MONETA Money Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod Bond2 10. 7. 2019 20:59

Teoreticky by mělo jít, jsou to 2 rozdílné účty
https://www.moneta.cz/documents/20143/1 ... i-ucty.pdf
Mám ještě jeden starý nepoužívaný SU Genius, že by v tom byl problem :hm . Nebo ta možnost byla dočasná, než to v IB "záplatovali"...
Na pobočce nic se 2 % nezaloží...odkázali mě na IB.
Bond2
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bbrother 10. 7. 2019 21:04

Bond2 píše:Nebo ta možnost byla dočasná, než to v IB "záplatovali"...

Tak tak, předpokládám, že to dostatečně neotestovali, a opravili to v posledních dnech.
bbrother
Návštěvník

Odeslat příspěvekod iglooo 10. 7. 2019 21:25

Nemyslím, že by něco opravovali. Spíše tam tu možnost někdo má a někdo ne. Otázkou je, podle čeho to tak je.
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlaju 11. 7. 2019 09:01

Já založil druhý dvouprocentní ještě 8.7., spíše bych tipoval, že vadí ten starý Genius.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redhaven 11. 7. 2019 09:10

Otazkou je, zda budou oba sporaky nadite 1+1milionem opravdu fyzicky uroceny 2%....
redhaven
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod iglooo 11. 7. 2019 09:37

O tom bych nepochyboval :-)
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlaju 11. 7. 2019 10:06

Nevíte, v jaké kondici je zakládání Spoříto aktuálně? Změnili tam proces ověřování selfiečkem, člověk se musí usmát a otočit hlavu doleva a tak, to jsem tenkrát nemusel, a pak to hodí chybu - prý na jejich straně. Třikrát opakováno. Máme čekat až to opraví, nebo jde třeba o špatné selfie? (založil jste někdo už s tímto způsobem focení?) Zakládáme se známým.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod treborit 11. 7. 2019 10:49

takto presne jsem to zalozil ... hlava doleva :)
treborit
Diskutér

Odeslat příspěvekod vlaju 11. 7. 2019 11:44

No tak nic, holt zavolat na technickou podporu a čekat. Zřejmě se nepodařilo napoprvé správně vyfotit a pak už to nejde. Na chatu Monety mi řekli, že mají teď technické potíže, že to máme zkusit později, ale pak na druhou stranu stejně odkázali na technickou podporu, kde je nutné žádost stornovat, jinak nový pokus udělat nepůjde..
to treborit: a jak to prosímtě mají udělané - nechají tě před odesláním selfie skouknout, jestli ho chceš takhle poslat? Nám se to odeslalo hned a nevím, jestli to je tím, že to je automatika, nebo to bylo omylem odkliknuto.
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod malda 11. 7. 2019 11:52

vlaju píše:Nevíte, v jaké kondici je zakládání Spoříto aktuálně? Změnili tam proces ověřování selfiečkem, člověk se musí usmát a otočit hlavu doleva a tak, to jsem tenkrát nemusel, a pak to hodí chybu - prý na jejich straně. Třikrát opakováno. Máme čekat až to opraví, nebo jde třeba o špatné selfie? (založil jste někdo už s tímto způsobem focení?) Zakládáme se známým.

Dnes v 11:30 jsem celym procesem prosel uspesne, bez jakehokoliv problemu...
malda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vlaju 11. 7. 2019 11:57

Ok, díky. Tedy tam klidně mohli dát hlášku - špatně jste se vyfotili, zavolejte na technickou podporu, nebo cokoliv jiného než "něco se pokazilo, chyba je na naší straně, zkuste to znovu, určitě to už vyjde".
vlaju
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod evelista 11. 7. 2019 13:45

jako to se dobrovolne fotite do apky kvuli zalozeni sporaku? Jste blazni?
evelista
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iglooo 11. 7. 2019 14:18

Co se může stát? Na občance máš také fotku. Na pobočce tě natáčí kamery...
iglooo
Diskutér

Odeslat příspěvekod filip893 11. 7. 2019 14:28

Tušíte někdo, jaké má Moneta kurzy ve službě FX Money? Nemyslím ty šílené kurzy deviza nákup a prodej. Moneta nově nabízí vedení zdarma pro účty v € a $ včetně platební karty a slibuje nejvýhodnější kurzy na trhu.
What kind of operating system does it use?
It's... Vista!
We're going to die!
filip893
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tmx643 11. 7. 2019 14:41

evelista píše:jako to se dobrovolne fotite do apky kvuli zalozeni sporaku? Jste blazni?

Myslíš, že jít si účet založit na pobočku a na hlavu si dát kvůli ochraně vzhledu kuklu je lepší? :D
tmx643
Diskutér

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků