MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 7. 2019 18:50

Taky jsem si říkal, že je škoda, že jsem si minulý týden založil Spoříto, ale pak mi došlo, že jsem někdy na jaře když probíhala podobná akce rušil internetbanking který mi zůstal když jsem před lety měl kreditku od GE a nakonec si Toma nezaložil.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 8. 7. 2019 19:06

farang píše:Překážky nároku na odměnu:

2.9.6 Klient si nejdříve založil spořící účet přes http://www.moneta.cz, čím nesplnil podmínku 2.5 těchto podmínek

2.5.Klient neměl od 01.01.2018 do zahájenítéto kampaně u MONETA Money Bank(dále jen „MMB“), a.s.otevřený běžný účet nebo jakýkoli jiný produkt.

No jo no. Tak někdy příště....
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod minarjo 8. 7. 2019 19:26

Jak už jsem tu psal několikrát, překážkou online založení čehokoliv (Tom, Spoření) je existence jakéhokoliv, klidně i více jak 20 let starého produktu, jako v mém případě vkladní knížky z roku 1999, kterou mi založila asi tehdy babička a nevěděl jsem o ní.
Zkrátka když v systému je stopa klienta (VK, staré IB, jiný živý produkt), online nezaloží vůbec nic (v posledním kroku až při generování smlouvy to odkáže na pobočku, kde je potřeba vše staré nejdřív zrušit). Takže fakt nejde jen o produkty založené v poslední době do 5 let zpět, když u mě vadil produkt 20 let starý, na který se těch 20 let nesáhlo :).
minarjo
Inventář

Odeslat příspěvekod peter23p 8. 7. 2019 19:51

No stejně to v monetě udělali chytře, napřed nalákali klienty na založení účtu s 2% a když si to většina z potenciálních nových klientů založila tak obnovili odměnu 1000Kč protože veděli že už nebudou mít nárok :mrgreen:
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 8. 7. 2019 20:07

No tak blbý nejsou.To je ale z druhé strany jedině dobře.
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod iglooo 8. 7. 2019 20:12

No, a ti, kteří si nyní založí Tom s bonusem, tak zase budou mít Spoření 3...

-- 8. 7. 2019 21:15 --

Denní limit 50k na Spoříto lze navýšit na neomezený jak, prosím?
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 8. 7. 2019 20:15

Netušim, možná to tak dopadne

-- 8. 7. 2019 21:23 --

Jaký je tedy limit v ib sporeni2 na odchozí platby? V hello je třeba 50litrů/den
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod farang 8. 7. 2019 20:23

iglooo píše:No, a ti, kteří si nyní založí Tom s bonusem, tak zase budou mít Spoření 3...

-- 8. 7. 2019 21:15 --

Denní limit 50k na Spoříto lze navýšit na neomezený jak, prosím?


Limit lze telefonicky navýšit na 500 tis. Neomezený limit Vám nastaví pouze na pobočce.
farang
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod peter23p 8. 7. 2019 20:29

u hello jde limit navýšit v IB na 400 000Kč pro internet a 100 000Kč pro mobil

V monetě jde zatím normálně založit Tom s odměnou a pak spoření 2. Dokonce když kliknete jen na založení spoření tak na vás vyskočí upozornění jestli si nechcete napřed založit Tom účet a získat odměnu.
peter23p
Diskutér

Odeslat příspěvekod PULPANM 8. 7. 2019 20:35

To je zajímavá akce tedy
PULPANM
Diskutér

Odeslat příspěvekod IkE Blaster 8. 7. 2019 21:14

vlaju píše:Můj dotaz přes IB z dopoledne 4.7. ohledně zakládání druhého SÚ stále není zodpovězen.
...


Jen si dovolím upozornit na následující větu, která je v podmínkách asi všech spořících účtů:
Pro každého klienta může být bankou zřízen pouze jeden Spořící účet, který je veden pouze v českých korunách.
IkE Blaster
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlaju 8. 7. 2019 21:36

Jen si dovolím upozornit na následující větu, která je v podmínkách asi všech spořících účtů:
Pro každého klienta může být bankou zřízen pouze jeden Spořící účet, který je veden pouze v českých korunách.

Tahle věta evidentně případ nevyřeší. Právěže se mi založit druhý spořák povedlo a taky jsem se divil. Ta věta lze zřejmě vykládat tak, že když se v těch podmínkách mluví o spořáku typu Spoření, tak jde o jiný Spořící účet než u podmínek typu Spoříto. Každý má své produktové podmínky, kde je sousloví "Spořící účet" definováno ve smyslu "Spořící účet typu Spoříto", dále jen "Spořící účet", souběh různých kategorií je tímto umožněn a není v rozporu s podmínkami.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vlazy 8. 7. 2019 22:22

PULPANM píše:Jaký je tedy limit v ib sporeni2 na odchozí platby?
Na tuto otázku mi dnes z MMB odepsali toto:
U našich spořících účtů, tedy i u Spoření 2, může majitel nebo disponent s peněžními prostředky nakládat volně bez jakéhokoliv omezení jak do výše částky, tak do počtu transakcí.
Z toho vyplývá, že u spořících účtů v MMB nejsou žádné limity na výši částky ani na počet transakcí. Jediný limit u odchozích plateb je pouze disponibilní zůstatek na účtu.
Ze zpupnosti vzniká jen hádka, kdežto u těch, kdo si dají poradit, je moudrost.
Bible - Přísloví 13:10
vlazy
Poslední varování

Odeslat příspěvekod iglooo 8. 7. 2019 22:25

Každopádně ale, proč je v této podmínce

"Akce platí pouze pro nové klienty a pro klienty, kteří neměli od 1. 1. 2018 u MONETA Money Bank otevřený běžný účet nebo jakýkoli jiný produkt."

spojka 'a'? Nemělo by místo ní být spíše něco jako ", tj."?

-- 8. 7. 2019 23:29 --

vlazy píše:
PULPANM píše:Jaký je tedy limit v ib sporeni2 na odchozí platby?
Na tuto otázku mi dnes z MMB odepsali toto:
U našich spořících účtů, tedy i u Spoření 2, může majitel nebo disponent s peněžními prostředky nakládat volně bez jakéhokoliv omezení jak do výše částky, tak do počtu transakcí.
Z toho vyplývá, že u spořících účtů v MMB nejsou žádné limity na výši částky ani na počet transakcí. Jediný limit u odchozích plateb je pouze disponibilní zůstatek na účtu.


Pro Spoříto to ale zřejmě neplatí, protože limit 50k/den je přímo součástí smlouvy, resp. dispozic. A je ten limit vidět i v IB.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod e-osobne 9. 7. 2019 04:43

To je transakcni limit na IB ne? Ten se da na pobocce zvysit.
e-osobne
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků