Hello bank! (pokračujte v tématu Česká spořitelna)

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod alfabetagama 30. 6. 2019 14:52

Cashback je u Alberta max.3000 Kc s podminkou cokoliv koupit a nic levnejsiho nez rohlik me nenapadlo.
S UCB to fungovalo uz asi od brezna v hyper a potom od dubna a kvetna i v super.
Porad tu akci prodluzovali, myslim od ledna 4x, treba to prodlouzi znovu od zitra.
Ale jestli to slo/jde i u AB nevim.
Kazdopadne na klasickou KK HB 1%vratku z 50k to samozrejme ani pres CRV ani jinak pouzit nejde.
S HB zvlastni akci na 4.tyden v cervnu to byl jen test, ze to klaplo ,jsem zjistil az vcera rano.
alfabetagama
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 30. 6. 2019 15:24

Asi jsi byl jediný, tak to prošlo. Jestli bude prodlužka a vrhnou se na to zdejší desítky a desítky supů...ihned to padne, z výběrů. V podmínkách je totiž jasně napsáno "jen z nákupu nad 300Kč", max. vratka 1000.
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 6. 2019 17:57

Existuje způsob, jak si dnes/zítra nabít HB kreditku, aby se dala v úterý použít? Dřív jak ve středu to předpokládám nejde.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Schwarzie 30. 6. 2019 20:25

Když teď zadáš příkaz k úhradě, tak by se to v úterý ráno mělo projevit na zůstatku kreditky. Má zkušenost z minulého týdne...
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 6. 2019 20:46

Ok, za pokus... Z které banky jsi zadával příkaz?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lenka_2 30. 6. 2019 23:12

V IB se zjevil výpis z kreditky za červen. Za dobití Cool karty se bonus nepřipsal, na druhou stranu se částka ani neúročila (při splacení před koncem měsíce). Za výběr z bankomatu přes Curvu se odměna připsala. V akci 10 % z nákupů v SM/HM se připsala odměna i za nákup dárkové poukázky v Kauflandu.
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod minarjo 30. 6. 2019 23:15

@wit:
Na bance odesílatele tolik nezáleží, D+0 už umí většina bank. To co popisuje Schwarzie, to je nový, v HB stále jen testovaný zrychlený režim (že zůstatek se navýší už druhý den ráno po obdržení splátky na sběrný účet). Bohužel spoléhat na to nelze, starý režim je o den pomalejší. Z mých zkušeností některé dny funguje starý, jiné nový, tak 50:50, uvidíš :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod Schwarzie 1. 7. 2019 08:48

Ja jsem posilal z RB.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 7. 2019 08:54

Tak uvidíme, dal jsem příkaz z Creditas, platba odešla... Ještě mě napadlo, jestli by nebylo rychlejší poslat peníze z jedné HB karty na vlastní druhou HB kreditku, když se jedná o stejný cetelemácký systém, ale testovat to nebudu.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dk1844 1. 7. 2019 10:28

Lenka_2 píše:V IB se zjevil výpis z kreditky za červen. Za dobití Cool karty se bonus nepřipsal, na druhou stranu se částka ani neúročila (při splacení před koncem měsíce). Za výběr z bankomatu přes Curvu se odměna připsala. V akci 10 % z nákupů v SM/HM se připsala odměna i za nákup dárkové poukázky v Kauflandu.


Ano, mam podobnou zkusenost - take se nepripsal drive funkcni bohus za dobiti Revolutu pres Curve. Jaka bude ted funkcni alternativa? "převeďmoudře".com (TW)? Ale tam bohuzel z te 500Kc odmeny zaplati clovek ~220Kc na poplatcich...
dk1844
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Schwarzie 1. 7. 2019 10:38

wit.cz píše:Tak uvidíme, dal jsem příkaz z Creditas, platba odešla... Ještě mě napadlo, jestli by nebylo rychlejší poslat peníze z jedné HB karty na vlastní druhou HB kreditku, když se jedná o stejný cetelemácký systém, ale testovat to nebudu.

Prevod z bezneho uctu HB na kreditku HB trva podle mych zkusenosti stejne dlouho jako prevod z jine banky.
Schwarzie
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 1. 7. 2019 10:58

Ano, protože to jsou dva odlišné systémy, které se k sobě chovají takto chovají. Ale v rámci pouze kreditního systému mezi dvěmi kreditkami... no kdo ví, někdy to vyzkouším :)
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alfabetagama 1. 7. 2019 13:18

Franklin píše:Hello Bank blokuje platby kartou na sazka.cz? Zůstatek i limit dostatečný, přesto

Transakce byla bohužel zamítnuta bankou, jelikož karta nemá povolené internetové transakce. Kontaktujte prosím svou banku pro povolení internetových transakcí na kartě.


Mám stejnou zkušenost, ani Tipsport se nedá KK HB dobíjet.
Přitom KK RB i mBank funguje ok.
Změna limitu (jak píše Minarjo) v IB nepomohla.
alfabetagama
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod e-osobne 1. 7. 2019 13:36

Ale mBank nedava bonus za sazkove kancelare ne? Ma to ve vylukach.
e-osobne
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod alfabetagama 1. 7. 2019 20:18

S mB jde sazku dobít, ale bez bonusu.
(Za ATM výběr přes CRV mi ale mB bonus dává, i když se tady psalo, že ne.)
Spíš mě ale překvapuje, žes dostal bonus za dobití sazky Mallkou.
alfabetagama
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků