Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 14. 6. 2019 23:07

To tam jde taky, potvrzuji :-)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 16. 6. 2019 14:11

Kartou jsem nemávnul, ale nejprve držel čelní stranou před pracovníkem, který zadává na kasu kartou slevy. Asi jsem podezřelá osoba svým vzezřením ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod redhaven 16. 6. 2019 15:49

Musím pochválit novou možnost rychlé platby v mobil bank. QR kodem, nevím kolik dalších bank nabízí?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod e-osobne 16. 6. 2019 18:49

Skoro vsechny. ;-)
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 6. 2019 19:24

Platba QR kodem u RB neni zadna novinka (to jsi trochu zaspal)
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod komit 17. 6. 2019 16:15

7/19 končí platnost mé kk Life u RB.
U RB mám také Mall kk.
Kk Life nemá RB v nabídce,co mi nabídne RB místo kk Life?

Neví někdo?
komit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lafayette16 17. 6. 2019 16:27

Předpokládám, že normálně Life obnoví.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod hopo.hopo 17. 6. 2019 17:14

Co tu někdo psal, tak místo KK Billa, která už taky není v nabídce, vydávají při obnovení KK Style. U KK Life to bude třeba stejné. Nepočítal bych s tím, že to obnoví jako Life, když už není v nabídce. Ale jistější, než spekulace tady na fóru, bude zavolat infolinku.
hopo.hopo
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Pavelxz 17. 6. 2019 17:24

KK Life, která expirovala 06/2019, mně automaticky, bez jakékoliv interakce se mnou, obnovili jako Life, včetně dvou dodatkových karet a dvou bezkontaktních nálepek.
Pavelxz
Návštěvník

Odeslat příspěvekod barnyss 17. 6. 2019 17:28

Mám dodatkovou kartu a nálepku Life s platností končící tento měsíc a obdržel jsem obě nové Life.
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod komit 17. 6. 2019 19:16

Ok,kdyby to bylo jinak tak se ozvu.
Díky všem
komit
Návštěvník

Odeslat příspěvekod čulibrk 17. 6. 2019 21:36

Skončila někomu teď nedávno KK Billa? Jakou novou KK vydali. Mě končí KK Billa na konci roku a tak přemýšlím, jestli nezkusit požádat o převydáni na KK Life.
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 17. 6. 2019 21:57

To fungovalo u Citi Bank, ne RB. ;-)
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 6. 2019 08:34

Pavelxz píše:KK Life, která expirovala 06/2019, mně automaticky, bez jakékoliv interakce se mnou, obnovili jako Life, včetně dvou dodatkových karet a dvou bezkontaktních nálepek.

Mám to úplně stejně - konec RB Life 5/2019, rovnou zaslaná nová Life, také bez interakce :-)

-- 18. 6. 2019 10:35 --

čulibrk píše:Skončila někomu teď nedávno KK Billa? Jakou novou KK vydali. Mě končí KK Billa na konci roku a tak přemýšlím, jestli nezkusit požádat o převydáni na KK Life.

U RB tohle opravdu nejde (bohužel).
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod revol 20. 6. 2019 14:32

Tak jsem obdržel konečný výpis z Mall kreditky a naúčtovali mi tam 2000 za Mall, že mám uhradit. Stalo se to někomu? Koukám na výpisy a první je za období od 18.5.2018 a poslední výpis mi přišel teď k 20.6., je to jejich chyba ne? Už jsem tam volal a dají mi vědět.
revol
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků