MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 1. 7. 2019 07:49

Stepano: Chrome. Doplňky pro blokování někdy nestačí jen vypnout, musí se úplně deaktivovat. Ale nevím, jestli to může být tím.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod filas81 1. 7. 2019 08:02

k té KK Smart a vratce z Tesco benzínky - funguje to, stejně tak Makro (Globus jsem nezkoušel, ale určitě to bude stejné)
filas81
Nadšenec

Odeslat příspěvekod PULPANM 1. 7. 2019 08:16

Tak na info lince ani na FB mi v pátek ani o víkendu neporadili, prý nemohou v systému nějak propojit datum založení účtu takže mi nemohou poslat přihlašovací údaje.
Napsal jsem jim teď, ať se na účet podívají, že by měla (už teď myslím) na účet dorazit platba 3 Kč z registrovaného účtu, který jsem uvedl při zakládání sú.
Tak jsem zvědavý, jak tohle nakonec dopadne

PULPANM píše:Ahoj po zakožení online přišel vám tento email?
Na FB mi sdělili, že se nic posíkat nemusí a účet je aktivní hned

Dobrý den,
máme radost, že jste si založil/a spořicí účet Spoříto u MONETA Money Bank!
Abyste svůj nový účet mohl/a začít používat, pošlete si na něj 3 Kč z Vašeho stávajícího účtu. Tím se nový účet aktivuje.
Jakmile budou peníze na účet připsány, pošleme Vám SMS a Vy můžete svůj nový účet začít naplno využívat.
Takže:
z Vašeho účtu číslo: 2****001/5500
na Váš nový účet číslo: /0600
pošlete částku: 3 Kč
nejpozději do: 12.07.2019
A bude to hotové!
S přáním hezkého dne
Vaše MONETA Money Bank
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod ROlda78 1. 7. 2019 08:33

Abychom mohli odměny poskytovat i nadále, musíme, ač neradi, přistoupit k úpravě. Místo dosavadních 5 % u Smart balíčků budeme nově vracet nazpět 3 %. (od 1.9., maximální výše odměny však zůstává stejná)
O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak. Jan Werich
ROlda78
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 7. 2019 08:40

Když u Monety nic nemám a běžný účet další nepotřebuji je lepší založit jen Spoříto nebo TOM a k němu Spoření 2?
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pajkyt 1. 7. 2019 08:44

MirekM. píše:SÚ 1 zrušen v pátek odpoledne, 200 Kč ihned převedeny systémem na určený BÚ v Monetě. SÚ 2 založen v sobotu dopoledne, v sobotu večer převedeny 200,něco Kč z BÚ v Monetě na SÚ 2. Transakce provedena (disponibilní zůstatek je 0,něco Kč) jen zobrazený datum provedení u BÚ a SÚ 2 je až 1. 7.


Je nutné stávající SÚ 1 rušit? Raději bych si ho nechal, kdyby úroky snižovali na SÚ 2, tak by se mohl ještě hodit. Předpokládám, že rušení je možné pouze na pobočce.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 7. 2019 08:55

https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... 062019.pdf
6. Pro každého Klienta může být Bankou zřízen pouze jeden Spořicí účet, který je veden pouze v českých korunách.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 1. 7. 2019 08:59

Myšpulíne, to platí pro jeden konkrétní typ spořícího účtu. Mám založen a veden SÚ1 i SÚ2.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 1. 7. 2019 09:05

Aha, ono to z té formulace není tak úplně jasné, když ten název tam není uveden přesně s číslovkou.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod Pajkyt 1. 7. 2019 09:17

Místo dosavadních 5 % u Smart balíčků budou nově vracet nazpět 3 %. Bohužel tedy u všech balíčků.
Pajkyt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MirekM. 1. 7. 2019 09:53

Pajkyt píše:
MirekM. píše:SÚ 1 zrušen v pátek odpoledne, 200 Kč ihned převedeny systémem na určený BÚ v Monetě. SÚ 2 založen v sobotu dopoledne, v sobotu večer převedeny 200,něco Kč z BÚ v Monetě na SÚ 2. Transakce provedena (disponibilní zůstatek je 0,něco Kč) jen zobrazený datum provedení u BÚ a SÚ 2 je až 1. 7.


Je nutné stávající SÚ 1 rušit? Raději bych si ho nechal, kdyby úroky snižovali na SÚ 2, tak by se mohl ještě hodit. Předpokládám, že rušení je možné pouze na pobočce.

Rušení SÚ přes IB: několik kliknutí a zadání co se zbytkem na SÚ a je účet zrušen.
MirekM.
Diskutér

Odeslat příspěvekod penav 1. 7. 2019 10:14

Chci se přihlásit do IB po založení Spoříto (nejsem klient, tudíž založeno přes web ne z IB), při zakládání nešla stáhnout smlouva (bylo uvedeno, že jde získat v IB), teď přišlo přes SMS heslo, ID pro přihlášení ale není nikde uvedeno, jde ID někde najít nebo musím kontaktovat banku ?
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod funkcorp 1. 7. 2019 11:36

ID posílají separátně v mailu .
funkcorp
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlazy 1. 7. 2019 11:45

drkarel píše:vlazy: A co je následující pracovní den po 30.6.2019? Dokážeš tam dostat peníze dříve?
Ale nikde není uvedené kdy ten následující pracovní den (ráno, dopoledne, odpoledne, večer). Pokud by peníze přišly ráno nebo dopoledne a ten SÚ Spoření 2 by byl zprovozněn (aktivován) až odpoledne tak by to systém mohl vyhodnotit, že to přišlo na neexistující číslo účtu a mohl by je nechat vrátit zpět. Nyní už je to ale jedno.

MirekM. píše:Vlazy neschízuj, včera jsem si poslal ze dvou bank nějaké drobné s dnešním datem splatnosti na SÚ 2 a dnes (pondělí) v 7:30 jedny drobné jsou již připsány na SÚ 2. :-)
Před 8 hod. připsány i druhé drobné ...
To se to dobře chytračí když už to máš ověřené. Proč jsi tam zasílal pouze nějaké drobné a ne hned více? Předpokládám, že ten spořák jsi nezakládal pouze kvůli nějakým drobným. Druhého kritizuješ a sám jsi asi nebyl jistý a proto jsi tam zaslal nejdříve raději pouze nějaké drobné na otestování.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod drkarel 1. 7. 2019 12:12

Nebyl si jistý, tak to otestoval. Co Ty? Zase si dávám vlazyban. :)
drkarel
Inventář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron