MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod doonio 28. 6. 2019 14:29

Kolik humbuku dokáže udělat taková nabídka na "bezkonkurenční" úrok 2%pa!!! Jako spořák dobrý, ale nechat tam viset milion třeba rok...Sorry jako! jsou lepší investice :-D
doonio
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JakubAsgard 28. 6. 2019 14:44

e-osobne píše:
Schwarzie píše:To jsem tam mel vcera, kdyz jsem zrusil Sporeni 1. Taky jsem nemel moznost zalozit novy sporici ucet.

Hmm, tak to byla chyba, ze jsem dnes rano rusil S1, nemam tak v IB moznost zalozit online S2. :'(


Ono to zmizí a pak to půjde, měl jsem to stejné.
JakubAsgard
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wetherek 28. 6. 2019 14:50

wit.cz píše:Už je to i přepsáno a příchozí platby připsány :-)

Zakládali jste přímo on-line nebo jako klienti Monety? Mám u nich kreditku a když dám v IB založit SÚ tak mi to vyskočí do přihlášení, přihlásím se a nikde nic, jsem zase v IB, dám spořák a zase mě to vykopne na přihlášení. Blondýna nejsem, takže potřetí jsem to už nezkoušel ...
wetherek
Návštěvník

Odeslat příspěvekod wit.cz 28. 6. 2019 14:51

A1rh- píše:
wit.cz píše:Už je to i přepsáno a příchozí platby připsány :-)

Moneta už umí okamžité platby? Nebo jsi jen přesouval z jiného SU? Také založeno, všude 2%.

Přesouval jsem z HB a Creditas v 11:59, obě platby už jsou připsány v MMB.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 28. 6. 2019 15:20

doonio píše:Kolik humbuku dokáže udělat taková nabídka na "bezkonkurenční" úrok 2%pa!!! Jako spořák dobrý, ale nechat tam viset milion třeba rok...Sorry jako! jsou lepší investice :-D

Tady nikdo o rizikove investice nestoji, chceme jen v klidu a bezpeci sporit.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Schwarzie 28. 6. 2019 15:35

e-osobne píše:Tady nikdo o rizikove investice nestoji, chceme jen v klidu a bezpeci sporit.

Presne tak :-)
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 6. 2019 17:12

nebezi nejaka akce na doporuceni u monety?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod sirius1983 28. 6. 2019 17:39

Neběží. Jen při současném založení běžného účtu dostane člověk 1000 Kč...
sirius1983
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 28. 6. 2019 18:14

Schwarzie píše:
e-osobne píše:Tady nikdo o rizikove investice nestoji, chceme jen v klidu a bezpeci sporit.

Presne tak :-)


Přesně tak, už jsem to založil a poslal 3 kačky, takže v pondělí bude účet aktivní a mohu tam poslat větší obnos když nabízí krásná 2%.
Otázka, co udělají ostatní banky, jako Richee, Trinity apod...V každém případě je to jedno, dá se jednoduše přelévat tam, kde je to výhodnější
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 6. 2019 18:18

to snad skončilo (1000 Kč za účet Tom) už na konci dubna nebo května, ne? Díval jsem se pár dní zpět a našel jen tuto informaci. Já už byl klient (dnes jsem rušil stařičký SU Génius) tak bych to využít nemohl, ale na někoho bych ho založil.
A1rh-
Diskutér

Odeslat příspěvekod evelista 28. 6. 2019 18:44

zkousel jsem najit podmínky z února zda to je uplne pro nove lidi, ci aspoň to dali ze napr v minulem celem roce nebyli o monety s zadnou slouzbou.
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peter23p 28. 6. 2019 18:53

ta akce bohužel skončila v květnu
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod MirekM. 28. 6. 2019 19:26

e-osobne píše:
Schwarzie píše:To jsem tam mel vcera, kdyz jsem zrusil Sporeni 1. Taky jsem nemel moznost zalozit novy sporici ucet.

Hmm, tak to byla chyba, ze jsem dnes rano rusil S1, nemam tak v IB moznost zalozit online S2. :'(

Nezoufej, dopadl jsem dnes naprosto stejně ... :-)
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod sirius1983 28. 6. 2019 20:06

doonio píše:Kolik humbuku dokáže udělat taková nabídka na "bezkonkurenční" úrok 2%pa!!! Jako spořák dobrý, ale nechat tam viset milion třeba rok...Sorry jako! jsou lepší investice :-D


Na tomto fóru nemůžeš hledat zájem diskutujících o nějaké větší výnosy (a tedy i rizika). Taky se jede na desetinky procent, cashbacky a bonusy za doporučení...:)
sirius1983
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PULPANM 28. 6. 2019 20:14

Tak když máš prostě třeba roční plat jako rezervu tak nechceš investovat příliš rizikově ale nechceš mít nulu na bú tak hledáš přesně tyto produkty a mně to přijde celkem zábavné hledání a zakládání a přesouvání apod.
Kdybych třwba před týdnem vyhrál jackpot 1,4 miliardy tak bych třeba okamžitě monetu nezakládal, i když, proč, baví mne to. Měl bych ale asi víc na výběr a mohl jít do rizika
PULPANM
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků