Air Bank

Běžné účty, spořicí vklady, termínované vklady, studentské účty, platební karty, přímé bankovnictví

Moderátor: Moderátoři FinExpert.cz

Odeslat příspěvekod wit.cz 10. 7. 2019 09:49

500 připlulo. P5ed aktivací účtu jsem v appce viděl odměny v Albertu, o kterých se tu často píše. Po aktivaci tam Alberty nejsou. To se musí vysedět nebo je to podle způsobu využití?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .357 10. 7. 2019 11:23

Tatar77 píše:Vyuzival tu nekdo taky odmenu za rezervaci pres booking.com? Vyplatila Vam Air bank odmenu za booking.com? Ja se vcera nahodou dozvedel, ze mi to zamitli (placeno pred pul rokem), a maji za to, ze jsem si nezarezervoval ubytko pres jejich odkaz - ale to jsem udelal :) a jinou slevu jsem nevyuzil. Zajima mne, zda nekomu banka uz vyplatila odmenu za booking.com?


Já za Booking odměnu dostal už 2x.
.357
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 10. 7. 2019 12:14

wit.cz píše:500 připlulo. P5ed aktivací účtu jsem v appce viděl odměny v Albertu, o kterých se tu často píše. Po aktivaci tam Alberty nejsou. To se musí vysedět nebo je to podle způsobu využití?


Je potreba chvili pockat nez si to sedne (2-3 dny)...
Pred plnou aktivaci (patek) jsem tam mel nekolik konkretnich Albertu v Praze (cca 6) s % odmenou (5 nebo 10).
Po plne aktivaci (pondeli) zase vsechny zmizely a dnes rano se objevil jen ten univerzalni (100kc).
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chrudimi 10. 7. 2019 14:49

AirBank na svém FB píše, že posunuli hranici, do kdy přijde platba v režimu D+0, nově je to do 14:00. :tleskani

Tady je i pěkný přehled, podobně dobře je na tom i ČSOB a Moneta

https://zpravy.aktualne.cz/ekonomika/do-kdy-zadat-platbu-aby-prisla-ve-stejny-den-banky-zrychluji/r~d9d21ca4a25511e98aa4ac1f6b220ee8/
chrudimi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thom 10. 7. 2019 19:16

12 nebo 14, to už je relativně detail. Ale D+1 za všech okolností (UniCredit), to už je přímo ostuda... :roll:
(Trinity bych nepočítal, ta je nová a aspoň zdarma)
Thom
Diskutér

Odeslat příspěvekod myšpulín 10. 7. 2019 20:20

Z Trinity jsem přesouval peníze do Monety a přišly ten samý den, dělal jsem to hned po ránu ješte před 7 hodinou.
myšpulín
Diskutér

Odeslat příspěvekod vpe 10. 7. 2019 20:25

Creditas je 12:30, maji v tabulce chybu
vpe
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jujec 11. 7. 2019 08:24

Jen poznámka, trochu OT: Komerčka sice platby D+0 má, ale u trvalých příkazů striktně D+1, což mě dost překvapuje.
jujec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lafayette16 11. 7. 2019 08:29

vpe píše:Creditas je 12:30, maji v tabulce chybu


Vyzkoušeno prakticky a ověřeno přímo na infolince Creditas. Opravdu 12:30.
Lafayette16
Diskutér

Odeslat příspěvekod wit.cz 15. 7. 2019 12:54

milanBrno píše:
wit.cz píše:500 připlulo. P5ed aktivací účtu jsem v appce viděl odměny v Albertu, o kterých se tu často píše. Po aktivaci tam Alberty nejsou. To se musí vysedět nebo je to podle způsobu využití?


Je potreba chvili pockat nez si to sedne (2-3 dny)...
Pred plnou aktivaci (patek) jsem tam mel nekolik konkretnich Albertu v Praze (cca 6) s % odmenou (5 nebo 10).
Po plne aktivaci (pondeli) zase vsechny zmizely a dnes rano se objevil jen ten univerzalni (100kc).

Jo, už jej tam mám také, rovněž 100 Kč z nákupu nad 1000Kč, celkem až do 1500 Kč zpět.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Diskutér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 7. 2019 11:35

Je nekde v te aplikaci videt stav odmen? Nebo kde v pripade AB je to videt?
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milanBrno 16. 7. 2019 11:40

Ano, kliknes na ten zeleny radek "Vase odmeny za placeni" na nemz je uvedena celkova castka ziskanych (priznanych) odmen. Na konci je sipka, ktera napovida o dalsim menu ;)
Tim se ti otevre detail a podrobny rozpis, vc. dosud nezauctovanych odmen atd.
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S474N 16. 7. 2019 11:52

Cywe, tak ja to hledal jak blbec v tom hlavnim menu a velkou zelenou plachtu nahore prehlidnu. Diky :mrgreen:
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fyluta84 16. 7. 2019 14:45

taky založen účet a 500,- jako po másle...
fyluta84
Návštěvník

Odeslat příspěvekod S474N 16. 7. 2019 16:59

Takhle ve finale ziskaji vic klientu, nez vrazenim stejnych penez do reklam.
citát dne: "Kde jde o sekundy, je Policie na místě během několika minut."

"Neozbrojený člověk může před zlem pouze utéct, a zlo není přemoženo tím, že se před ním utíká."
S474N
Inventář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků