Revolut

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 17. 6. 2019 21:16

Mně týden zpět platba z Curve Commercial s RB prošla. Nehledal jsem za tím víc, než že potřebuji dobít RV.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 18. 6. 2019 21:47

asi jste si všimli hlášky v aplikaci - top-up issues. Jen aby to někomu neudělalo čáru přes rozpočet
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 19. 6. 2019 19:10

Ne. Co to ma znamenat?
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 19. 6. 2019 19:51

psali že mají nějaké problemy a nelze dobíjet kartu. Zkusit to uživatel mohl myslím přes Googlepay a pod. Ale už to nesvítí a nejspíš to bude pořešené.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod retron 21. 6. 2019 17:23

opět nabídli akci na Metal, tak kdyby měl někdo zájem o Revolut napište mi zprávu
retron
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod čulibrk 21. 6. 2019 20:34

Standardně mi to ukazuje, že je Metal za 299 Kč/měsíc. U tebe by to bylo levnější a na jak dlouho?
čulibrk
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.D 21. 6. 2019 21:31

To jsi špatně pochopil, on nahání nové ovečky a za odměnu dostane Metal na rok zadarmo :-)
Dr.D
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 25. 6. 2019 15:00

nevíte co stojí přidání dalšího člověka k cestovnímu pojištění, které je součástí vyšších programů Revolut? V aplikaci vidím možnost "Upgradovat krytí / Přidat spolucestujícího", ale rád bych předem věděl, co mě to bude stát. Zkoušel jsem hledat v nápovědě na webu a v odkazovaných podmínkách, ale ceny jsem neviděl. Vše je jen hodně obecné.
Jde teď jen o týden v Rakousku autem, jde určitě uzavřít za pár peněz standardní rodinná pojistka třeba u AXA, ale když už tu možnost u Revolutu mám, zajímalo by mě, jestli by mělo smysl ji využít. Limit 15 mil. liber zní krásně, spoluúčast už tak super není a o pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu jsem zatím zmínku neviděl, ale ty dlouhé anglické podmínky ještě přelouskané podrobně nemám.

Jak vnímáte pojištění cesty u Revolutu a spolehli byste se na cestě jen na něj?
Mohl bych to dát do vlákna cestovní pojištění, ale tady by spíš mohly být konkrétní zkušenosti nebo věcné názory. Díky.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 29. 6. 2019 05:01

k pojištění - odpovědnost tam skutečně není, u ročního plánu Metal lze přidat další pojištěné jen na celou dobu platnosti programu. Po přidání je 14 dní na jejich bezplatné odebrání pokud se pojištění neaktivuje výjezdem do zahraničí dřív, pak už to nejde.
Po přidání dalších cestujících se nejprve zobrazí cena a pak teprve potvrzení. Na děcko kolem 8 let to spočítalo na zbývajících asi 11 měsíců cenu cca 240 Kč, na dospělého kolem 800 Kč.

-- 29. 6. 2019 06:04 --

jinak mi přistála v aplikaci nabídka omezená na 14 dní, kde nový uživatel dostane kromě karty zdarma ještě 125 Kč, stejně jako doporučující.
V profilu nebo SZ promo Revolut 700Kč, SkipPay 500Kč, AliExpress US $19, Raiff. 300Kč ...
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod Lubos87 2. 7. 2019 12:43

Mám zajímavou zkušenost s dobíjením peněz na Revolut. Dnes jsem si dobíjel 5000kč a až zpětně jsem si uvědomil, že jsem špatně zadal CVV/CVC kod. Kupodivu mi to částku normálně dobilo a z účtu u mé banky strhlo. Zkusil jsem to tedy ještě dvakrát se záměrně špatně zadaným kodem a pokaždé mi to částku dobilo. Nevím, jestli je to chybou na straně Revolutu, banky nebo mastercardu, ale docela mě to zaskočilo.

p.s. dnes odjíždím narychlo na Ukrajinu bez vyměněné hotovosti. Nemáte někdo čerstvé zkušenosti, jestli se v nějakém bankomatu dá vybrat bez poplatku?

Děkuji
Lubos87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 7. 2019 14:13

Byl jsem tam před rokem a pak před delší dobou a žádný bankomat si tehdy neúčtoval poplatek.
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremantle 2. 7. 2019 14:46

Vloni na letišti v Boryspilu požadoval poplatek za výběr naopak každý bankomat v příletové hale...
fremantle
Inventář

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 2. 7. 2019 14:55

pravda, na letišti jsem nevybíral
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 2. 7. 2019 20:55

Lubos87 píše:Mám zajímavou zkušenost s dobíjením peněz na Revolut. Dnes jsem si dobíjel 5000kč a až zpětně jsem si uvědomil, že jsem špatně zadal CVV/CVC kod. Kupodivu mi to částku normálně dobilo...


Evidentně jsi danou kartou nepoužil k dobití Revolut poprvé, tím to je. Sice neznám přesné mechanismy, ale vím, že Revolut si karty po jejich prvním (nebo možná až druhém, třetím, nevím přesně) použití ukládá, a při dalších použitích používá už mechanismus předautorizace, nikoliv klasické jednorázové online platby (proto je po zadání částky zapamatovanou kartou už dobito "ihned", bez online ověřování). A stržení částky hned po předautorizaci už žádný CVC přeci nepotřebuje (proto na jeho zadání nezáleží). To je jako když máš zapamatovanou kartou u některých českých eshopů, nebo třeba u Twisto. Že formulář Revolut kolonku pro CVC obsahuje je proto, že když bys náhodou zadával pro dobití novou kartu, kterou Revolut ještě nezná, pak by samosebou CVC byl ověřován klasickou online platbou. Tedy nejde ani o chybu Revolut, ani chybu MC, ale vlastnost běžná u zapamatovaných karet, že plná online autorizace s CVC je jen při prvním použití karty.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod jan23 5. 7. 2019 20:33

Ahoj, dnes jsem platil cca 50Eur, ale na Eur účtu jsem měl asi 30. Očekával jsem, že se Eur účet sníží na nula a zbytek se snění z Czk účtu.
K mému překvapení se provedla směna celé částky z Czk. Prosím je toto vlastnost Revolutu nebo to lze přenastavit? Děkuji
jan23
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků