mBank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod DrumSession 17. 6. 2019 16:32

Debetní karta k účtu mKonto a mKonto #navlastnitriko Svět
Už jste pouili mKartu Svět? A jak co nejefektivněji s ní zaplatit v zahraničí, aby byly splněny podmínky promoakce?
PENÍZE nebo nepočitatelná LÁSKA ? ŠTĚSTÍ spočívá vědět to, co si vybrat
Nesmíte se bááát a na hlavu si nechat s... Takže? Musíte se ptááát !!
DrumSession
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hannys85 19. 6. 2019 10:29

V internetovém bankovnictví, nemilá zpráva ohledně snížení vratek :-(

Od 1. 7. 2019 dojde u kreditní karty mKreditka e-Shop ke snížení odměn z 2 % na 1 % u internetových plateb. Nadále však můžete získat měsíčně až 200 Kč.

Od 1. 7. 2019 dojde u kreditní karty mKreditka Plus ke snížení odměn z 1 % na 0,5 % z plateb. Nadále však můžete získat měsíčně až 200 Kč.

S kterou kreditní kartou půjde od 1.7.2019 získat při platbě na internetu více než 1% (na vše, nemyslím monetu) ?...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Schwarzie 19. 6. 2019 10:31

RB Mall 2% zahraničí, internet
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 6. 2019 10:58

jj, já věděl, proč MALLku nerušit!
ale je otázka, jak dlouho to ještě RB bude držet :hm
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mojmax 19. 6. 2019 11:46

Tak to je tedy nemilé. :-(
mojmax
Diskutér

Odeslat příspěvekod mareka 19. 6. 2019 12:07

Potvrzuji že právě dorazil mail:
Vážený kliente,
od 1. 7. 2019 dojde u kreditní karty mKreditka e-Shop ke snížení odměn z 2 % na 1 % u internetových plateb. Nadále však můžete získat měsíčně až 200 Kč.
Všechny ostatní výhody zůstávají stejné a mKreditka e-Shop je stále jednou z karet s nejvyšší odměnou na trhu.
mareka
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hannys85 19. 6. 2019 12:31

Nejhorší je, že já jsem si zvykl platit přes google pay a jediná 1% vracecí kreditka (nepočítám KB a pojištění) byla ta od mbank. Používal jsem na placení i twisto a pak platil vyúčtování eshopk kreditkou. Vidím, že teď obě věci padnou a já budu používat asi už jen hello kreditku na placení v obchodech a na net si asi budu muset zařídit RB kreditku, jenže tam chtějí měsíční poplatek a vratka co si pamatuji byla po 500 Kč..
Kromě mbank (která teď padne)neexistuje momentálně žádná jiná alespoň 1% kreditka, která by šla přiřadit pod google pay a neplatil by se za ní měsíční poplatek, že ? Respektive poplatek třeba byl, ale šlo se ho zbavit při útratě nad určitou částku..On třeba Home Credit má 1% vracecí kreditku, dá se navázat na google pay, ale je tam poplatek 59 Kč měsíčně a nedá se ho zbavit (tuším, že akorát Home Credit měl možnost si cca 3-6x požádat o storno poplatku za vedení,co si pamatuji)...
hannys85
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ROlda78 19. 6. 2019 12:33

:?: a co Twisto + RB Mall
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 19. 6. 2019 12:41

Jak je hezké mít 2x Hellbank. Tak tedy Plusku i eShop ukončíme, když tam jsou ta obratová kriteria.
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 19. 6. 2019 12:56

Twisto nema Google Pay a o ten mu myslim slo...
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod octaviampi 19. 6. 2019 13:10

I když teď přemýšlím, jestli bych se neunáhlil. Není náhodou Curva platba v zahraničí?
octaviampi
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 19. 6. 2019 13:22

pro mB Plus není, musí to být platba v zahraniční měně
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jir.vesely 19. 6. 2019 13:38

Jsem na tom stejně. Používal jsem hello kreditku, ale protože nemá apple pay, tak jsem si zařídil ještě mbank. Tohle není dobrá zpráva... Ale asi to přežiju.
jir.vesely
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Alfréd z hor 19. 6. 2019 14:52

Já bych řekl, že jen pokračuje již dávno nastolený tradiční mTrend ... vše u mBank se stává postupem času a s dalšími inovacemi nepoužitelné až k úplné nepoužitelnosti ... Tak ještě že bude eMax jako za starých dobrých časů za 3% ... :D :D :D 8-P
Alfréd z hor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 19. 6. 2019 19:03

To jako fakt?
e-osobne
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků