407171 ... a-agentura
Dandík
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DrumSession 12. 6. 2019 15:59

No před podpisem "se"také zjistilo, že jsem byl klientem. Dostal jsem také shodné ID, ale mám již nový tlf a e-mail, jen rč a bydlení zůstalo. Na otázku: proč jsme rušil účet, jsem po pravdě sdělil, že k němu nebyla bezplatně karta, a tak mi byl účet k ničemu (Bylo to v polským módu: Když kartou platíš tak mB naúčtuje poplatek, když neplatíš tak mB nebude účtovat žádný poplatek => to jsem si jasně přeložil jako NEPOUŽÍVAT mB Kartu a ihned trvale bloknout). Po podpisu jsem se dozvěděl, že teď už k účtu bezplatnou kartu budete mít, a když s ní zaplatíte alespoň 1x v zahr., tak se můžete těšit na bonus 500 !!
Tak se móóóc těším :o)

PS - horší než žádný klient je kuwa nasxaný klient...
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 13. 6. 2019 08:59

dnes mi volali v 9 odněkud z Pardubic jménem mBank a cpali pojištění od MetLife jen za 249 měsíčně, prý neveřejná nabídka
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 13. 6. 2019 11:28

Jojo, už to nabízí delší dobu. Já jsem je poslal slušně do háje a dali pokoj.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod fyluta84 13. 6. 2019 20:53

má cenu si vzít první půjčku 40tis za 1,99rpsn a tu reinvestovat ??
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mojmax 14. 6. 2019 07:22

Nemá.
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 14. 6. 2019 08:02

tady ma smysl ta csob nabídka kde když to zvladnes vrátit do data xy tak ti vratej poplatky, takze pokud chce si někdo kratkodobe pohrat tak asi jo.


proste penez je mezi lidma a bankama hromady, penez je dost v této době.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod treborit 14. 6. 2019 10:08

Otazka co je to "ma smysl" ... tech 40 tisic si za 800 CZK pujcit na 2 roky muzes a neprodelas na tom, otazka je kolik muzes max ziskat ... Prevedes-li to na nejaky dobre uroceny ucet, z ktereho si nastavis pravidelnou splatku 1667 mesicne a zapomenes na dva roky na to, tak tam pak najdes nejake plus :)

-- 14. 6. 2019 11:12 --

Aj .. dane z uroku, no pak to moc smysl nema .. mozna jako fakt levne cashflow s tim, ze pokud mas pujceno jinde, tak splatit ..
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod peter23p 14. 6. 2019 13:32

No když to z toho bude splácet tak úrok bude každý měsíc klesat. Když bude mít štěstí vydělá za 2roky na úrokách tak 800-1000Kč podle toho kam to dá a 800Kč zaplatí za půjčku takže v lepším případě bude ten zisk pár stovek a v horším nic. Tohle se absolutně nevyplatí při dnešních úrkových sazbách na spořácích.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod alfabetagama 15. 6. 2019 13:53

Je možné, že mi eShop karta dala 2% bonus i za vrácenou platbu ?
Nemůžu se jinak dopočítat.
Zdá se mi, že se v tomto chová jako HB (narozdíl od RB).
alfabetagama
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 15. 6. 2019 16:31

Jo a pristi mesic ti to mozna odectou. :-)
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod retron 17. 6. 2019 10:13

kapříci připluli
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfabetagama 17. 6. 2019 12:05

e-osobne píše:Jo a pristi mesic ti to mozna odectou. :-)

Je to tak, takže RB i mBank párují obrat s vratkami, jen HB je to jedno.
alfabetagama
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 17. 6. 2019 12:06

Zatim.
e-osobne
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků