Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 6. 2019 05:42

Pokud na sběrný účet HB přijde splátka nejpozději tuto středu (tedy z jiné banky odeslání buď dnes odpoledne nebo zítra dopoledne dle času D+0 dané banky), je jisté že se to stihne včas (středa na sběrném účtu, čtvrtek zaúčtování transakce ke kreditce dle VS a tedy pro generování poplatků/úroků v noci na pátek coby poslední pracovní den měsíce to už bude ok splacené, v pátek po ránu se to projeví i na zůstatku v online bankovnictví). Někdy je tento proces o den rychlejší (tedy co dojde na sběrný účet ve středu se na zůstatku projeví už během čtvrtka), ale na to nelze spoléhat vždy, toto zrychlení o den v rámci testování náhodně vypínají a zapínají i několikrát během měsíce.
Naposledy upravil minarjo dne 25. 6. 2019 08:10, celkově upraveno 1
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Suky. 25. 6. 2019 06:06

Teď jste to někde probírali tak pro zajímavost - navýšili mi kreditní limit bez jakéhokoliv varování/upozornění (či žádosti) z 60 kKč na 90 kKč...
Suky.
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod minarjo 25. 6. 2019 06:51

Suky, to je normální, tak to dělá většina úvěrových společností a povolují jim to často i podmínky. Mně třeba teď před pár dny Twisto navýšilo limit na dvojnásobek s tím, že to mohu emailem odvolat. U Hello bank je to podobné: pro případné snížení limitu (kdykoliv, nejen když ho navýší) jim stačí napsat email (se svými údaji a VS úvěrového účtu) a sníží ho obratem.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Schwarzie 25. 6. 2019 06:59

Ja jsem ZADAVAL platbu na kreditku v nedeli, takze ODESLA v pondeli brzo rano a dnes uz ji v aplikaci vidim na kreditce pripsanou.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kolem.jdouci 25. 6. 2019 07:09

Tomáš Marný píše:Vokolo.pajdajici, pročti si tu diskuzi znovu a pro sichr 3x, možná pochopíš, že mně žádný úrok naúčtován nebyl... Ale spíš to nepochopíš, tak spi sladce dál.


Fakt nebyl?
Tomáš Marný píše:Takže jsem měl asi vlčí mhu... BTW k odborníkům z HB: na posledním výpise jsem měl naúčtováno pár haléřů úrok, ačkoliv jsem měl celou splátku zaplacenou nejen do konce bezúročného období, ale do konce předchozího měsíce. Dostalo se mně velmi "logické" odpovědi, že je to proto, že jsem zrušil jednu objednávku a byly mně za ni vráceny peníze. Na svoji reakci, že v tom nevidím žádnou souvislost s úroky, čekám odpověď už týden.
Kolem.jdouci
Nadšenec

Odeslat příspěvekod drkarel 25. 6. 2019 09:38

Nomen omen. :D
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod Zedna1 25. 6. 2019 10:37

evelista píše:tak uz prichazej vyhry v kole stesti, me pristalo 200,-kc. dik hb. :)


Prosim o upresneni. To ti uz dosla poukazka na nakup do Kauflandu nebo penize v hotovosti na ucet?
Mne mela prijit poukazka na nakup a zatim stale nic.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 25. 6. 2019 13:48

prislo 200kc na bezny ucet, me spis zajima zda ti prijde neco postou nebo to poslou jako pdfko, protoze v rodine cekame jeste na ten voucher taky.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod barnyss 25. 6. 2019 17:21

Dneska jsem si šel na poštu vyzvednout dopisy, které mi přišly na dobírku (3x 50tis.) a do konce otvírací doby jim nefungovaly platby kartou, ach jo .. když to vyzvednu zítra, tak už asi nestihnu "kapříky" :-S
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 25. 6. 2019 18:42

Me jsi jim rict, at restartuji terminal.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod barnyss 25. 6. 2019 21:00

To dělali asi 3x, nefungovalo to celou dobu na žádné přepážce
barnyss
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wetherek 26. 6. 2019 10:29

Zedna1 píše:
evelista píše:tak uz prichazej vyhry v kole stesti, me pristalo 200,-kc. dik hb. :)


Prosim o upresneni. To ti uz dosla poukazka na nakup do Kauflandu nebo penize v hotovosti na ucet?
Mne mela prijit poukazka na nakup a zatim stale nic.


Právě mi došel emailem kód, který se zada na webovkach hello darek.cz, vyplní se adresa pro doručení a poukázka prý přijde poštou.
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 6. 2019 11:40

Také mi přišel kód mailem
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redhaven 26. 6. 2019 12:42

Me nic do mailu nedoslo, to chodi kody kuponu slevy jen tem co tocili hello kolem?
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 26. 6. 2019 13:52

No samozřejmě, co sis vytočil, to ti přijde
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků