Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Zedna1 26. 6. 2019 14:03

Take mi dnes emailem prisla ta poukazka do Kauflandu.
Zedňa
Zedna1
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ROlda78 27. 6. 2019 12:45

údajně již 4 funkční bankomaty, viz https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... ndex2.html
moc se mi to nezdá, ale jelikož to nemají být vkladomaty, tak to stejně nevyužiju
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MirekM. 27. 6. 2019 19:50

Zedna1 píše:Take mi dnes emailem prisla ta poukazka do Kauflandu.

Mně také.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod Schwarzie 28. 6. 2019 19:15

Jsem zvedavy, jestli HB zareaguje na novy sporak Monety 2% do 1mil. bez podminek. Me penize jdou z HB do Monety...
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod minarjo 28. 6. 2019 21:08

@Schwarzie:
Zatím ne, více v diskusi Hello spolu zde:
https://spolu.hellobank.cz/vse-k-nasim- ... #post40744
Souhlasím s tím co tam píše Muf: o přelétavé "motýlí" klienty banky nemají důvod mít zájem, jde jim o ty stabilní.
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 28. 6. 2019 21:21

lol, tak to je dobry for.
A co byla akce kolo stesti pro nove klienty? To bylo zamerene ciste na neklienty bank, kteri zili s cashem pod polstarem?
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 28. 6. 2019 22:10

To je teda demagogie ze strany Terky. Jak mate klienty, kteri si neumi sehnat relevantni info. Osobne nechapu, proc bych mel nechat penize v HB, kdyz mi Moneta, ktere taky verim, nabizi vic.
Naposledy upravil Schwarzie dne 29. 6. 2019 06:10, celkově upraveno 1
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fc70 28. 6. 2019 22:56

To není žádná demagogie - každá banka se opravdu musí rozhodnout, jestli bude mít jeden spořák s jednou sazbou, nebo spoustu různých s různými sazbami podle toho, kdy si ho klient založil, a na Monetě je zrovna vidět, jak to dopadne: 15! různých spořicích účtů v úrokovém lístku, a TV, které mají po revolvingu (tj. pro klienty, co si to nehlídají) sazbu 0,01%, a bez něj až 1,5%.

Banka, která má pro všechny jednu sazbu, ji asi bude mít nižší (protože zvýšení ji stojí víc), ale klienti můžou nechat peníze ležet a často bude aspoň neurážlivá (jako Air Bank, HB).

Banka, která má pro každou sazbu nový účet, může mít ty nové špičkové, ale když si na to člověk nedá pozor, za chvíli má sazbu jen k naštvání.

Klienty jako my, co by i každý týden přesouvali peníze do banky s vyšším úročením, žádná banka zas tak moc nechce - když už je má, tak jim hodně platí, a může o ně najednou třeba v průběhu týdne o všechny přijít; lákat takové klienty je tak trochu sebevražda nebo projev zoufalství.
fc70
Přeborník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 29. 6. 2019 05:56

Ja jsem myslel ta nepravdiva Tercina vyjadreni o zvyhodnovani novych klientu a penalizovani stavajicich... Jinak souhlasim, ze bankam se nezamlouvaji klienti, co furt presouvaji penize, ale mne se zase nezamlouvaji banky, co maji nizke uroky. Takze se podle toho chovam.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 6. 2019 06:10

Plky o věrnosti ve vztahu s korporací si Terezka může zasunout někam. Kdyby napsala férově, že o zvýšení v tuto chvíli neuvažují, tak by udělala lépe.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 29. 6. 2019 06:22

Presne tak.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod e-osobne 29. 6. 2019 08:18

Jedine, co je muze nakopnout, je citelny narazovy odliv vkladu klientu jinam. To treba klienti CS, CSOB a KB nikdy neudelaji, protoze jsou lini a hloupi, proto si muzou tyhle banky dovolit nizke uroky.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod drkarel 29. 6. 2019 08:21

… nebo mají dost peněz od korporací, obcí … ?
drkarel
Inventář

Odeslat příspěvekod slavo963 29. 6. 2019 08:42

Jenom pro info, ve ctvrtek,27.6., jsem poslal z HB uctu penize na HB kreditku, dnes se zobrazila v IB s datem 27.6 jako splatka kreditniho uctu a 28.6 jako datum zauctovani.
Prepokladam, ze datum relevatni k odpusteni poplatku je datum zauctovani? By me zajimalo, jak by to bylo, kdyvy splatka byla 30.6 a datum zauctovani 1.7.
slavo963
Přeborník

Odeslat příspěvekod evelista 29. 6. 2019 09:55

neodpovedel sis ve tvem textu?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků