Trinity Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod hacique 28. 6. 2019 10:26

Pri zakladani uctu jsem se na to vyslovene zeptal a bylo mi receno, ze zadny limit nemaji.
hacique
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 28. 6. 2019 14:56

Ladislav_2 píše:Nevíte jestli IB Trinity Bank má nějaký výchozí limit pro odchozí transakce za den? Nepodařilo se mi to najít.

odchozí platba přes 2,5 milionu prošla bez problémů, osobně vyzkoušeno :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod evelista 28. 6. 2019 18:24

ja radsi takto vysoke platby rozkouskovavam napr na 150 000, vim naprosto k nicemu to není, ja jen z toho mam lepsi pocit. :D
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 1. 7. 2019 13:37

Tak, a můžeme zakládat spořák zase jinde :-) 2% bez podmínek do 1 milionu ..
https://www.moneta.cz/sporeni-a-investice/sporici-ucet
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 1. 7. 2019 17:45

ski1961: Nema to nejaky hacek?
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 1. 7. 2019 17:53

@Noxik
nemá to absolutně žádný háček..hranice na 2% je 1 milion a žádné podmínky, peníze kdykoliv k dispozici..stejně jako tady na Trinity..už mám založeno :-) a holt se budou prašule přesouvat podle toho, kde to bude nejvýhodnější :-)
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 1. 7. 2019 18:10

ski1961: Diky, ale dle jejich webu to vyzaduje cituji "Chytrý telefon" - to asi znamena neco s Androidem nebo iOS ne? Coz pro me znamena, ze mam smulu. Muzes to prosim potvrdit nebo vyvratit? To presouvani je mi jasne, jen nebyvam tak rychly jako lide zde na foru, jeste nemam ani Trinity.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ski1961 1. 7. 2019 18:25

@Noxik
ano, vyžaduje to chytrý telefon s přístupem k netu pro to založení online..protože hned na začátku musíš přes nějaký odkaz tímto mobilem fotit 2 doklady a pak sebe, které se rovnou k nim přes ten odkaz zasílají a bez tohoto se neposuneš v založení dále.
ski1961
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noxik 1. 7. 2019 18:40

ski1961: Diky za bleskovou odpoved, bohuzel tim to pro me pada. Skoda, ze ty doklady nejdou pridat nejak normalne, treba pres IB jako jinde.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod branator 1. 7. 2019 19:15

Noxík:
můžeš se obejít i bez chytrého telefonu.
1) zajít na pobočku Monety s OP a požádat o vystavení běž.účtu TOM (bez poplatků), o platební kartu nemusíš žádat. Ale budeš chtít zřídit internetbanku.
2)v ten samý den se přihlásíš do internet banky Monety a v něm si založíš účet Spoření s 2%.
3) pošleš si na TOM účet 200Kč (to je vázané, vrátí ti to při zrušení účtu) + volné prostředky na účet Spoření (číslo účtu si opíšeš z el.bankovnictví).
Výsledkem je, že i bez chytrého telefonu máš založeno Spoření s 2%, které se musí zřizovat on-line (na pobočce by při jeho zřízení dali jen 1,2%). Budeš mít 200 Kč s 0% vázány na běž.účtu TOM. Takto to zakládala kolegyně, která sice chytrý telefon má, ale má jen OP, je bez řidičáku a cestovní pas má propadlý, takže to přes chytrý telefon založit nemohla.
branator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lenka_2 1. 7. 2019 19:57

Proč tohle řešíte ve vlákně Trinity?
Promokódy v profilu.
Lenka_2
Nadšenec

Odeslat příspěvekod penav 1. 7. 2019 20:08

Možná proto, aby šli v Trinity do sebe a dorovnali úrokovou míru na 2% či ještě výše :-)
penav
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Noxik 1. 7. 2019 21:13

branator: Diky
penav: To by taky nebylo spatne.
Noxik
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L - Core 2. 7. 2019 16:27

Zdravím, mám zcela nově zřízen účet u Trinity (pro strýčka Příhodu). Teď koukám do přehledu, je tam naznačen (k zadání) "účet pro připisování úroků", nic jsem nevyplňoval, protože předpokládám, že úroky se budou automaticky připisovat přímo na vkladový účet. Je tomu skutečně tak, nebo je potřeba zadat nějaký (jiný) účet, v jiné bance?

Díky.
L - Core
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sirius1983 2. 7. 2019 16:40

Jiny ucet pro pripisovani uroku zadat muzes. Pokud to neudelas, tak se ti budou uroky pripisovat normalne na ucet v Trinity.
sirius1983
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků