Kreditní karty Raiffeisenbank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Mimonik 20. 6. 2019 14:35

Bonus z CRV funguje.
Mimonik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 20. 6. 2019 14:35

Ono to vypadá, že chtějí vrátit bonus, protože si myslí, žes nesplnil podmínky. Nevím, jak přesně zněly podmínky, když jsi uzavíral. Moc bych se nedivil, žes vypověděl o měsíc dřív.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 6. 2019 14:52

Myslím si to co píše i drkarel. Vůbec nejde o to za kdy je první a poslední výpis, pravidla ale nedovolují kartu VYPOVĚDĚT dřív jak 12 měsíců od její AKTIVACE. Z toho co píšeš to sice vypadá že karta "žije" nyní už těch 12 měsíců, ale že výpověď mohla být datována dřív. A pokud tvá výpověď přišla třeba i o jediný den dřív jak 12 měsíců od aktivace karty první platbou, budeš mít smůlu.
Mohla ale samosebou chybovat i RB. Mě se také stalo, že poplatek 50 Kč co u Mall karty první 3 měsíce promíjejí mi třetí měsíc už naúčtovali. V reklamačním řízení se mi omluvili s tím, že systém tu slevu ukončil jeden den před třetím výpisem (přesně 3 měsíce od počátečního data prvního výpisu), že se to prý stane, když první výpis je předsunut kvůli víkendu a další 2 měsíce od něj už jsou mimo neplacené období. Mají zkrátka datumové mechanismy divné :). U tebe je to jasné, datum v dopise výpovědi a datum aktivace karty, jejich rozdíl je klíč k tomu zda 2000 Kč vracet.
Naposledy upravil minarjo dne 20. 6. 2019 14:57, celkově upraveno 2
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod revol 20. 6. 2019 14:53

Taky se toho bojím. Ale na webu mají že nesmím vypovědět během 12ti měsíců, což jsem neudělal. Na info lince mi řekla, že to je špatně a reklamuje to, ale nějak jí nevěřím, protože mi řekla že k aktivaci došlo už v dubnu a to se mi úplně nezdá. No tak uvidíme:)
revol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jenda_s 20. 6. 2019 14:53

Mimonik píše:Bonus z CRV funguje.


jen z platby přes CRV nebo i za výběr z bankomatu?
jenda_s
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 20. 6. 2019 14:58

Jendo, o tom jsem zde dlouze psal v pátek 14.6., kdy jsem dostal výpis (první po umožnění registrace mé Mall karty do Curve). Nyní (zatím) bonus je i za výběr z ATM skrz Curve, minimálně skrz bankomaty ČSOB, kde jsem to 2x zkoušel (samosebou je třeba myslet na FUP Curve, tj. že podkladovou kreditkou bez poplatku 2% lze vybrat z ATM max. ekvivalent 200 GBP měsíčně) - více v mém příspěvku z 14.6. zde o 2 stránky zpět.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 6. 2019 18:21

Bonus z CRV fungoval vždy ;-) Jen ty platby nějakou dobu nešly. Zatím je tedy zařízlý jen MCC alá Revolut a spol. (6012). A na poště jsem platil 160 Kč, zdá se, že i z této platby je bonus, takže to jen tak, kdyby se to někomu hodilo...
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod revol 30. 6. 2019 12:20

minarjo píše:Myslím si to co píše i drkarel. Vůbec nejde o to za kdy je první a poslední výpis, pravidla ale nedovolují kartu VYPOVĚDĚT dřív jak 12 měsíců od její AKTIVACE. Z toho co píšeš to sice vypadá že karta "žije" nyní už těch 12 měsíců, ale že výpověď mohla být datována dřív. A pokud tvá výpověď přišla třeba i o jediný den dřív jak 12 měsíců od aktivace karty první platbou, budeš mít smůlu.
Mohla ale samosebou chybovat i RB. Mě se také stalo, že poplatek 50 Kč co u Mall karty první 3 měsíce promíjejí mi třetí měsíc už naúčtovali. V reklamačním řízení se mi omluvili s tím, že systém tu slevu ukončil jeden den před třetím výpisem (přesně 3 měsíce od počátečního data prvního výpisu), že se to prý stane, když první výpis je předsunut kvůli víkendu a další 2 měsíce od něj už jsou mimo neplacené období. Mají zkrátka datumové mechanismy divné :). U tebe je to jasné, datum v dopise výpovědi a datum aktivace karty, jejich rozdíl je klíč k tomu zda 2000 Kč vracet.
uff, teď přišla sms že se omlouvají a 2k vracejí. Ale moc jsem s tím nepočítal, první platba byla 18.5. A výpověď jsem dal 29.4. , počítal jsem totiž i s tím měsícem výpovědní lhůty.
revol
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 7. 2019 06:19

Je na Mall kartě aktuálně uplatňován nějaký transakční limit? Projde platba 60k na při nižším rámci? Díky
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 7. 2019 10:12

Nevím jak Mall, ale Life se chová stále stejně - lze zaplatit více než rámec, když je přebito.
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod minarjo 16. 7. 2019 08:02

Ti co čtou vlákno Paysend s nejen mými detaily v něm to už vědí, ale tematicky to sdělím i sem formou jednoduché rovnice:
RB Mall kreditka+Paysend+MasterCard Moneysend = +2% :)
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 7. 2019 12:30

Za vrácenou platbu na kreditku Rajfka bonus zase odečítá? Nebo to bere jako splátku a bonus nechá být?
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod Dr.D 18. 7. 2019 12:35

Odečítá.
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 18. 7. 2019 12:36

odečítá, potísící a poprvé.. občas v tom mám taky hokej
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lafayette16 18. 7. 2019 12:41

Díky!
Lafayette16
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků